dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Szukam dobrego przedszkola w Warszawie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-06-03, 11:00 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Czyli przedszkole wybrałaś ze względu na cenę a nie jakość prowadzonych zajęć, system edukacji, kadrę i inne?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrego przedszkola w Warszawie
PostNapisane: 2011-01-07, 21:26 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-09-17, 08:52
Posty:28
Mój młody od września idzie do przedszkola i powiem wam ze mam niezły mętlik w głowie. Chciałabym żeby miał kontakt z rówieśnikami i jednocześnie rozwijał swoje umiejetności. Poczytałam trochę na temat tej metody Montessori (chyba teraz jest dość popularna) - może wypowie się jakiś rodzić posyłający swoją pociechę do takiego przedszkola. W moim przypadku przedszkole publiczne odpada, za dużo się chyba nasłuchałam o tych placówkach. Czesne przedszkola Mądre Główki chyba nie jest wygórowana, za nianię trzeba dużo więcej zapłacić. Ale poczekam jeszcze na opinie innych rodziców.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrego przedszkola w Warszawie
PostNapisane: 2011-01-12, 22:38 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-01-12, 01:15
Posty:57
Moja siostra zastanawia się nad tym przedszkolem dla swojej córki, ale na razie jest na etapie umawiania się na wizytę w przedszkolu. Sama chętnie przeczytam opinie rodziców, może coś doradzę siostrze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrego przedszkola w Warszawie ursus
PostNapisane: 2011-01-24, 02:58 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-24, 02:44
Posty:1
ja tez szukam teraz przedszkola dla mojego synka, po waszych wpisach poczytalam troche o montesori, ciekawa metoda, ale ja staram sie bazowac na opiniach i wsrod moich sasiadow wylonily sie dwa male przedszkole i krokodylek, nie mam znajomych ktorych dzieci chodzilyby do madrych glowek, ale o tych dwoch slyszalam duzo dobrego, pisalyscie o plusach i minusach, to o pierwszym mam informacje ze maja duzo zajec plastycznych, ciakawe zajecia dodatkowe, mile panie, a jesli chodzi o krokodylka to ponoc rewelacyjny lokal, bylam na razie tylko na stronie to faktycznie super, ponoc super mile panie, maja fajne zajecia z muzyki, jedna z mam byla zachwycona programem, mowila ze dziecko sie duzo uczy ,no i urzekla mnie opowiesc jednej z mam, ktora mowila ze w krokodylku mieli latem wlasne warzywka w ogrodzie bo ponoc duzo maja zajec o przyrodzie, ekologii, nie wiem jak w malym przedszkolu bo nic nie pisza na stronie, ale w krokodylku maja bal teraz w sobote to sie z synkiem wybieramy, jak Wy tez to dajcie znac, to sie moze spotkamy :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrego przedszkola w Warszawie
PostNapisane: 2011-02-08, 15:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-01-30, 15:20
Posty:17
mała mi napisał(a):
Cześć! Wielka prośba - polećcie jakieś dobre (choć wiem że to pojęcie względne) przedszkole w Warszawie . Szukam prywatnych i niepublicznych miejsc . To dość pilne więc kto może pomóc to proszę o sensowne opinie. Dzięki!


tequesta (mokotów, na marinie)
leśna polana (ursynów, pistacjowa - ale mają też placówki w innych dzielnicach)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrego przedszkola w Warszawie
PostNapisane: 2011-08-20, 18:38 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:434
No i ostatecznie własnie zerówka bedzie w tym przedszkolu
http://www.puchpuch.pl/
Pod kazdym wzgledem własnie odpowiada nam własnie to przedszkole.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrego przedszkola w Warszawie
PostNapisane: 2011-10-08, 21:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-10-08, 20:37
Posty:2
Jeżeli szukasz przedszkola na Mokotowie, polecam śmiało Chatkę Ekoskrzatka. Posyłam tam córeczkę już 7 miesiąc i obie jesteśmy bardzo zadowolone :) Ninka już od pierwszego dnia się zaklimatyzowała, a ja od razu zaufałam "ciociom". Miejsce bardzo przyjazne, kolorowe, duży ogródek z placem zabaw, zdrowe, zróżnicowane posiłki, przyjazna, bezpieczna okolica, a wszystko to w przystępnej cenie. Polecam
www.ekoskrzatek.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrego przedszkola w Warszawie
PostNapisane: 2011-12-29, 14:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-29, 14:34
Posty:1
Moje dziecko chodzi do Pomarańczowe Ciuchci na Ursynowie. Jest to prywatne przedszkole, do wyboru którego zachęcili mnie znajomi, których maluchy lubią to miejsce. Jeśli ktoś chce, aby jego dziecko miało w przedszkolu wiele dodatkowych zajęć, to Ciuchcia jest odpowiednim miejscem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szukam dobrego przedszkola w Warszawie
PostNapisane: 2012-02-06, 21:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-06, 21:19
Posty:1
Ja swoją córę posłałam do przedszkola Żyrafa na Ursynowie. Cena nie jest niska, ale patrząc na ofertę dydaktyczną, wyposażenie przedszkola oraz na kadrę, to uważam że czesne jest warte swojej ceny. moja mała jest zachwycona przede wszystkim zajęciami ze zwierzętami (końmi i psami) oraz angielski. wydaje mi się, że nie ma co oszczędzać na wychowaniu dziecka od jego najmłodszych lat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO