dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-24, 00:50 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
tylko nie to. jak dostalam kiedys jak wytrzymac z mezczyzna to nie wiedzialam czy smiac sie czy plakac. piekne kwiaty na pewno spodobaja sie kazdej kobiecie, a jeszcze wyslane do domu to juz w ogole :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-25, 00:15 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-23, 22:31
Posty:16
Janja napisał(a):
...kolczyki lub ewentualnie bransoletka.

Kobiety...

ta bransoletka to już mnie położyła. Ja na tę okoliczność polecałbym zestaw MixPlusa. Częste rozmowy o niczym istotnym, to jest coś co kobiety lubią najbardziej...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-25, 13:06 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Bałwan napisał(a):
Ja na tę okoliczność polecałbym zestaw MixPlusa


wez idz sie leczyc iBalwanie Ty jeden!
Wiedzialam, ze ten Balwan to nastepna krypto reklama na forum- tym razem sieci Plus :(

Zenada!

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-25, 23:13 
Nie przejmuj się Janja, jak coś nie idzie, to trzeba to reklamować. Niedługo handlowcy będą d*py dawać, byle tylko coś sprzedawać ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-26, 03:54 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-23, 22:31
Posty:16
Janja napisał(a):
Bałwan napisał(a):
Ja na tę okoliczność polecałbym zestaw MixPlusa


wez idz sie leczyc iBalwanie Ty jeden!
Wiedzialam, ze ten Balwan to nastepna krypto reklama na forum- tym razem sieci Plus :(

Zenada!


A dziękuje za uznanie. Gdybym nie był bałwanem, to bym powiedział, ze mnie zmroziło... a tak, pozostaje mi tylko włożyć sobie marchewkę w oko.

Niemniej jednak, nawet najbardziej nieprzyjemna uwaga padająca z ust kobiety jest piękna...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-26, 10:25 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Davis napisał(a):
Nie przejmuj się Janja, jak coś nie idzie, to trzeba to reklamować. Niedługo handlowcy będą d*py dawać, byle tylko coś sprzedawać ;-)


Mam nadzieje, ze jednak tak nie bedzie :-)

To byloby straszne..

W temacie prezentow i uniwersalnosci kwiatow- w zeszlym tygodniu bylam u kolezanki na urodzinkach, dostala ode mnie jak co roku Orchidee w doniczce i tez sie ucieszyla :)
Ja uwielbiam kwiaty, doniczkowe pozostaja na dluzej, ale ciete tez sie milo przyjmuje- szczegolnie od tych najblizszych..

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-27, 14:36 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1131
pik pok napisał(a):
Przed chwilą w innym wątku pytano o zegarek jako prezent dla brata - może to dobry pomysł. Wklejam adres tego sklepu, o którym była mowa http://www.zegarki.com.pl/ Mają całkiem sporo fajnych czasomierzy w swojej ofercie. A teraz do CzcigodnegoBuca - oferta, o której mówisz mogłaby nie wypalić. Większość mężczyzn (w tym wypadku potencjalni nabywcy) woli drobne kobiety. Im drobniejsza kobieta, tym...mniejszy utarg (przepraszam Drogie Panie - rozważania czysto teoretyczne ;-) ) A przy tak niskiej cenie interes byłby nieopłacalny. Wniosek - trzeba bardziej cenić kobiety :-P

podobno nie daję się zegarków dziewczynie/chłopakowi ;)
http://www.carmeno.pl/forum/wpisy/id_tematu/15

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 10:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Nie ma jak dobry bukiet pięknych kwiatów. Chyba każda rasowa kobieta lubi dostawać kwiaty. Osobiście bardzo lubię słoneczniki i orchidee pierwsze kojarzą mi się z dzieciństwem, wakacjami na wsi, a te drugie są bardzo eleganckie, orientalne, ich zapach przenosi w odległe kraje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-23, 17:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Prezent powinien być oryginalny, użyteczny i stosunkowo niedrogi. Na przykład pendrive tracer w fantazyjnych kształtach- żółwia, myszki, świnki. Fajny pomysł

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-23, 22:35 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Rzeczywiście, prezent nadzwyczaj oryginalny. Rzekłbym nawet, że kiczowaty :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO