dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-09-14, 07:43 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
Ja tez z dziecka cieszylbym sie jak dziecko-wszak mezczyzni podobno zawsze pozostaja dziecmi:)

Jak mu o tym powiedziec? Wiesz, kobiety maja to w genach ze strasznie lubia wszystko komplikowac, my zas jestesmy prosci jak pan mietek spod sklepu. Do nas trzeba prosto, latwo i bez owijania w bawelne. Przytul sie do niego i poprostu mu to powiedz, jak berdzo chcesz ta chwile udziwniac to mozesz powiedziec mu to w sytuacji w ktorej nie bedzie sie w ogole spodziewal...tylko nie podczas prowadzenia samochodu;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-14, 08:09 
Tzn wiesz nie chce scen a la buciki czy cos w tym stylu, chyba to przytulenie bedzie najlepsze :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-14, 08:13 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
hmmm, no wprawdzie nie zabilbym kobiety za buciki lub gazetke tak jak piszesz, bo w koncu ma urodzic moje dziecko ale napewno szlag by mnie trafil...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-15, 01:48 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-30, 19:15
Posty:278
Lokalizacja: domyśl się
yeti napisał(a):
hmmm, no wprawdzie nie zabilbym kobiety za buciki lub gazetke tak jak piszesz, bo w koncu ma urodzic moje dziecko ale napewno szlag by mnie trafil...



Skoro szlak by cię trafił to używaj srodków anty koncepcyjnych i wtedy nie będzie problemów z dzieckiem i nie będziesz się stresował.......

_________________
Obrazek

Polecam tą firme rodzinną:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-15, 16:21 
hmmm , zalezy jak i gdzie bym sie dowiedzial o tym . nie chce by na sile musial kupowac ubranka i jakies sceny tam niepotrzebne , po co mam sie stesowac :D i najwazniejsze zalezy czy wogole chcialbym z ta partnerka miec dziecko oraz czy ja kocham czy nie :d.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-18, 11:36 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
goguś napisał(a):
Skoro szlak by cię trafił to używaj srodków anty koncepcyjnych i wtedy nie będzie problemów z dzieckiem


Środki antykoncepcyjne nigdy nie dają 100% pewności...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-18, 11:52 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
a czy ja napisalem ze szlag by mnie trafil gdyby moja kobieta byla w ciazy? Napisalem ze wkurzylbym sie gdyby robila mi scenki typu buciki, gazetki itp.
A kto z Was jeszcze planuje dziecko??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-18, 12:07 
Tylko, ze dla niektorych kobiet ta chwila jest tak wyjatkowa, ze chca byc w jakis sposob oryginalne :) hm


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-18, 12:15 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
a dla mezczyzny nie jest wyjatkowa? Orginalnosc orginalnoscia...ale my som proste ludzie i najlepiej nam takie rzeczy jak najprosciej mowic;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-09-18, 12:20 
tak Ci sie wydaje, ze prosto jest powiedziec taka rzecz. Ja przez to juz przeszlam ale to nie jest takie banalne


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO