dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-16, 20:17 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 20:35
Posty:22
Nie sprawdziło się u mnie ;)

Wyszło, że racjonalistką jestem, a to bzdura jest...

He he :)

_________________
I love life


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-16, 20:57 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-04, 17:31
Posty:117
Zapracowana racjonalistka
Jesteś mistrzynią planowania, żyjesz zgodnie z wcześniej wytyczonym harmonogramem dnia. Niewiele masz czasu dla siebie, bo całkiem pochłania cię praca i rozmaite obowiązki. Dlatego twoja torba to przenośne biuro. Organizer, ważne dokumenty, telefon komórkowy... Wszystko równo poukładane. Nie ma tu miejsca na śmieci, stare bilety czy... zdjęcie ukochanego mężczyzny. Tak, tak - choć doskonale zarządzasz swoim czasem, finansami i świetnie sobie radzisz w życiu zawodowym, nie zauważyłaś, że życie osobiste trochę kuleje. Być może zbyt często w swoich wyborach kierujesz się głosem rozsądku, a nie serca. A przecież to drugie także powinno mieć coś do powiedzenia... Rozwiń swoją inteligencję emocjonalną. Pozwól sobie od czasu do czasu... posłuchać podszeptów intuicji. Zobaczysz - okaże się, że można na niej polegać tak samo jak na matematycznych wyliczeniach!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 17:41 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-16, 20:08
Posty:11
Lokalizacja: z mojego pokoju. :)
Eee, nio chała nie test.

Elegantka nie całkiem wyzwolona
Ponieważ dopasowujesz torebkę do ubrania i w zasadzie codziennie ją zmieniasz, nie przywiązujesz się do niej zbytnio i... nie nosisz w niej połowy domu.


W teście było pytanie jak bym się czuła gdyby ktoś mi ukradł torebkę - skoro odznaczyłam że tęskniłabym za nią jak za przyjacielem, to wiadomo że przywiązuję się do rzeczy. Z tego płynie logiczny wniosek, że napewno nie mam miliona torebek, a jedną ulubioną, góra dwie. :roll:


Czujesz się w otaczającym świecie dość bezpiecznie. Uważasz się za osobę kompetentną i wyzwoloną, żyjącą w harmonii ze wszystkimi i wszystkim. Świadczy o tym kolorystyka twoich torebek - lubisz, by były one jasne.


Połowa prawdy, znowu rażący błąd. W teście było pytanie jakie torebki preferuję - skoro odznaczam że małe eleganckie (proste) to na 99% będą czarne. Ba, w pierwsze pytanie brzmi: Twoja torebka jest... zaznaczam że CZARNA, innych nie noszę. :lol:

Echhh... I tak cała odpowiedź nie trzyma się kupy, zupełnie jakby dotyczyła innego testu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 19:22 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
Oryginalna bałaganiara
Twoja torba to mikrokosmos. Nosisz w niej wszystko, co jest lub mogłoby być ci potrzebne - gdybyś nagle została przeniesiona na Saharę, z pewnością poradziłabyś sobie świetnie, gdyż twoja torebka jest podręczną walizeczką z narzędziami, gabinetem kosmetycznym i apteczką pierwszej pomocy w jednym. To dobrze, że ubezpieczasz się na rozmaite sytuacje. Przy twoich mizernych zdolnościach do kierowania własnym życiem takie podejście świetnie się sprawdza. Ale jesteś już całkiem dużą dziewczynką, czy nie czas zasiąść za sterem tego okrętu flagowego, zamiast tylko obijać się o rozliczne rafy i wmawiać sobie, że to świetna przygoda? Skoro i tak nosisz w torbie wszystko, dodaj tam jeszcze podręczny organizer. Notuj w nim, co masz do zrobienia, kupienia, kiedy upływa termin płatności rachunków. I jeszcze jedno - zrób generalny porządek w swojej torbie. Bilet na pociąg z ubiegłych wakacji naprawdę nie jest ci już potrzebny!

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-07, 19:06 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-28, 22:24
Posty:85
Zapracowana racjonalistka niestety!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-17, 00:16 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Zapracowana racjonalistka.. ale szczerze mowiac w polowie pytan albo nie wiedzialam co wybrac albo nie bylo odpowiedzi pasujacej do mnie...

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-09-01, 20:08 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-08-31, 22:18
Posty:34
Lokalizacja: Kielce
Elegantka nie całkiem wyzwolona :-)

_________________
Kto z miłości nie umarł nie potrafi żyć...

Moje serce kiedyś złamane mocniej kocha dziś!!

28.04.2008r. :) KOCHAM CIĘ


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO