dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-05, 22:12 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:37
Posty:68
Różowy Satanista napisał(a):
Cytuj:
Masz na myśli Noc Kupały (Noc Świętojańską, Sobótki czy jak kto woli...)?

Noc Kupały? hmm a to nie na Białorusi?
Wiesz tu nie jestem pewny

Lol na Białorusi :D
Jest to tradycja słowiańska, w tym Polska.
W wielu polskich miastach masz Kupalnocke.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 22:15 
Dlatego Doktorku napisałem że nie jestem pewny nie jestem Alfą i omegą mimo tego że widzę jak wiele osób polega ma mojej opinii;P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 23:07 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-30, 20:23
Posty:386
Lokalizacja: śląsk
Różowy Satanista napisał(a):
widzę jak wiele osób polega ma mojej opinii;P

ooo... to dopiero ciekawe zjawisko..
.. ja nigdy chyba nie byłabym w stanie ślepo zawierzyć komuś, kto każe siebie nazywać Różowym Satanistą :diabel:

_________________
W walce pomiędzy tobą a światem - sekunduj światu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 23:41 
Cytuj:
kto każe siebie nazywać Różowym Satanistą :diabel:

przynajmniej mam swobodne podejście do siebie a nie ograniczam się jak inni.
A co do prezentu na walentynki, to ja polecam drobiazg od czasu do czasu a nie taki "dowód" na walentynki
Jeśli jednak kupuje się coś komuś na walentynki to polecam drobiazg z odrobiną humoru...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-05, 23:48 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-30, 20:23
Posty:386
Lokalizacja: śląsk
Różowy Satanista napisał(a):
nie ograniczam się jak inni.

ależ ja Ci wcale nie wypominam tego.. dość swawolnego nicku :diabel:
lubisz - masz; opinia innych mało znacząca w tym wypadku.....

_________________
W walce pomiędzy tobą a światem - sekunduj światu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-07, 11:30 
jeśli ktoś kogo kocha to nie powinien mobilizować się na walentynki - bo dla zakochanych walentynki sa cały rok - a to tylko takie komercyjne swięto i nic wiecej - to ja się pytam to miłośc ukochanej osobie mam okazywac dopiero w tym dniu ?????? chyba nie o to chodzi - to czaly czas - i ja nie przepadam za walentynkami - dla zakochanych nie ma różnicy czy to luty czy maj - kazdy miesiąc jest dobry by się kochac.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-07, 20:46 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ej no, ale po co wyolbrzymiać? Kto Wam zabrania okazywać uczucia cały rok?
To tak samo jakbyście powiedzieli, że po co obchodzić Wielkanoc i Boże Narodzenie, bo Boga trzeba wielbić cały rok a nie tylko w święta.
Po prostu fajnie jest, jeśli jest dzień kiedy cała uwaga jest skierowana właśnie na uczucia ;)
Mi się podoba taka 'tradycja' ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-08, 14:14 
ema napisał(a):
Po prostu fajnie jest, jeśli jest dzień kiedy cała uwaga jest skierowana właśnie na uczucia ;)
czyli wg Ciebie Uczycia do Ukochanej/Ukochanego mamy okazywaćtylko w tym jednym dniu - tak to zrozumiałem. Zresztą ja taka "tradycja" do mnie nie przemawia - będąc z kimś chcesz być blisko niego/niej i móc się przytulić , porozmawiać itp ogólnie czuć i być kochanym/ą i to bez względu na datę jaka jest aktualnie w kalendarzu. Cholerna komercja która naśmiewa i igra z uczuciami - to moja definicja walentynek.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-08, 15:19 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
rouge napisał(a):
ema napisał/a:
Po prostu fajnie jest, jeśli jest dzień kiedy cała uwaga jest skierowana właśnie na uczucia ;)
czyli wg Ciebie Uczycia do Ukochanej/Ukochanego mamy okazywaćtylko w tym jednym dniu

Oj, chodzi o to, że uczucia powinno się okazywać oczywiście na codzień ( bo inaczej to co to za miłość :roll: ), ale fajnie, że jest taki dzień kiedy o tych uczuciach jest "głośno". Poprostu zakochani mają wtedy swoje święto. To tak samo jak ema napisała :
ema napisał(a):
po co obchodzić Wielkanoc i Boże Narodzenie, bo Boga trzeba wielbić cały rok a nie tylko w święta

Tak samo jak jest dzień babci, dziadka, mamy, taty czy koogo tam jeszcze, te osoby mają wtedy swoje święto...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-08, 18:47 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
asiula_14_15 napisał(a):
Tak samo jak jest dzień babci, dziadka, mamy, taty czy koogo tam jeszcze, te osoby mają wtedy swoje święto...


No dokładnie - każda ważna osoba, każde ważne wydarzenie ma swoje święto. To dlaczego takie ważne 'zjawisko' jak miłość nie może?

Cytuj:
czyli wg Ciebie Uczycia do Ukochanej/Ukochanego mamy okazywaćtylko w tym jednym dniu - tak to zrozumiałem. Zresztą ja taka "tradycja" do mnie nie przemawia - będąc z kimś chcesz być blisko niego/niej i móc się przytulić , porozmawiać itp ogólnie czuć i być kochanym/ą i to bez względu na datę jaka jest aktualnie w kalendarzu. Cholerna komercja która naśmiewa i igra z uczuciami - to moja definicja walentynek.


rouge torchę wypaczasz moje słowa. Bo wyrwałeś z kontesktu jedno zdanie, i całkowicie zmieniłęś jego sens. W poście wyżej pisałam, że własnie trzeba okazywac uczucia cały rok. Ale to nic złego, że jest jeden dzień w roku kiedy cały świat zyje własnie tymi uczuciami. Nie wiem jak mam jaśniej wytłumaczyć Ci co mam na myśli.
A co rozumiesz przez igranie z uczuciami? To że mąż po dwudziestu latach małżeństwa, kupi żonie plastikowe serduszko, i powie 'kocham Cię matka'? bo jak dla mnie to słodkie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO