dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Witam proszę pilnie o pomoc !!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-11-15, 20:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-11-15, 20:49
Posty:1
ja borykam się z takim problemem mojego sąsiada złapała Policja za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu posiada prawo jazdy kategorii a,b,t czego akurat Policja zabrała mu prawo jazdy kategorii "B" jak mogła mu zabrać prawo jazdy na motor czyli "A"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Witam proszę pilnie o pomoc !!
PostNapisane: 2010-11-19, 19:58 
karju91 napisał(a):
ja borykam się z takim problemem mojego sąsiada złapała Policja za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu posiada prawo jazdy kategorii a,b,t czego akurat Policja zabrała mu prawo jazdy kategorii "B" jak mogła mu zabrać prawo jazdy na motor czyli "A"

Kolego jak znam się troszeczkę na przepisach to policja postąpiła zgodnie z kodeksem,facet złamał prawo o ruch drogowym i jeśli miał prawo jazdy to je stracił.No bo jak by to było ,żeby każda kategoria była na osobnym blankiecie to wiesz co by to było na polskich drogach.Nie zależnie czym jechałeś i jakie kategorie prawa jazdy pośiadasz to jak jedziesz na dwa gazy i Cię złapią to zapamiętaj tracisz prawo jazdy a nie KATEGORIE.A tak nawiasem to nigdy tego nie rób bo w czasie jazdy na dwa gazy trwa to sekundy a bul trwa lata. Pozdrawiam ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO