dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-22, 22:03 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Nie trzeba szukac,zeby nagle znalesc :-P

_________________
Bywa,że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 22:11 
No tak, ale ja w miłość od pierwszego wejrzenia nie wierzę, a jak się coś gotuje, to powinno się od tego uciekać, bo jak mówiłem, później się nieszczęścia rodzą :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 22:16 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Hmm...madre ale w rzeczywistosci ciezko zastosowac :-P Bede sie przy tym upierala.

_________________
Bywa,że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 23:24 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-21, 23:31
Posty:66
Lokalizacja: Deutschland
Nie widze nic zlego w tej całej kryzycowej narzeczonej. Ale tylko pod warunkiem ze facet uprzeda kobiete ze jest to jakas forma zwiazku nie ograniczajaca zadnej ze stron.
Miedzy innymi zadnej milosc, zadnych wyznan, zadnego planowania przyszlosci, poprostu luzny zwiazek ... zawsze milej i przyjemniej w parze ... i tak samo mowie o kobietach jak i o mezczynach. Nie sadze zeby jakas samotna kobieta ktora ma potrzeby nie tylko sexualne, nie przystala by na taki uklad. No moze nie wszystkie ale napewno sporo jak nie wiekszosc, tyle ze karty musza zostac odkryte i wszytsko jasne i klarowne od samego poczatku.

Natomiast zakladajac, ze facet, czy tez kobieta, bo nie zakladajmy ze tylko mezczyzni tak robia, postepuja w odwrotny sposob ... czyli krotko mowiac oszukujac partnera od samego poczatku to jest to dla mnie czysty egoizm ... o ile latwiej jest potem rozstac sie jesli wszytsko jest ustalone od poczatku, zadna ze ston sie nie angarzuje, wie na czym stoi. Nie ma nie potrzebnego i zbednego zalu i rozpaczania.
O ile latwiejszy wydaje sie w tedy taki zwiazek nikt nikogo w zaden sposob nie ogranicza... bo nikt sie nie zakochal.
Chociaz nie twierdze ze nie moze sie zdarzyc wypadek przy pracy ... obie strony wiedza ze to jest tylko przejsciowy zwiazek a jednak ktoras ze stron sie angarzuje do tego stopnia ze sie zakochuje ... no w tedy moze sie to wydawac nieco trudniejsze ...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 23:43 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Hmm...dla mnie to brzmi..czysto teoretycznie.Nie wiem czy pokusilabym sie na cos takiego a jesli nawet to..ciezko sie jest nie zakochac,nie zaangazowac,jesli przebywa sie z kims sporo czasu,dochodzi do sytuacji bardzo intymnych(o ile seks jest traktowany jak cos wyjatkowego ,a nie czysto fizyczne zaspokojenie popedu)nawet jesli wszystko bedzie jasne od poczatku(wiadomo bedzie,ze to zwiazek "na niby")nie sadzisz?

_________________
Bywa,że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 00:16 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-21, 23:31
Posty:66
Lokalizacja: Deutschland
Kalino alez dla czego na niby??? Beda razem spedzac czas zaspokajac swoje potrzeby i nie mowie tu tylko o samym sexie. Pozatym ja bym to raczej traktowala jako bardzo bliskiego przyjaciela albo przyjaciolke niz samego partnera spedzaja ze soba czas pomagaja sobie wychodza razem ... Moze to wynika z roznicy wieku choc nie wielkiej jednak doswiadczen przywbywa ... poped sexualny tez jest inny u kobiety dojrzalej jak u nastolatki. I sex przestaje byc juz taki wyjatkowy. Owszem jest to w dalszym ciagu cos intymnego i wspanialego i wyjatkowego nawet, ale z partnerem ktrego sie kocha ...ale jesli jest to na zasadzie tzw. Kryzycowej Narzeczonej - calkiem naturalna rzecz. Pozatym uwazam ze lepiej juz zwiazac sie na zasadzie o ktrej wspominam powyzej niz wpadac do lozka komu popadnie w celu zaspokojenia swoich potrzeb bo uwierz mi pewnie juz teraz odczowasz poped sexualny a on rosnie z wiekiem ... chyba ze tylko ja tak mam, a zakladam ze nie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 00:38 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Heh...wiesz do tego,ze jestem mlodsza dochodzi jeszcze fakt,ze jestem przesadna idealistka chyba.Zawsze wszystko opieram na tym co sie czuje..fizycznosc..to tez cos bardzo waznego ale nie sadze aby stanowilo pierwszy plan znajomosci..a przynajmniej nie chcialabym aby kiedys w moim przypadku tak bylo.Nie wiem ale jak narazie bycie z kims dla seksu wydaje mi sie takie..wyrachowane i pozbawione jakichkolwiek uczuc..zawialo chlodem.

_________________
Bywa,że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 00:55 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-21, 23:31
Posty:66
Lokalizacja: Deutschland
A widzisz Kalinko zle mnie zrozumialas a zaznaczalam kilka krotnie ze kazdy ma potrzeby i nie mowie tu tylko o sexie ... czsami potrzebujesz tez wsparcia otuchy czy chocby przytulenia sie i poczucia ze jest ktos przy tobie ... i wlasnie chociazby dlatego godzisz sie na taki zwiazek. Ja w dalszym ciagu uwazam ze lepiej juz byc w luznym zwiazku niz swoje potrzeby zalatwiac z kim popadnie.Llepiej miec jednego przyjaciela ktory CIE DOBRZE ZNA, niz 10 takich ktorzy chca cie poznac ale tylko od tylu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 12:03 
Sorry, że wyrywam to z kontekstu, ale zaciekawiło mnie to:

Cytuj:
Pozatym ja bym to raczej traktowala jako bardzo bliskiego przyjaciela albo przyjaciolke niz samego partnera spedzaja ze soba czas pomagaja sobie wychodza razem ...


Według mnie nie istnieje przyjaźń damsko - męska i zgadzam się z kaliną, że mimo iż postanowione było nie zakochać się w tej drugiej osobie, to jednak bliskość, nie tylko fizyczna, może złamać to postanowienie, komuś się bardziej spodoba, zbytnio się zaangażuje i może być problem.

Cytuj:
Zawsze wszystko opieram na tym co sie czuje..fizycznosc..to tez cos bardzo waznego ale nie sadze aby stanowilo pierwszy plan znajomosci..a przynajmniej nie chcialabym aby kiedys w moim przypadku tak bylo.Nie wiem ale jak narazie bycie z kims dla seksu wydaje mi sie takie..wyrachowane i pozbawione jakichkolwiek uczuc..zawialo chlodem.


Mądre słowa. Popieram. To trochę tak, jakby dla kogoś nie liczyła się ta druga osoba, tylko jej tyłek (jak przedmiot).


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 15:47 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Davis napisał(a):
To trochę tak, jakby dla kogoś nie liczyła się ta druga osoba, tylko jej tyłek (jak przedmiot).
Doslownie!Przeciez od milosci nie mozna sie powstrzymac.I ta deklaracja,ze tylko po przyjacielsku bedziemy razem,zero uczuc i wyznan w stylu :" I love you.." jest dla mnie kompletna abstrakcja.Nie twierdze,ze cos takiego nie moze sie zdarzyc,aczkolwiek na pewno nie jest zjawiskiem masowym.Sila uczuc nie jest rowna sile rozumu.I w ogole czy mozna uprawiac seks z przyjacielem?Bo mnie na sama mysl jakos...nie chyba nie dalabym rady :-/

_________________
Bywa,że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO