dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-09, 14:28 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
debili ktorzy kupili prawko i mysla ze umieja jezdzic!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 15:00 
nie można powiedzieć, że nienawidze ale zdecydowanie nie lubie:

ja nie lubie osób którym wydaje się, że zjadły wszystkie rozumy i chodzą i się mądrzą i wywyzszają :) jak mnie coś takiego irytuje. :)

podobnie irytuje mnie hipokryzja.

hm, nie przepadam także za cynizmem.

nie lubie ludzi którzy buntują się przeciwko władzy, systemowi, kolorowi różowemu, czarnemu etc. :) wydaje mi się śmieszne i szczeniackie buntowanie dla samego buntu :)

nie przepadam za anarchistami.

za mlodzieza wszechpolska.

nie lubie panienek którym się wydaje, że są sexy a nie są :) i wszelkich przejawów przerośniętego ego ;p

błędów ortograficznych też nie lubie. a najbardziej nie lubie jak ktoś posze "umiejo" "lubio" zamiast "ą" i "om"

grafomanii w książkach

ludzi słuchających hiphopu bez refleksji. Albo uwazający się za, jak to się modnie teraz nazywa a nie ma nic wspolnego z pierwotnym znaczeniem tego wyrazów, "skate"

nie lubie gangsterskiego rapu :) ani tego o ćpaniu, staniu pod klatką etc jak np. HG

depresyjnego braku swiatła zima i jesienią

tego co sie dzieje u mnie w domu


czasami, niestety coraz częsciej siebie a najbardziej tych głupich cech charakteru a'la BPD :<

[ Dodano: 2007-01-09, 14:39 ]
nie lubie jeszcze słów "ohyda" i "alkohol"
niby wiem, że przez samo "h" a i tak nie ma innej opcji zebym nie napisała przez "ch" :)
ach ta dysortografia :)
i ogólnie jak ktos mnie zapytajak się je pisze to odpowiem poprawnie a napisze źle :) zawsze, zawsze, zawsze. ;)

i pseudokatolików ;) wiecie, typ człowieka który nieznosi ateistów, taki la tartuffe, wywyzszający sie pod kazdym względem, mówiący, że Islam beee bo to terrorysci, wielce obruszający się, że np. w szkole nie ma symboli religijnych - taki teologiczny pępcyzm{neologizm} świata - jego religia najlepsza inne be, jego symbole powinny być wszedzie a kazde inne to swiętokractwo, genitalia na krzyzu beee, kler cacy {Pec pedofil i inne wynaturzenia} a Biblii nie czytał, o tradycji chrzescijanskiej wie niewiele, niby dekalog uznaje a nie przestrzega ale ponad innych się wywyzsza.

nie lubie też ateistów którym wydaje sie, że znają jedyną prawdę na temat świata, gardzą katolikami, przy każdej mozliwej okazji wypominając im naiwność, ostentacyjnie nie szanują np. symboli religijnych.

{w moim domu panuje starcie 2ch poglądów na ateizm, starcie tych 2ch poglądów i ogólnie tak jakoś}

nie lubie ludzi którzy nie szanują wyboru innych.

fanatyków religijnych.

Paulo Coelho któremu wydaje się, że jest mądry i błyskotliwy :) i tak marnuje papier na te swoje bestsellery.

ludzi którzy oceeniają innych tak naprawde ich nie znając :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 18:17 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
Nienawidzę, gdy ktoś mówi, że nienawidzi ludzi fałszywych i zakłamanych, bo każdy częściowo taki jest. Nienawidzę, tak jak już wcześniej wspomniała ala, butnowania się, bycia na nie, noszenia trampek i myślenia, że jest się mega kultrendidżezi&freszolabogacótjmjót bo jeden akord na gitarze zagrać potrafię i słucham 'alternatywnych' zespołów, bo nie znoszę 'komerchy'. To takie podążanie za modą bycia przeciwko modzie ;). I zauważyłam, że to gimnazjalistki mają do tego tendencję.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 18:25 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
a ja nienawidze chodzenia za moda i bycia jak inni...cos w rodzaju "po co mi mozg? mam stajla i sie nie wyrozniam"...ludzie bez zdania...w sumie jest tego duzo ale akurat to przyszlo mi na mysl po przeczytaniu powyzszej wypowiedzi...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 18:28 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
że niby jakaś aluzja? ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 18:35 
aGa! napisał(a):
Nienawidzę, gdy ktoś mówi, że nienawidzi ludzi fałszywych i zakłamanych, bo każdy częściowo taki jest. Nienawidzę, tak jak już wcześniej wspomniała ala, butnowania się, bycia na nie, noszenia trampek i myślenia, że jest się mega kultrendidżezi&freszolabogacótjmjót bo jeden akord na gitarze zagrać potrafię i słucham 'alternatywnych' zespołów, bo nie znoszę 'komerchy'. To takie podążanie za modą bycia przeciwko modzie ;).


no właśnie, dobrze ujełas to o co mi chodziło w buntowaniu się dla buntu i bez refleksji. :)
nie lubie jak ktoś nie robi/ nie uznaje czegoś tylko dlatego, że inni to uznają/robią. A jeszcze jak się wywyzsza i czuje z tego powodu lepszy od innych to już w ogóle :)))


podazanie za modą jest moim zdaniem ok i nie swiadczy o braku wlasnego zdania tylko o zdolnosci czerpania inspiracji z otoczenia. :) - oczywiscie nie mówie tu o skrajnych przypadkach.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 19:03 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
popieram kolezanki wyzej wypowadajace sie ;-)

ja nielubie jeszcze niekulturalnych taksówkarzy, ktorzy mowia wciąz o seksie :-?

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 19:05 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
albo obleśnych panów robotników na budowie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 19:06 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
o to tez, albo robotnikow ktorzy przebudowywuja chodnik pod blokiem albo na miescie :-x

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 19:13 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
hehe, super teksty mają ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO