dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-12-12, 11:32 
ale to też tak nie jest,żeby było przyjemnie to aparycja też jest ważna.
modelki są piękne ale sztuczne,ale ja nie uwierzę w to nigdy że wygląd nie ma żadnego znaczenia,
nie wiem jak super charakter się ma to i tak mężczyzna wybierze mniej super ale jakąś wyglądną ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2013-12-13, 11:41 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-18, 11:41
Posty:4
Lokalizacja: Poznań
Tutaj nie ma złotego środka...szukamy ideałów, czegoś co nam się podoba w drugiej osobie, kogoś z kim bedzie nam dobrze, kto będzie atrakcyjny, mądry, opiekuńczy i zaradny... a tak dobrze nie ma nie można znaleźć kogoś idealnego kto w stu procentach wpasuje się w nasze parametry.. większość związków to siła przypadku.. spotykacie kogoś i wiecie, że to jest to.. a co ja lubię w mężczyznach - wszystko co piękne i co dżentelmenskie:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2013-12-13, 17:55 
tu ja się zgodzę, bo każdy dżentelmen jest przystojny.
klasa sama w sobie jest piękna ,człek jeśli ją ma to piękno też


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2013-12-25, 11:18 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ideały szybko się nudzą :) Musi być jakaś mała ryska, która nadaje charakter, dodaje indywidualnego uroku, sprawia, że to ten jedyny okaz na świecie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2013-12-27, 21:15 
kobiety na pewno nie lubią takiego nachalstwa ,jak byłam piękna i młoda to ni emiałam takiego rwania jak teraz. normalnie toć to szok;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2013-12-29, 00:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-09, 08:02
Posty:4
Kobiety lubią kiedy mężczyzna je docenia i chwali.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2013-12-30, 21:00 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:566
Lubie kiedy facet jest facetem. Kiedy jest silny kiedy trzeba i kiedy potrafi się nade mną rozczulać kiedy tego potrzebuję. Każdy jest inny, ale przede wszystki w facetach właśnie to dostosowanie się do tego czego wymaga od nich sytuacja.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-05-10, 00:01 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
Więc wszyscy i dziewczyny i chlopacy szukamy tego samego ...kogos kto nas zrozumie, bedzie w stanie sie z nami porozumiec i spedzac milo czas .... a gdzie ten zalegly termin milosci ktory jest tak bardzo przeceniany .... nie oszukujmy sie ..nie ma milosci ...jest wygoda i obycie ...jesli ktos nie bedzie sie w stanie obyc albo dostosowac do jakichs sytuacji bo jest za slaby na konpromisy to zostanie sam ...ja jako mężczyzna lubie byc doceniany przez kobiety za wyglad i maniery gdy np. otwieram im drzwi albo gdy mierza mnie wzrokiem ..lubie to ...tak samo lubie wymasowac jej stopy i cialo gdy trzeba albo i nie ...albo pozostac przy niej gdy ma problem ...ale nie mam mieszanych uczuc gdy mnie wyrzuci kiedy tylko jest dobrze

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-05-10, 22:22 
to nie żaden wyczyn, że chłopak przepuszcza dziewczynę w drzwiach, tylko prostak robi inaczej, albo też
po co to mówić że się wymasuję stopy swojej kobiety, to chyba normalne, ale Onikarasu musisz być atrakcyjnym mężczyzną, bo na ludzia który nim nie jest(on i ona) nawet pies z kulawą nogą nie rzuci okiem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co kobiety lubią w mężczyznach ????
PostNapisane: 2014-05-12, 12:15 
e tam ,kobiety to biorą każdego. nie są wybredne, nawet ja mam zawsze szanse, chociaż nie jestem żadnym cudem, ani pod względem wyglądu ani charakteru


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO