dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jak tu trafiłaś(eś)
z google
z innej wyszukiwarki
z katalogu stron
z innego forum
znajomy mi polecił
z reklamy linkowej
Możesz wybrać tylko jedną opcję

Pokaż wyniki

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-09, 20:21 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
o Wielki Przypale! :mrgreen:

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 20:23 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
hehehehe ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 20:26 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
normalnie aż strach się bać co tu się dzieje :-D

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 23:06 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
aGa... ty masz 16 a ja 12... xDxDxD więc z tobą bardziej do prozumienia taki 18 latek dojdzie... bo ja znatury mam zawsze zdanie na przekór straszym... i sie czuje wiecznie nie chciana... ale to taka moja wrazliwa natura... eh a miałam was porzucić... nawet jednego dnia nie wytrzymam... no cóz, ale rada dla mnie: nie pisz nigdy nic do nikogo bo i tak zostaniesz zignorowana Pozdro

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 23:23 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
ola, 17 stycznia 17 już *chwali się i oczekuje maaaasy prezentów!* hehe ;)

też tak kiedyś miałam, paweł jak mnie gnębił :( i jeśli chcesz, żeby Cię nie ignorowali to nie pisz, że Cię ignorują ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-10, 14:58 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
cos mnie trafi zaraz...
1. yeti wcale nie jest ladny:P
2. u siebie mam pomaranczowe napisy
3. teraz i Ty aliQa jestes rowniejsza:P
4. koncze ten temat, bo jak nie to zaczne ustawiac pod sciana i odstrzal!! Ile razy mozna Was upominac? To ze jestescie mlodsi itp itd to nie znaczy ze traktujemy Was jak gowniazy, ale takim zachowaniem sobie na to pracujecie. Zacznijcie w koncu rozrozniac offtop ktory poprostu wynika z rozmowy, czasami nawet jest wskazany jakis offtopek dla rozladowania tematu, ale takie cos to jest powalajace. Zaczynam sie powoli denerwowac... W koncu zaczne sypac na lewo i prawo ostrzezeniami i wszyscy sie raptem na mnie obraza...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-10, 15:07 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
No to usun tego offtopa czy jak to tam sie nazywa :roll: Eh... i jak ktos coś do mnie pisze na tym topie ( nie wiem jak to sie mówi ) no to chyba logiczne że odpisze xD ale ok już postaram się tutaj nie pisać takich głupot xDxD No cóż... chyba mi się ostrzeżenie nalezy... Pozdrówki dla ciebie Yeti i sie nie denerwuj i nie syp tymi ostrzeżeniami xD

[ Dodano: 2007-01-10, 14:09 ]
aha i pragne dodać że ja sie nie obrazam o tak siup... żeby mnie obrazić to sobie na to zapracować trzeba xD

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-10, 17:33 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
drogi yeti... niestety ja sobie tylko żartowałam z tym 'ignorowaniem' jakoś nie potrafię się czuć 'odtrącona' na forum internetowym ;)

a tak btw to chyba forum, więc po co się tak denerwujesz? jakbyś każdy post miał analizować to niewiele w sumie byłoby na temat... zresztą, co Ci przeszkadza, że dyskusja schodzi na inny temat? matkoboskaczestochoSka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-10, 19:13 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
yeti napisał(a):
To ze jestescie mlodsi itp itd to nie znaczy ze traktujemy Was jak gowniazy, ale takim zachowaniem sobie na to pracujecie.


C.B.D.U.

olka080 napisał(a):
bo ja znatury mam zawsze zdanie na przekór straszym... i sie czuje wiecznie nie chciana... ale to taka moja wrazliwa natura... eh a miałam was porzucić... nawet jednego dnia nie wytrzymam... no cóz, ale rada dla mnie: nie pisz nigdy nic do nikogo bo i tak zostaniesz zignorowana


no szanowna Koleżanko, proszę tu teraz z siebie takiej męczennicy nie robić, i dziwisz się że jaśnie Admin się denerwuje jak coś takeigo czyta? Im bardziej sobie cos takiego wmawiasz tym bardziej w to wierzysz...

yeti napisał(a):
Zacznijcie w koncu rozrozniac offtop ktory poprostu wynika z rozmowy, czasami nawet jest wskazany jakis offtopek dla rozladowania tematu


Offtopic'ów Ci u nas dostatek, zwykle jeśli schodzi temat na takowe to po to żeby jakąś dawkę humoru zapodać, aczkolwiek za nadmiarem OT nie przepadam.

yeti napisał(a):
W koncu zaczne sypac na lewo i prawo ostrzezeniami


ale ja dziś sobie nie życzę, jedną żółtą kartkę już dostałem, styka :P

To mówiłem ja.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-10, 19:39 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
zysio napisał(a):
no szanowna Koleżanko, proszę tu teraz z siebie takiej męczennicy nie robić, i dziwisz się że jaśnie Admin się denerwuje jak coś takeigo czyta? Im bardziej sobie cos takiego wmawiasz tym bardziej w to wierzysz...

To jaśnie pan ma się denerwować?? Eh pogubiłam się we wszystkim... a może by tak zrobić osobny temat, w którym będzie mozna pisać o takich głupotkach jak ja np. i sie kłócić i wogóle wszystko... heh i przy okazji byśmy nie odchodzili od temtu xD Szanowny Kolego xD Eh i ja w to moje "mądre" gadanie nie wierze xD

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO