dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-19, 20:49 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-14, 00:20
Posty:26
Lokalizacja: z daleka:)
zajeta jestem oj bardzo :) nie no moze troszke przesadzam :) zajmuje sie fryzjerstwem i stylizacja :) a ty mery_blue? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-19, 21:02 
Mery lubi męczyć kobiety i facetów .....
Cytuj:
ajmuje sie fryzjerstwem i stylizacja :
to kiedy można się umówić na wizytę .....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-20, 14:08 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-14, 00:20
Posty:26
Lokalizacja: z daleka:)
hmm.... poniedzialki sa w miare luźne :) he he

Mery lubi meczyc? heh :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-20, 18:10 
MaRtYnA22 napisał(a):
Mery lubi meczyc? heh :)
zalezy co przez to rozumiesz ??


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-21, 11:33 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-14, 00:20
Posty:26
Lokalizacja: z daleka:)
no to mozna rozumiec na wiele sposobow :) a ktory sposob jest wlasciwy? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-21, 13:18 
MaRtYnA22 napisał(a):
a ktory sposob jest wlasciwy? :)
ten o którym nie wspominamy ani słowem .....

Możesz coś więcej napisać o swojej pracy ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-22, 13:15 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-14, 00:20
Posty:26
Lokalizacja: z daleka:)
w tej chwili dostalam prace w TRENDY HAIR FASHION (salon Wella). Fryzjerstwem zajmuje sie od 7 lat a od października 2007 dopiero wybralam sie na studium fryzjerskie co dla nie ktorych moich klijentek bylo szokiem bo wszystkie byly przekonane ze mam czeladnika :) Ja popostu fryzjerstwo mam we krwi i kocham to co robie, nic innego tak dobrze mi nie wychodzi :) Bylam samoukiem a teraz doszkalam umiejetnosci. jezeli chodzi o sama prace to jestem bardzo kreatywna zawsze mam kilka pomyslow i propozycji dla klijenta a dzieki dokladnej konsultacji wiem czego klijent oczekuje - efektem jest zadowolony klijent i moja satysfakcja z dobrze wykonanej pracy :) Wpadki nie mialam jeszcze ani jednej na szczescie i obym nigdy nie miala! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-22, 16:44 
MaRtYnA22 napisał(a):
Wpadki nie mialam jeszcze ani jednej na szczescie i obym nigdy nie miala! :)
zalęzy jaką wpadke masz na myśli .... :diabel: to może doradzisz jak dobrać fryzurę ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 10:58 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-14, 00:20
Posty:26
Lokalizacja: z daleka:)
pierwszą istotna sprawa jesat dobór koloru to typu urody. Wyróżnia sie cztery typy jesli bedziesz zainteresowany to ci je przedstawie. Trzeba dokladnie przeanalizowac dobor koloru by uniknac złych efektow wizualnych twarzy np. gdy kolor jest zbyt smutny i zimny sprawia ze twarz wydaje sie "zmęczona'' i wiele innych takich .... Jednak wydaje mi sie ze w okresie dojrzewania mozliwy jest kazdy kolor nawet ten nie pasujacy do gamy kolorystycznej, czeste zmienianie koloru i ekstrawagancja jest jak najbardziej wskazana :) Dla wieku dojrzałego polecam kolory spokojne takie jak np. cieple brązy, barwy z czerwienią itp. jednak czerń i ciemne brązy polecam tylko dla chlodnego typu urody (zima). Nie wiem jak wygladasz dlatego powiem ci tak ogolnie jak to jest z tym kolorem: wszystkie kolory jasne powiekszaja i polecam je osobom o niskim wroscie, malej glowie i oczywiscie dla osob starszych bo przy nieznacznych odrostach nie tworza mo0cnego kontrastu z siwizna, jasna grzywka wydłuża twarz, nie liczne jasne pasemka na ciemnym tle dodadzą objętości rzadkim włosom i całej fryzury a jasne refleksy podkreslaja piękno twarzy lub jej fragment. Kolory ciemne polecam niskim osobompodkreslaja rysy twarzy i wyszczuplaja zaokrąglone policzki, zalecane do wlosow gęstych bo podkreslaja brak geststosci wlosom cienkim, ciemne reflekscy w lini wewnętrznej wlosow odwroca uwage od nieporzadanych cech twarzy i wyszczupla ja. Pasemka polecam przy cienkich i niezbyt grubych wlosach.jesli chodzi o wskazania kolorystyczne w kwestii faktury i tekstury wlosow to do wlosow suchych i kręconych wskazany jest kolor jednolity, do cienkich i prostych - pasemka i balejaz, do wlosow grubych i sztywnych wskazane ciemne kolory, wlosy falujace i puszyste wskazane sa kolory pasujace do typu urody. Jesli chodzi o strzyzenie... hmmm.... tu bym postawiła na fantazje i kreatywnosc :) to tyle z mojej wiedzy teoretycznej, bardziej nie pomoge bo nie wiem jak wygladsz i nie mozliwe jest dopasowanie fryzury przez pisanie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 16:47 
ja mam grube i mocne włosy i ciężko się układają no i dużo ich jest. ja mam naturalny kolor nie farbowany. aktualnie fryzure dobieram metoda prób i błędów.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO