dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 38  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-20, 11:52 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 17:28
Posty:34
Sublima napisał(a):
a moj na dodatek jest elektromechanikiem. więc gadanie o samochodach mam non stop:-))
ja jeżdze Punciątkiem:-)

hehe mój ma takiego kolege-również fascynata aut i jak do siebie dzwonią to potrafią ponad dobrą godzine gadać i gadać.chociaż tak na codzień nie jest aż taką gadułą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 11:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 23:03
Posty:18
Dorcia. - no właśnie, jak zacznie się auto sypać to już koniec, tym bardziej jak miał Twój brat z Toyotą Avensis. Bardzo mi się podobają Passaty - takie fajne kobyłki :). Tylko że jakiś czas temu u mnie w okolicy najczęściej kradli Passaty, i jakoś nie zdecydowaliśmy się na ten zakup. Bo baliśmy się że będziemy kolejną ofiarą kradzieży :P. Audi jest super, więc możecie rozważać taki zakup. I świetny też jest Ford Mondeo :). Zajebiste autka.

Sublima - u mnie to jest to że nie mam problemów z cyklem - jest regularny. A dawno dawno temu miałam od czasu do czasu plamienia owulacyjne. I tak jak Ci powyżej napisałam - lekarz powiedział że to rzecz normalna. A u mnie owu prawdopodobnie była w 6 dc. A poza tym skok temperatury potwierdza, bo mierzę przed wstaniem z łóżka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 11:57 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 18:42
Posty:44
Lokalizacja: Wlkp
Jadę do miasta po buty.Może i jakiś kolor wybiorę sobie do włosów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 11:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 18:02
Posty:34
Ja też nie mam problemu z cyklami, mam regularne, z 1-2 dniowym opóźnieniem, chociaż ostatnio i to rzadziej niż częściej.

Wiecie jak mnie korci, żeby zrobić test, myślicie, że jest jeszcze szansa, że @ nie przyjdzie, mimo bólu brzucha jak na @.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 12:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 17:40
Posty:15
Lilu, pewnie, że jest szansa. Objawy na ciążę są często mylone z objawami okresu. Spróbuj :) Chyba, że na test za wcześnie. Kiedy powinnaś dostać?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 12:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 18:02
Posty:34
No właśnie @ powinna być za 2 dni. W czwartek.
W sumie ten ból brzucha trochę mnie zdziwił, nigdy nie miałam @ przed czasem, tylko w terminie lub 1-2 dni później.
Poczekam, chociaż jestem taka niecierpliwa, że to dla mnie męka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 12:05 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 18:20
Posty:39
Lokalizacja: Białystok
wiesz Pysiuleczka żywy to mało powiedzianie. własnie sobie szuka nowego autka i jest kilkugodzinne siedze na allegro, oglądanie, komentowanie i wołanie mnie do koniecznego obejrzenia. Ja powiedziałam ze mi jest wszystko jedno ja i tak sowjego punto nie sprzedam.
A do tego jak dzwoni z pracy to opowiada mi co dziś przyszło do zrobienia i jak to szukał usterki itd. masakra po prostu widać ze ma lekkiego hopla na tym punkcie:-))
:crush: Co do progestreonu to ja za duzo nie wiem, czytałam tylko odnośnie Duphastonu.

_________________
Oby się spełniło ....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 12:07 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 17:28
Posty:34
pysiuleczka- masz racje, passaty podobno są pierwsze na liscie kradzionych samochodów.

lilu- może to dobry znak, że jeszcze nie przyszła@ A robiłas test? Nie korci cię, żeby zrobić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 12:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 23:03
Posty:18
Lilu z tego co pamiętam, to okresu powinnaś dostać w czwartek. Poczekaj do czwartku, a jeśli Twoja cierpliwość będzie bardziej wytrzymała to do piątku :). I wtedy zatestuj. I to jest prawda że dużo kobiet ma objawy tak jak przed okresem. Ale staraj się nie rozmyślać o tym. Po prostu poczekaj. Bo czasem 2 dni przed okresem test nie da wiarygodnego wyniku.
A mnie kłuje jajnik teraz, w sumie od rana.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 12:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 18:02
Posty:34
Dorcia - korci jak cholera, ale przed terminem @ wiem, że wyjdzie I kreska.
Już sama nie wiem co mam myśleć, rano jak leżałam to poprostu wiedziałam, że @ jest, tak mnie bolało podbrzusze jak zawsze gdy mam @, ledwo wstałam z bólu i patrze nie ma :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 38  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO