dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-25, 21:30 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-05-13, 13:58
Posty:123
Zgadzam się, że niesłusznie- tłumaczę babci, ze skoro Beata Tyszkiewicz jest jeszcze aktywna zawodowo, to znaczy, że się nie starzeje, a babcia dalej swoje :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-26, 11:26 
dokładnie tak, wszystko zależy od naszego nastawienia i dbałosci o siebie,,, i nie mozna mowić jak to się czasami słyszy ,,, a co tam ja to juz stara jestem,,,


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-27, 13:53 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-06, 16:04
Posty:109
Lokalizacja: Warszawa
Znam kilka osób które w podeszłym wieku odznaczają się doskonałą pamięcią, co znaczy, że można :) Mam nadzieję, że kiedyś uda się zniszczyć w ludziach te przeświadczenie, że w pewnym wieku to już nie ma sensu pracować nad sobą. Dlatego tak pozytywne jest, jak widzi się starszą osobą na rolkach :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-27, 18:59 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-06-03, 23:05
Posty:52
zdecydowanie popieram. JA też mam dwoje dziadków co mają sporo zajęć i są sprawni umysłowo i fizycznie jak 40 latkowie. Ta kampania Rozwiązanie na zapominanie to powinna być na większą skalę:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-27, 22:33 
zgadzam się w całej rozciąglości, zajżałam sobie na tę stronkę i kilka fajnych rzeczy znalazalm , szczególnie spodobały mi się memo gry i ćwiczenia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-28, 13:50 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-06, 16:04
Posty:109
Lokalizacja: Warszawa
ćwiczenia fajne :) W tej gierce memo nawet prawie na tablicę wyników trafiłem :) A co do akcji to chyba najważniejsze, żeby osobom starszym wybić z głowy przekonanie, że w takim wieku to normalne. A bez pomocy bliskich to jest niewykonalne


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-28, 21:02 
tak, takie akcje uswiadamiają nam że wiele osób styka sie z takim problemem i że należy z nim walczyć,, dobrze że mowi sie o tym głośno i że osoby medialne, publiczne biora udział w takich programach ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-29, 10:12 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-05-13, 13:58
Posty:123
Fenris napisał(a):
ćwiczenia fajne :) W tej gierce memo nawet prawie na tablicę wyników trafiłem :)

Ja raczej ranking zamykam...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-29, 12:27 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-06, 16:04
Posty:109
Lokalizacja: Warszawa
A to bardzo cieszy. Ważne jest uświadamianie społeczeństwa. Przy dzisiejszej popularności telewizji i internetu powinno się prowadzić jak najwięcej akcji informacyjnych...zresztą. Temu początkowo miały służyć te media ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-29, 12:58 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-06-03, 23:05
Posty:52
Fenris napisał(a):
A to bardzo cieszy. Ważne jest uświadamianie społeczeństwa. Przy dzisiejszej popularności telewizji i internetu powinno się prowadzić jak najwięcej akcji informacyjnych...zresztą. Temu początkowo miały służyć te media ;)


Też uważam że bardzo dobrze że są a osoby takie jak Beata Tyszkiewicz nadają akcji większy rozgłos i prestiż przez co więcej ludzi się interesuje tym:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO