dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-24, 19:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-24, 18:36
Posty:12
CZy to będzie ciekawy pomysł to nie wiem ale wiem jedno że wszystkie kobiety uwielbiaja piękne pachnieć i mieć cudowne markowe perfumy i najlepiej żeby troszkę kosztowały żeby mogła poczuć się bardzo wartościowa i ważna dla swojego mężczyzny skoro kupił jej drogie perfumy:)) uwierz mi kobietki to uwielbiają mogę polecić bardzo eleganckie i ekskluzywne perfumy marki YSL Parisienne są poprostu uwodzicielskie i bardzo kobiece:)))


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-24, 21:08 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
cmielka napisał(a):
CZy to będzie ciekawy pomysł to nie wiem ale wiem jedno że wszystkie kobiety uwielbiaja piękne pachnieć i mieć cudowne markowe perfumy i najlepiej żeby troszkę kosztowały żeby mogła poczuć się bardzo wartościowa i ważna dla swojego mężczyzny skoro kupił jej drogie perfumy:)) uwierz mi kobietki to uwielbiają mogę polecić bardzo eleganckie i ekskluzywne perfumy marki YSL Parisienne są poprostu uwodzicielskie i bardzo kobiece:)))


Aż naszło mnie pewne skojarzenie. Kobieta: 2,99 zł/kg. Kupuj tanio w Tesco.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-28, 23:15 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
Przed chwilą w innym wątku pytano o zegarek jako prezent dla brata - może to dobry pomysł. Wklejam adres tego sklepu, o którym była mowa http://www.zegarki.com.pl/ Mają całkiem sporo fajnych czasomierzy w swojej ofercie. A teraz do CzcigodnegoBuca - oferta, o której mówisz mogłaby nie wypalić. Większość mężczyzn (w tym wypadku potencjalni nabywcy) woli drobne kobiety. Im drobniejsza kobieta, tym...mniejszy utarg (przepraszam Drogie Panie - rozważania czysto teoretyczne ;-) ) A przy tak niskiej cenie interes byłby nieopłacalny. Wniosek - trzeba bardziej cenić kobiety :-P

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Ostatnio edytowano 2009-10-28, 23:58 przez pik pok, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-28, 23:19 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
pik pok napisał(a):
Przed chwilą w innym wątku pytano o zegarek jako prezent dla brata - może to dobry pomysł. Wklejam adres tego sklepu, o którym była mowa http://www.zegarki.com.pl/ Mają całkiem sporo fajnych czasomierzy w swojej ofercie. A teraz do CzcigodnegoBuca - oferta, o której mówisz mogłaby nie wypalić. Większość mężczyzn (w tym wypadku potencjalni nabywcy) woli drobne kobiety. Im drobniejsza kobieta, tym...mniejszy utarg (przepraszam Drogie Panie - rozważania czysto teoretyczne ;-) ) A przy tak niskiej cenie interes byłby nie opłacalny. Wniosek - trzeba bardziej cenić kobiety :-P


Od jakiegoś czasu nie mam ochoty na dłuższy związek, więc nie będę kupował prezentów droższych niż bukiet kwiatów :) Tak mniej więcej wychodzi po trzy złote za kilogram (kobiety) :D

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-29, 00:04 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
Kiedyś kolega przysłał mi linki do serii filmików - Poradnik prawdziwego mężczyzny. Twoja ostatnia wypowiedź przypomniała mi jeden z odcinków, który dotyczył randek. Szokująca puenta, ale wielu uważa, że bardzo prawdziwa ;-)

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-29, 00:06 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
pik pok napisał(a):
Kiedyś kolega przysłał mi linki do serii filmików - Poradnik prawdziwego mężczyzny. Twoja ostatnia wypowiedź przypomniała mi jeden z odcinków, który dotyczył randek. Szokująca puenta, ale wielu uważa, że bardzo prawdziwa ;-)


Liczę na ten link na priv ;-)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 19:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-11-06, 19:42
Posty:10
Kiedyś zakupiłem dziewczynie fajną rzecz w postaci róży gdzie ładnie zwinięte czerwone stringi robiły za kwiat oczywiście było to sztuczne ale to fajny prezent do tego czekoladki np. Merci po prostu że jest :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 20:32 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
ja uwielbiam dostawac kwiaty :)
duzo bardziej niz prezenty..
bardzo uniwersalne sa wspomiane juz kolczyki lub ewentualnie bransoletka.

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 22:25 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
A ja wolę babskie błyskotki niż kwiaty. :) No czekoladkami też nie wzgardzę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 22:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-11-03, 12:47
Posty:15
Ja za kwiatami nie przepadam. Oczywiście doceniam gest, ale wolałabym coś innego, bardziej pomysłowego ;) Kwiaty lubię tylko bez okazji ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO