dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 38  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-20, 13:00 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 18:02
Posty:34
No nie mogę Born to Twój brzuszek?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 13:01 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 17:28
Posty:34
Borntoride napisał(a):
Witam :)
Dzisiaj mam trochę luźniej w pracy, więc mogę zaglądnac. :)

Lilu- nie denerwuj się, poczekaj cierpliwie. Teraz test i tak może Ci nie wyjśc. Trzymam kciukasy mocno :*

jaki fajny brzusio


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 13:04 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 21:12
Posty:8
Lokalizacja: Wlkp.
Noo mój, dopiero parę dni temu mi tak wyskoczył ni stąd ni zowąd. :D

_________________
Obrazek

Czekamy na Ciebie http://tnij.org/pxf9


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 13:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 18:02
Posty:34
Ale piękny masz brzuszek :-)
Pogłaszcz ode mnie dzidzię swoją :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 13:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 23:03
Posty:18
Borntoride - Super brzuszek :). Jejka jak ja marzę już o takim, hihi. Cudowne zdjęcie :).

Lilu - cichutko! Bądź cierpliwa ;)! Czwartek tuż tuż, zleci i będziesz testować :).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 13:11 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 21:12
Posty:8
Lokalizacja: Wlkp.
Dzięki, dziewczynki :* Też niedługo będziecie takie miały :)

_________________
Obrazek

Czekamy na Ciebie http://tnij.org/pxf9


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 13:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 23:03
Posty:18
Born - ja tylko boję się że u mnie to długo potrwa zanim się doczekam. Ja już 2 miesiąc z testami owulacyjnymi jadę, i pierwszy cykl był nieudany. Zobaczymy jaki ten cykl będzie. Nie nastawiam się, bo u nas starania nie są intensywne (ze względu na brak czasu :( )


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 13:20 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 18:20
Posty:39
Lokalizacja: Białystok
Born. śliczniutki brzusio :-) tez chcę taki:
Wiesz Pysiulka ja to nie wiem czy sobie nei odpuścić tych testów i pójść na żywioł. gdzieś kiedyś czutałam , ze kobiecie się udało zajść przed samym okresem - wyszłoz wyliczenia. Bo akurat wtedy mężuś się pojawił w domu, więc to był jedyny możliwy moment.
liczę że i u mnie tak będzie, ze się organizm dostosuje do harmonogramu mojego ksiecia

_________________
Oby się spełniło ....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 13:20 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 16:32
Posty:43
Lokalizacja: UK
czesc myszki

tak na wstepie to chce powiedziec ze u mnie cudowna pogoda..dzis chyba spedze czas na pufkach na ogrodzie jak kiedys..wstalam tylko z okropnym bolem glowy,zaliczylam rozmowe z porcelanowym uchem...po czym znow sie najadlam czerwonej cebulki.niezle ,co? szkoda ze musze sprzatac bo ten moj ma do czw wolne i jak wstanie to mi wypomni ze siedze:( juz 3 ibupromy o 4 wzielam a łeb dalej boli;/;/

Born cudowny masz brzuszek

Sublima ,ja wiem ze takie slowa niewiele znacza..ale w koncu nadejdzie ten Twoj czas na bycie mama:* jeszcze nam bedziesz pisala o swoich dolegliwosciach ciazowych,ja to wiem:* To samo dotyczy Lilu i wszystkich staraczek.

Monis..dziouszka na poczatku wybacz mi ze takimi słowami..ale jak sobie poczytalam jak on Cie traktuje to mi sie noz otworzyl w kieszeni...wez olej tego huja i znajdz porzadnego szanujacego Cie faceta,a nie trac czas na takie cos co rozłacza Ci sie przez tel jak placzesz.Zasługujesz na wartosciowego człowieka,rozumiesz???czy Cie mam potelepac zebys zrozumiala...Myszko kochana nie mecz sie.Bo lepiej nagle nie bedzie. za to z duzym prawdopodobienstwem bedzie gorzej,bo on nie ma szacunku do Twoich uczuc,tesknoty..a co za tym idzie-do Ciebie.Kopnij ciula w to jego zadufane w sobie dupsko!!!!!i od dzis ani pol tel do niego. niech sobie nawet mysli ze i trzech masz a nie jednego.sam zrobil zle,sam za to zaplaci.jak nie mozesz uwierzyc w to to kup sobie kilka brystoli i na karzdym sobie napisz:
-PIERDOL SIE GNOJU!
-BOZE JAK JA SKONCZYLAM Z TYM GLUPIM KLAMLIWYM SKU.....EM
-BOZE JAKI TEN SKU...IEL JEST BRZYDKI
Od dzis ani jedna Twoja łza przez gnoja nie poleci!!!!!!!!!!!!!
(przepraszamz ze tak ostro...pisze juz tak dlatego ze sama cierpie ,po co ma ktoras tez to przechodzic..)

Staraczka Monika..niunia jak ja Cie doskonale rozumiem...wiem jakie to zasrane uczucie jak tak bardzo pragniesz a nie mozesz sie starac...pociesze Cie ze masz i tak lepiej,bo Ty tylko musisz chwileczke poczekac. chcialabym miec tez taka sytuacje ze wiem ze moj tylko bierze leki i trzeba sie wstrzymac niz kazdego dnia sie budzic i pierwsza mysl miec taka :nie mysl...rob wszytko by nawet nie myslec o dziecku.wymymsl jakies klamstwo by sie nie spotkac dzis z kumpela majaca kilku mies dziecko a juz bron boze z ta co jest w 7 mies...nie kupuj i nie czytaj kobiecych pism bo tam jeszcze zobaczysz cos i bedziesz wyła...i czasem nic nie jedz ..bo i tak juz jestes za gruba dla niego na dziecko...
Dlatego Monika Ci to napisalam zebys sie nie łamala bo widze ze tak robisz.zalamujesz sie tylko tym ze musicie odlozyc staranka. a kochaanie ..swiat sie jutro nie konczy.:*:*:*:*:*:*:*:*
swoja droga tak ciezko mi czytac to co piszecie...przychodze tu bo mi Was brakuje w przeciwnym razie.

_________________
Gdzieś we mgle gubię drogi swe,nie odnajdę się,a w tych snach, mój strach,nie chcę dłużej tak,mur bez bram ,ja tu,Ty tam, gdzieś po drugiej stronie nieba,wciąż tak trwam z pustką sam na sam,w beznadziei trwam.Jak mam żyć?Nie ma sensu nic,.
heat_her@tlen.p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 13:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-20, 10:06
Posty:10
pysiuleczka to tak jak ja...mi to sie wydaje ze tak całe zycie będe sie starać bez skutku..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 38  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO