dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 38  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-20, 11:25 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 17:28
Posty:34
pysiuleczka8 napisał(a):
Lilu - dzisiaj rano jak byłam 2x w wc - to nie mam nic na bieliźnie, bez plam. Tylko wczoraj to się zdarzyło, i tak cały dzień plamiłam - plamki różowe i nawet śluz był z domieszką krwi ale to bardzo mało jej było - malusio wręcz.
A auto to masakra eh, ale nie mam wyjścia muszę zrobić, bo mamy tylko jedno auto, a muszę dojeżdżać do pracy (autobusem czy pksem nie ma szans - nie ma połączenia). Sam mechanik się zdziwił że pozwoliliśmy sobie na takie auto - więc i taki wydatek za to czeka, ale mój uwielbia samochody, więc i takie kupił sobie. To teraz mamy wielki płacz :/.

A jaki to samochód? Mój też ma fioła na punkcie samochodów. jakby mógł siedziałby całymi dniami i pucował go, dokręcał, odkręcał


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 11:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 17:40
Posty:15
Pysiulka, a badałaś sobie progesteron?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 11:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 23:03
Posty:18
Sublima - kiedyś miałam ale to bardzo rzadko plamienia owulacyjne, byłam z tym u ginekologa, i powiedział że to bardzo normalna rzecz, że u wielu kobiet się zdarza, i wiem że moja ciocia tak miała, a była baaaaardzo płodna, że nawet przy spirali zaszła w ciążę. A niski poziom progesteronu zazwyczaj wiąże się z nieregularnymi miesiączkami, a ja mam regularne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 11:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 23:03
Posty:18
Nigdy poziomu progesteronu nie badałam. Choć Pani ginekolog sama mnie zapytała jakie mam miesiączki. Robiła monitoring, i mówiła że ładnie pęcherzyki rosły. Podobno wszystko ok jest ze mną.

Dorcia. - Opel Vectra B. silnik diesel 2.2. Oczywiście mój panicz musiał mieć prosto z Niemiec sprowadzone. Więc nic dziwnego że z takim silnikiem to auto skarbonka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 11:37 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 17:28
Posty:34
opel vectra, ładny. mój mąż planuje zmienić, może zaproponuje mu opelka. Zobaczymy co powie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 11:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 23:03
Posty:18
Powiem Ci w sumie z jednej strony dobrze mieć Opla, bo części nie są aż tak drogie. Ale jak ma się diesla, to masakra, jeśli przyjdzie wymiana turbiny, itp. Albo tak jak my pompa wtryskowa. To są najgorsze rzeczy jakie mogą się trafić. Także na takie wydatki trzeba liczyć rzędu 3 tys. zł. Chcieliśmy Toyotę Avensis, ale części są strasznie drogie, choć podobno to auta niezniszczalne i ciutkę droższe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 11:45 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 18:20
Posty:39
Lokalizacja: Białystok
a moj na dodatek jest elektromechanikiem. więc gadanie o samochodach mam non stop:-))
ja jeżdze Punciątkiem:-)

_________________
Oby się spełniło ....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 11:47 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 18:20
Posty:39
Lokalizacja: Białystok
Mi dał Duphaston własnie na dziwne krwawienia w środku cyklu i dodatkowo na wyregulowanie. a mi się teraz wyregulował dokładnie co stanu sprzed zaburzeń:-) I to jest wielki sukces! czy sie to komu podoba czy nie cykle chcą być 25 dniowe i są :-)))

_________________
Oby się spełniło ....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 11:49 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 17:28
Posty:34
pysiuleczka8 napisał(a):
Powiem Ci w sumie z jednej strony dobrze mieć Opla, bo części nie są aż tak drogie. Ale jak ma się diesla, to masakra, jeśli przyjdzie wymiana turbiny, itp. Albo tak jak my pompa wtryskowa. To są najgorsze rzeczy jakie mogą się trafić. Także na takie wydatki trzeba liczyć rzędu 3 tys. zł. Chcieliśmy Toyotę Avensis, ale części są strasznie drogie, choć podobno to auta niezniszczalne i ciutkę droższe.

moj od zawsze preferowal niemieckie samochody, a na pierwszym miejscu audi, teraz mamy passata.
Wiem, że teraz przeglada fordy mondeo. Mój brat miał avensis i złe wspomnienia w związku z nim. raz że czesci drogie to cały czas coś mu wysiadało. Powiedział że nigdy więcej japończyka;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zapraszam do rozmowy Panie starające się o Maluszka
PostNapisane: 2012-03-20, 11:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-19, 23:03
Posty:18
Oooo to żywy temat u Ciebie w domu widzę Sublima - samochody :). U mnie to samo jest, nawet często z mężem oglądamy TVN Turbo :).
A powiesz mi coś więcej o progesteronie? Bo ja tylko tyle wiem że niski poziom ma wpływ na nieregularne miesiączki. A z tym właśnie nie mam problemów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 38  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO