dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Co wywołuje schizofrenię
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-08, 22:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-05, 21:52
Posty:56
Na schizofrenię choruje około 1% ludzkości. Chorzy słyszą obce głosy które nie mają zadnego powiązania z osobowością chorego (chorej). Zazwyczaj gdy człowiek umiera przechodzi przez tunel do światła i jest w innym wymiarze. Są jednak dusze które nie chcą wchodzić do tunelu tylko błąkają po ziemi. Szukają ludzi po szoku aby się w nich zasiedlić, pobierają energię z takiego żyjącego który słabnie przeżywa strach i halucynacje. Lekarze mówią to jest schizofrenia i próbują środkami chemicznimi i wstrząsami elektrycznymi chorego wyleczyć. Nie tak dawno zachorowała córka mojego znajomego i została skierowana do zakładu psychiatrycznego. Ja natomiast znam skutecznego pogromcę duchów na Mazurach. Poprośiłem o zdjęcie pacjentki. E-mailem wysłałem to zdjęcie do mego znajomego, który po kilku dniach wysłał mi wiadomość że pacjentkę oczyścił z duchów. On nawet nie mówi że to duchy, tylko pasożyty astralne albo byty. Wskazał mi godz. w której dokonał oczyszenia. Ja udałem się do niej i spytałem, co czułaś o godz. 16.40, ona odpowiedziała że musiała bardzo płakać i nie wiedziała dlaczego. Po kilku dniach lekarze zwolnili ją warunkowo. Od 1. grudnia 2008 pracuje zawodowo, jest wesoła, uśmiechnięta i lubiana przez otoczenie w pracy. W rozmowie ze mną powiedział mi on, że w dialogu z duchami może ustalić ich osobowość ziemską, tzn. nazwisko, imię, data ur. i zgonu i ostatni adres zamieszkania. On sprawdził czy podane dane były prawidłowe. Wypytywał osoby które za zycia znały tą osobowość. Co się okazało, że to nie dzentelmeni a alkoholicy, narkomani, samobójcy i kriminaliści i oszuści. On goni ich do światła, tam gdzie jest ich miejsce. Wiele tych duchów płacze lub błagają aby tego nie robił, czasami robi wyjątki, jeżeli nikomu nei szkodzą. Kościół katolicki praktykuje egzorcyzm, i podejrzewają diabła o opętania. Ich skuteczność jest jadnak znikoma. Skeptykom, którzy zamierzają pisać tu średniowieczne bzdury radzę najpierw przeczytać książkę o podstawach parapsychologii. Proszą o respekt dla osób które czerpią na tą chorobę i nie pisać bzdur! Respektuję każdego który w to nie wierzy i oczekuję taki sam respekt za moje doświadczenia i poglądy.



+


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-09, 14:02 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Matko! Mógłbyś przestać pisać takie głupoty? Jeszcze ktoś łatwowierny w to uwierzy, i zamiast znaleźć pomocy u specjalisty, będzie się błąkał po jakiś konowałach.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-09, 17:42 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
nereus1 napisał(a):
Są jednak dusze które nie chcą wchodzić do tunelu tylko błąkają po ziemi. Szukają ludzi po szoku aby się w nich zasiedlić, pobierają energię z takiego żyjącego który słabnie przeżywa strach i halucynacje. Lekarze mówią to jest schizofrenia i

To nie schizofrenia, to wampir energetyczny, w którego absolutnie nie wierzę, chociaż przyznam, że są osoby w towarzystwie których człowiek się źle czuje, ale czy to można nazwać schizofrenią???


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-09, 17:57 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Specjalnie na tę okazję, skonsultowałem się z psychiatrą, żeby dowiedzieć się, co na ten temat sądzi medycyna. Otóż, schizofrenia nie jest przypadkiem osobowości mnogiej, co insynuuje nam neureus, a jest rozszczepieniem między myśleniem, a emocjami, dla przykładu: Pacjent uderzył się w kość strzałkową, odczuwa ból i wybucha śmiechem. Od strony fizjologii człowieka, jest to zaburzenie szlaków dopaminergicznych, czyli nieprawidłowe działanie receptorów. Leczy się ją za pomocą neuroleptyków.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-12, 11:38 
A skad sie biora glosy ktore pacjenci slysza, ktore nie maja zadnego zwiazku z ich osobowoscia? Np. slysza przeklenstwa ktore pacjent nigdy nie slyszal i nie znal.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-12, 13:40 
Zabieg ten nazywa sie Channeling.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-12, 18:59 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
W końcu, to jest choroba psychiczna. Nie spodziewałeś się chyba, że w jej ramach chory wykaże się pełnią sił psychicznych?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Etapy
PostNapisane: 2009-10-12, 23:09 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-05, 21:52
Posty:56
Są 3 etapy które przechodzą nowoczesne metody leczenia:
1. Drwiny, kpiny, oszmieszanie.
2. Złośliwe zwalczanie
3. Powszechne uznanie.
Mój poprzednik znajduje się dopiero na 1.
Niektórzy ludzie szukają w chmurach, tego co leży przed ich nogami!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-12, 23:20 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Idea opętania człowieka została odrzucona przez współczesną naukę wraz z epoką oświecenia. Nie chcesz chyba nam wmówić, że wierzysz w takie zabobony?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-12, 23:56 
A niech ona sobie odrzuca! Ludożercy też nie wierzą w Komputery!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO