dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: chlopak mnie zaniedbuje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-01-25, 11:48 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 06:07
Posty:69
Powiem tak. Z jednej strony Cię podziwiam, bo mimo tych wszystkich rzeczy, jakie Cię spotkały z Jego strony dalej widzisz w Nim człowieka, do którego coś czujesz. Wydaje mi się jednak, że Twój partner wyczerpał limit szans, jakie powinnaś Mu dać. Wiem, że czujesz się po części odpowiedzialna za Jego czyny, bo Ci na Nim zależy, ale moja Droga... Zadaj sobie pytanie, czy On kiedykolwiek żałował swojego zachowania, pokazał skruchę, przeprosił, próbował popracować nad sobą i się zmienić? Chyba nie, prawda?

To trudne, ale nie możesz iść na dno razem z Nim. Nie przegap szansy uratowania się, bo później może już jej nie być. Powiedz człowiekowi tak od serca, na spokojnie co czujesz i że nie jesteś zabawką tylko człowiekiem, który ma uczucia i cele w życiu i mimo tego, co do Niego czujesz, wypalasz się i niszczysz swoją psychikę i zdrowie. Po czym podziękuj Mu za te 1,5 roku i odejdź. Łatwo mówić, ale jak tego nie zrobisz to popełnisz straszliwy błąd, którego kiedyś będziesz żałowała.

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: chlopak mnie zaniedbuje
PostNapisane: 2011-02-10, 17:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-02-10, 17:41
Posty:10
W zyciu niekiedy warto podjąć ważną decyzję. Krok w tył może być tak naprawdę krokiem w przód. To Twoje życie. Wiesz, że potrafisz kochać, zatem znajdziesz kogoś kto naprawdę to doceni


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: chlopak mnie KRZYWDZI
PostNapisane: 2011-02-15, 22:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-02-13, 23:45
Posty:25
Tytuł wypowiedzi zmieniłam celowo. Uważam, że "zaniedbuje" to tutaj zdecydowanie zbyt delikatne. Droga Kamilo! On Cię nie tylko zaniedbuje, ale krzywdzi - taka jest prawda. Krzywdzi psychicznie i fizycznie. Wiem, że ludzie w ciężkich sytuacjach uciekają się do pewnym usprawiedliwień, do pewnych rzeczy nie chcą przyznać się sami przed sobą, albo wręcz sami siebie oszukują... Zgadzam się z Tematką, że ciężko będzie napisać coś nowego, ale pisząc chcę potwierdzić rady tych, którzy radzą Ci zakończenie tego toksycznego układu. Nie ma się nad czym zastanawiać, trzeba uciekać z tego piekła. Zostawić tego faceta i zacząć żyć. Nie wierzę, że on się poprawi. Niestety: będzie tylko gorzej. Jeśli przez tyle czasu nic się nie zmieniło na lepsze, to się nie zmieni. Uciekaj od niego!

_________________
Pozdrawiam :)

wycinka drzew
wynajem podnośnika koszowego
nawysokosci.eu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: chlopak mnie zaniedbuje
PostNapisane: 2011-02-16, 12:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 06:07
Posty:69
Ciekawa jestem jak cała sytuacja się potoczyła... Mam nadzieję, że Kamila podjęła dobrą decyzję...

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: chlopak mnie zaniedbuje
PostNapisane: 2011-02-27, 16:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-02-13, 23:45
Posty:25
Też mam taką nadzieję. Fajnie by było, gdyby nam napisała, jak się wszystko potoczyło.

_________________
Pozdrawiam :)

wycinka drzew
wynajem podnośnika koszowego
nawysokosci.eu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO