dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-08-06, 22:14 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-07-15, 09:30
Posty:30
Lokalizacja: Wrocław
123 nie wiem czy ty jesteś człowiekiem wierzącym czy też nie. Widzę, że dobrze znasz Biblię ale jeśli byś w to wszystko wierzył co w niej jest napisane to byś stwierdził, że rzeczywiście panuje nad tym siła wyższa, pochodząca od Chrystusa. Poczytaj jak to Jezus wskrzesił Łazarza czy też dziewczynkę, jak uzdrawiał chorych, wypędzał złe duchy i w ogóle. Czy to nie wydaje Ci się dziwne, że człowiek działał takie rzeczy? Jeszcze nigdy w życiu nie słyszałem o jakimś człowieku, który potrafiłby komuś przywrócić życie. Owszem słyszałem o ludziach w dzisiejszych czasach, którzy mieli objawienia, prorokowali, nosili rany Chrystusa ale jak sami opowiadali mocno wierzyli, poświęcali dużo czasu na modlitwę. Czy to nie są cuda? Czy to nie jest warte przemyślenia?

_________________
Wszystko to co mam,
wykradłem Bogu gdy spał
i tak zabierze mi więcej,
zatrzymując serce...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-07, 01:59 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-08-07, 01:40
Posty:71
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiecie co w tym jest najgorsze?Że ludzie nie potrafia życ obok siebie i ci wieżacy i ci niewieżacy chrzescijanie zapomnieli czym jest dekalog a ateisci niepamietaja jak zyc zeby zycie bylo dobre dla nich


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-07, 13:38 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-07-15, 09:30
Posty:30
Lokalizacja: Wrocław
Nie zgodzę się z tobą w 100% bo są ludzie, którzy potrafią się dogadać i są ludzie, którzy żyją według dekalogu. Wiadomo, że każdy popełnia błędy i grzeszy ale niektórzy starają się poprawić

_________________
Wszystko to co mam,
wykradłem Bogu gdy spał
i tak zabierze mi więcej,
zatrzymując serce...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-07, 16:34 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-08-07, 01:40
Posty:71
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Ciekawe że jestem ateistą a mam czasami wrażenie że jest we mnie więcej wiary w ten świat niż u tych którzy chodzą do kościoła a propo tych co chcą sie poprawic:jest ich garstka


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-08, 18:27 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
Mactavish napisał(a):
Wiecie co w tym jest najgorsze?Że ludzie nie potrafia życ obok siebie i ci wieżacy i ci niewieżacy chrzescijanie zapomnieli czym jest dekalog a ateisci niepamietaja jak zyc zeby zycie bylo dobre dla nich

u mnie na roku sa 2 wiary i ateizm, i jakos wszyscy zyjemy w zgodzie :diabel:

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-09, 00:01 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-09-13, 14:53
Posty:243
Kordianek94 napisał(a):
Widzę, że dobrze znasz Biblię ale jeśli byś w to wszystko wierzył co w niej jest napisane to byś stwierdził, że rzeczywiście panuje nad tym siła wyższa, pochodząca od Chrystusa. Poczytaj jak to Jezus wskrzesił Łazarza czy też dziewczynkę, jak uzdrawiał chorych, wypędzał złe duchy i w ogóle. Czy to nie wydaje Ci się dziwne, że człowiek działał takie rzeczy?


Tak. wierzę, że panuje taka siła.
I bardzo dobrze, że nie słyszałeś o człowieku , który by czynił rzeczy podobne do tych co czynił Jezus. On w końcu był Synem Bożym i te czyny miały to potwierdzić. Inna sprawa, ze oni mu nie uwierzyli. Przynajmniej większość.
Nas jednak powino interesować co Jezus uczyni jeszcze dla nas, zgodnie z intencją prośby złoczyńcy, który wisiał obok : " Pamiętaj o mnie Panie Jezu gdy będziesz w swym Królestwie ".
Myslisz , że będzie pamiętał tylko o nim ?

_________________
123


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-09, 11:21 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
123 napisał(a):
zgodnie z intencją prośby złoczyńcy, który wisiał obok : " Pamiętaj o mnie Panie Jezu gdy będziesz w swym Królestwie "


czyli lepiej byc cale zycie grzesznikiem itp, a na koniec sie nawrocic i pojednac z Bogiem, wkoncu "lepsza pociecha z 1 nawroconego grzesznika niz ze 100 gorliwych chrzescijan"

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-09, 17:14 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-09-13, 14:53
Posty:243
wichura napisał(a):
czyli lepiej byc cale zycie grzesznikiem itp, a na koniec sie nawrocic i pojednac z Bogiem, wkoncu "lepsza pociecha z 1 nawroconego grzesznika niz ze 100 gorliwych chrzescijan"


Nic podobnego. Lepiej być całe życie dobrym człowiekiem i na koniec żąć to co się posiało.
A tamten czlowiek może skorzysta z danej mu szansy. Na tym w końcu polega zamysł o miłosierdziu. Trzeba tylko chcieć z niego skorzystać.

A my wówczas możemy albo się cieszyć, albo marudzić jak brat syna marnotrawnego.

_________________
123


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-09, 21:55 
Mactavish napisał(a):
Ciekawe że jestem ateistą a mam czasami wrażenie że jest we mnie więcej wiary w ten świat niż u tych którzy chodzą do kościoła a propo tych co chcą sie poprawic:jest ich garstka


Mysle , że nawet całkiem mała garstka.
nie chce się powtarzać, ale to my mamy uczyć świat jak nadstawiąć drugi policzek. a wycięliśmy Indian w obu Amerykach i wywołaliśmy obie wojny światowe. A po drodze spaliliśmy pare carownic i czytających Biblię . Załosne


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-09, 22:05 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
My? Nie wiem jak Ty, ale mnie się wydawało, że ludzie nie żyją więcej niż 70-80 lat.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO