dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-01, 22:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-06-03, 23:05
Posty:52
Z tego co się dowiedziałem to raczej u ludzi starszych.

Dodatkwo dodaje artykuł nowy:

http://www.polityka-polska.pl/polityka/ ... jutro.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-05, 03:21 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-05-13, 13:58
Posty:123
Ja też jestem zdania, że lekarz przede wszystkim- on najlepiej doradzi czy sosować farmakoterapię czy może na początek spróbować zmiany stylu życia :->


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-05, 15:36 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
dream* napisał(a):
ja niestety ostatnio mam naprawde objawy początków Alzheimera.
rozpoznawanie ludzi na ulicy sprawia mi już realną trudność, zazwyczaj ich zwyczajnie nie poznaje :P nie zapamiętuję twarzy. Jestem zupełnie rozkojarzona i nie wiążę faktów, nie zapamiętuję miejsc, straciłam pamięć przestrzenną i orientacje w terenie..


Dream - nie martw się, ja tak mam od urodzenia :)
Pamięć mam bardzo dobrą, jesli nie powiedzieć, że lepsza niż u większości, jednak nie zapamiętuje twarzy (nazwiska i imiona bez problemu), muszę spędzić z człowiekiem sporo czasu, kilkakrotnie, dopiero wtedy może zacznę go kojarzyć. (Pierwsza kłótnia z moim chłopakiem była o to, że przeszłam koło niego jak koło obcego człowieka ;p ). Jesli kogos znam, to i tak mijając go na ulicy nie wiem kto to ;) zazwyczaj jak mnie minie i zaczynam myslec czemu tak uporczywie na mnie patrzył, dochodzę do wniosku że to był znajomy. Często mój chlopak będąc ze mnie pyta się czemu nie przywitałam się z koleżanka :)

Orientacja w teranie - to samo, nie mam, kompletnie. Wchodząc dop sklepu, który ma dwa wyjścia potrafię się smiertelnie zgubić. Przechodzą skrzyzowanie w miejscu któreg dobrze nie znam, nie wiem jak wrócić i nie wiem którą drogą przyszłam ;) Bardzo uciążliwa cecha, ale zdążyłam się przyzwyczaić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-06, 12:28 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-06-03, 23:05
Posty:52
JA nie mam pamięci do nazwisk ale do twarzy bardzo dobrą. Do tego pamięć długotrwałą mam lepszą niż krótkotrwałą. Zapomnę co było parę godzin temu ale z zeszłego tygodnie będę pamiętał. :)

[ Dodano: 2009-07-06, 12:35 ]
Ja też mam podobnie tyle że twarze pamiętam nazwisk nie. W terenie mam bdb orientację i wiem jak gdzie trafić, ale jakimi ulicami to już nie-nazwy zapominam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-07, 00:39 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-05-13, 13:58
Posty:123
A ja owszem zwykle pamiętam czyjąś twarz, za to mam mega problem by przypomniec sobie skąd ją pamiętam :mrgreen: I jak to wyjaśnicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-08, 19:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-06-03, 23:05
Posty:52
Ja doszedłem do wniosku, dzięki też www.memo.pl że profilaktyka jest the best to raz, a dwa że aktywność fizyczno-umysłowa dużo daje i dziadkowie są w lepszej kondycji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-08, 22:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-05-13, 13:58
Posty:123
marian86 napisał(a):
profilaktyka jest the best to raz,

A oewnie- nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-09, 21:57 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-06-03, 23:05
Posty:52
No ale jest taki stereotyp w PL , że w ewnym wieku to już kłaść się i umierać, a jak coś dolega to to tak musi być. A jak się pójdzie do lekarza to jest szansa na przeciwdziałanie..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-13, 02:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-05-15, 16:37
Posty:19
Lokalizacja: Poznań
Problem w tym, że czasem nie jest łatwo namówić rodziców/dziadków na wizytę u lekarza w tej sprawie :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-13, 13:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-06-03, 23:05
Posty:52
No ale trzeba próbować, jakimś fortelem lub coś-że darmowe badania itp nawet jak nie są aby dali się zbadać. Na 1 wywiad można iść samemu i lakarz na podstawi e pytań określi wstępnie co i jak


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO