dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

???????????????? po co to wszystko ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-20, 19:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 19:28
Posty:6
Lokalizacja: Białystok
Może mi ktoś wyjaśnic po istnieje ? Zadawałam te pytanie 15 osobom i nikt nie mógł mi odpowiedziec .Czy to aż to tak trudne pytanie ? Czy życie ma sens ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 20:09 
Ma, trzeba go tylko znaleźć. Zacznijmy od początku - co się stało, że o to pytasz?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 20:30 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-20, 20:23
Posty:3
Hm.. ja osobiście uważam, że każdy musi sam sobie na to pytanie odpowiedzieć.
Jeśli dla ciebie życie nie ma sensu, to szukaj go aż znajdziesz.. chyba że nie chcesz, to już ci nic na to nie poradzę. ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 20:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 19:28
Posty:6
Lokalizacja: Białystok
Siedząc na pp prawie nie płacząc , uświadomiłam sobie że życie ucieka mi przez durna szkołę. Ludzie nie rozumieją mnie czasami czuje się jak nie z tego świata. Jak chce pobyc sama to wszyscy się pytają co się stało.Zastanawiam się jaki jest cel tego że żyje? Jak mam odnalezc che życie i zrozumiec świat i ludzi ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 22:35 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Widzisz, i ju z pierwszy problem - czemu tak negatywnie nastawiasz się do świata? Szkołą nie jest durna, szkoła w pewnym sensie jest Twoją szansa na bycie kimś ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 23:20 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
To zabrzmi sztampowo. Ale chciałbym być teraz w szkole, najlepiej średniej. Niemniej, jeżeli ktoś nie widzi sensu życia, to niech się w coś zaangażuje. W opiekę nad starszymi osobami, kopanie rowów, czy inną, pożyteczną pracę.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 23:25 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-23, 21:06
Posty:28
Nie, życie nie ma sensu i jest tylko jedno wyjście ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 23:34 
Wiesz Pikpok, każdy z nas musiał przejść przez szkołę, bez tego w zasadzie nic w życiu nie osiągniesz (chyba że masz dobrze postawionych znajomych). Jeśli chcesz pobyć sama, to mów o tym innym, lub idź w jakieś spokojne miejsce, gdzie nikt Ci nie przeszkodzi. Jesteś jeszcze bardzo młoda, z czasem poznasz lepiej życie, zobaczysz wtedy co Cię cieszy, zakochasz się i problem zniknie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 11:55 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
No tak, kazdy z nas szkole przejsc musial- przynajmniej w tym minimalnym zakresie niektorzy..

Nie martw sie az tak bardzo o "sens zycia". To chyba jedna z tych rzeczy, nad ktorymi maja sie zastanawiac filozofowie a nie my, zwykli ludzie.
Staraj sie robic wszystko z maksymalnym zaangazowaniem- a jak bedziesz widziala mile efekty swojej pracy swiat bedzie wygladal pogodniej.

Carpe diem moja droga :)
Glowa do gory!

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-06, 15:04 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-30, 22:03
Posty:8
Lokalizacja: KrakĂłw
Pikpok napisał(a):
Może mi ktoś wyjaśnic po istnieje ? Zadawałam te pytanie 15 osobom i nikt nie mógł mi odpowiedziec .Czy to aż to tak trudne pytanie ? Czy życie ma sens ?


Zabawne że każdy zadaje sobie takie samo pytanie kilka razy dziennie.Ale własnie to ze nie wiemy po co, dlaczego, jak długo powoduje że zycie jest "magią" i jedną wielka tajemnicą.Nie skupiaj sie na zadawaniu pytań na które wiadomo ze nie uzyskasz odpowiedzi. Jesli jestes znudzona codzinnościa zmień coś, spróbuj wszystkiego co przyjdzie Ci na myśl ( w ramach rozsądku oczywiście). I mysl pozytywnie! Zagłębianie sie w ciemne zakamarki ludzkiej osobowości jest niebezpiecznie i nie polecam bo to sie zle kończy.

_________________
I've seen the eyes of living dead.
It's the same game - survival.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO