dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kaloryfery w sypialni
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-06-30, 16:01 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
no decydują sie na chromowane, ale na chromowanych nie powinno sie wieszac np wilgotnych recznikow czy bielizny, dlatego moim zdaniem, jak ktos ma w planach suszyc reczniki czy bileizne na grzejniku, to nie powinien decydowac sie na chromowane


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-08-18, 09:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-08-10, 13:41
Posty:56
a czy to nie jest po prostu tak, ze te dizajnerskie grzejniki terma technologie grzeja tak jak wszystkie, w koncu sa grzejnikami i gdyby mialy nie grzac a tylko wygladac to chyba ludzie kompletnie by tego nie kupowali, bo po co komu grzejnik ktory nie grzeje?!:) wiadomo, ze grzeja. chromowane moze i maja slabsza wydajnosc, ale montujac chromowany grzejnik np w malej lazience jaka jest roznica? male pomieszczenie chrom bardzo dobrze ogrzeje, a przy tym wyglada zjawiskowo :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-08-18, 09:40 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
No jasne, że super wyglądają, różnica w grzaniu jest niewielka, ale już wilgotnego ręcznika nie powiesisz, bo nie zaleca się na chromowanych nic wieszac


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-08-18, 09:42 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-08-10, 13:41
Posty:56
no to tym lepiej ze sie nie powiesi mokrego recznika na takim grzejniku, przynajmniej przez caly czas bedzie go widac i bedzie sie ladnie prezentowac;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-08-18, 10:52 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
No jasne, ja np często ręczniki czy bielizną wieszam na grzejniku zeby szybciej wyschła, ale jak kto chce, i zgodzę się, ze chromowane bardzo ładnie się prezentują;D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-08-18, 21:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-10, 11:51
Posty:36
no chyba większość ludzi tak wiesza, zwłaszcza jak się ma grzejnik drabinkę.. A ja się nawet spotkałem z grzejnikami, które mają specjalne wieszaczki do ręczników.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-08-19, 09:12 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-08-10, 13:41
Posty:56
tak? a to nowosc chyba jakas jest?
ja pod tym wzgledem jestem chyba jednak jakas estetka bo niebardzo przemawia do mnie wieszanie recznikow na kaloryferach, no ale jak komu wygodniej oczywiscie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-08-19, 09:44 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
Kochana, jakbyś mieszkała w takiej klitce, jak ja, to byś każde możliwe miejsce wykorzystywała;)....co to za grzejnik z wieszakami?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-08-23, 15:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-10, 11:51
Posty:36
No możliwe, że to trochę od wielkości łazienki zależy, bo ja też mam raczej małą, i nigdzie bym nie zmieścił dodatkowych wieszczków na ręcznik.

A ten grzejnik o którym ja mówiłem to np grzejnik z terma technologie - simple. Mi się taki podoba. Jak się komuś nie spodoba to pewnie jak się poszpera dłużej po necie to więcej modeli się znajdzie z wieszakami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kaloryfery w sypialni
PostNapisane: 2011-08-24, 09:41 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
aaaaaa bo ja od nich mam grzejnik w kuchni, perła model, teraz wpadło troche gotówki i chciałam zgodnie z postanowieniem w łazience wymienić. W kuchni liczył się dizajn, bo tu spędzam najwięcej czasu i jak odwiedza mnie znajomi, to czesto siedzimy w kuchni, wiec chcialam, zeby byl przede wszystkim ładny, ale teraz w łazience liczy sie dla mnie funkcjonalność najbardziej, a więc albo drabinki, albo jakies wieszaczki, o których piszecie wczesniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO