dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kaloryfery w sypialni
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-08-30, 16:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-10, 11:51
Posty:36
czyli jednak ważniejsza funkcjonalność. No w sumie tak, ale ja już pisałem na innym wątku - model angus to jest ciekawa propozycja. Choć nie do końca funkcjonalny, to za to jaki oryginalny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-08-31, 09:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-08-10, 13:41
Posty:56
no angus rewelacyjny, fantastyczny dizajn ma, a w tym rozowym kolorze jak w ich propozycji na stronie wyglada super i niespotykane to jest bardzo :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-08-31, 22:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-10, 11:51
Posty:36
ja raczej o czarnym myślałem. Różowy to jak dla mnie zbyt odważna propozycja:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-09-02, 10:15 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
Kompletnie nie do mojej łazienki ten Angus, wybierając grzejnik do kuchni, zastanawialiśmy się nad angusem, jedyną ciekawostkę na jego temat znam, że można go użyć jako ścianki działowej....ale moja łazienka jest i tak mała, zeby ją jeszcze dzielić....wiem, ze mają sporo modeli na zasadzie "drabinek", dlatego przyglądam im się lepiej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-09-05, 12:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 11:55
Posty:50
a co powiesz na model Marlin od termy? niby zwykle drabinki, ale wygladaja naprawde stylowo i nie sa nudnymi zwyklymi bialymi drabinkami. ja mam taki w swojej (rowniez nie za duzej) lazience i nie narzekam, ma dobre parametry, grzeje jak potrzeba, juz jakis czas go mam a na czas wakacji (i nie tylko oczywiscie) dokupilismy z mezem grzalki do tego grzejniczka, bo lato nas nie rozpieszczalo a ze lazienka niezbyt wielka, to i chlodno w niej np rano bylo. a jak nadal te modele beda hmm za duze? to zawsze mozesz Carmela sobie wybrac model na zmowienie w sensie wymiary na zamowienie bo takie indywidualne projekty tez rozpatruja z tego co mi wiadomo. naprawde polecam i daj znac jak cos wykombinujesz :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-09-06, 10:04 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
Właśnie o coś takiego, jak ten Marlin mi chodzi, zwykłe drabinki do łazienki, ale też nie aż za zwykłe;)..fajny jest, tylko kolor nie wiem jaki bym dała, w kuchni Perła jest chromowana, ale słyszałam, ze na chromowanych nie za bardzo wskazane jest, zeby coś wilgotnego wieszać, a ja bym czasem w łazience chciała powiesić ręcznik po kąpieli czy bieliznę do wyschnięcia, więc chrom odpada...co do rozmiarów, to wiem, ze mozna sobie zamówić indywidualnie, ale to trochę więcej kosztuje, a z tego co widzę w parametrach, ten model jest produkowany w kilku wersjach rozmiarowych, także super


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-09-17, 19:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-10, 11:51
Posty:36
a orientuje się ktoś może czy dużo drożej wychodzi takie indywidualne zamówienie takie grzejnika?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-09-19, 09:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-08-10, 13:41
Posty:56
to pewnie wlasnie zalezy od indywidualnego zamowienia :) najlepiej udac sie do punktu termy, zaprezentowac swoja wizje a on to wyliczy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-09-20, 17:02 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
wejdz na ich stronę, jest tam napisane wszystko o tym indywidualnym projektowaniu, wiadomo, policza pracę ludzi, materiał, markę...bedzie troche drozej, ale nikt inny takiego nie bedzie mial, bo otrzymujesz prawa autorskie wtedy...cięzko wyliczyc, bo cena tez jest indywidualna;D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-09-20, 18:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-10, 11:51
Posty:36
a ja myślałem, że z tym indywidualnym projektowaniem chodzi o np. dopasowanie konkretnego ich modelu, który mają w ofercie do rozmiaru, który pasuje indywidualnie do danego pomieszczenia. No ale się myliłem. Powiem wam szczerze, że aż tak bardzo mi nie zależy żeby się wyróżnić niepowtarzalnym grzejnikiem, zwłaszcza, że te które oni mają w ofercie są wystarczająco oryginalne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO