dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-19, 20:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-14, 15:30
Posty:31
CzcigodnyBuc napisał(a):
atleta napisał(a):
CzcigodnyBuc napisał(a):
A szkoda. Tak jak na głupotę, tak i na naiwność lekarstwa nie ma.

To szkoda by myślałem że jeszcze będzie do ciebie jakiś ratunek.


Nie wiem, czy dla mnie jest jakiś ratunek, ale do Ciebie powinno przyjechać pogotowie gramatyczne :)

Niestety nie wiem do czego to jest aluzja.

_________________
forum kulturystyczne


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-19, 20:50 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
atleta napisał(a):
CzcigodnyBuc napisał(a):
Nie wiem, czy dla mnie jest jakiś ratunek, ale do Ciebie powinno przyjechać pogotowie gramatyczne :)

Niestety nie wiem do czego to jest aluzja.


Śpieszę z pomocą:

atleta napisał(a):
To szkoda by myślałem że jeszcze będzie do ciebie jakiś ratunek.


1. by myślałem - nie rozumiem sensu połączenia by z czasownikiem myśleć.
2. będzie do ciebie jakiś ratunek - nie do, a dla
3. Ciebie wielką literą

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-22, 14:09 
Szkoda,że nie dyskutujecie na argumenty tylko złośliwościami.Oczywiście profesor Lech Kaczyński jest dobrym prezydentem a PiS nie szuka wrogów,tylko pragnie ograniczyć dalsze rozkradanie majątku narodowego oraz kręcących lody.Nadmieniam,że Polska ma 700 mld zł długu a ekipa blagierów ustami pełnymi frazesów twierdzi jak jest dobrze.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-22, 18:20 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-28, 09:05
Posty:95
Julek 47 napisał(a):
Szkoda,że nie dyskutujecie na argumenty tylko złośliwościami.Oczywiście profesor Lech Kaczyński jest dobrym prezydentem a PiS nie szuka wrogów,tylko pragnie ograniczyć dalsze rozkradanie majątku narodowego oraz kręcących lody.Nadmieniam,że Polska ma 700 mld zł długu a ekipa blagierów ustami pełnymi frazesów twierdzi jak jest dobrze.

Julku podobnie jak formacja, którą popierasz wymagasz od wszystkich tylko nie od siebie.
Mówisz, że koledzy nie używają argumentów i są złosliwi, a w Twojej wypowiedzi nie ma ani jednego argumentu, a są jedynie złosliwosci i zachwyt nad prezydentem rózniącycm ludzi.
Już zapomniałes rozmowe Renaty Beger z V-ce prezesem PIS kolega Lipińskim o sprzedawaniu stanowisk w Sejmie?
Dlaczego nie możesz zrozumieć, że i w PIS i PO są złodzieje bo taka jest skłonność Polaków?
Różnica jest jedynie w tym, że PO nie obraża wszystkich Polaków nazywając ich ZOMO i nie używa służb specjalnych do walki politycznej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-22, 19:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-14, 15:30
Posty:31
CzcigodnyBuc napisał(a):

1. by myślałem - nie rozumiem sensu połączenia by z czasownikiem myśleć.
2. będzie do ciebie jakiś ratunek - nie do, a dla
3. Ciebie wielką literą


....

_________________
forum kulturystyczne


Ostatnio edytowano 2010-04-05, 01:23 przez atleta, łącznie edytowano 2 razy

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-22, 21:51 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
atleta napisał(a):
CzcigodnyBuc napisał(a):

1. by myślałem - nie rozumiem sensu połączenia by z czasownikiem myśleć.
2. będzie do ciebie jakiś ratunek - nie do, a dla
3. Ciebie wielką literą


Bo ty mi cwaniaczku


Dla Ciebie to ja jestem pan doktor, a nie jakiś "Ty" :) To raz.

Cytuj:
będziesz mówił jak mam pisać, pewnie jeszcze podstawówki nie skończyłem i dzieci się z tobą(celowo napisane z małej litery - bo do ciebie to jest adresowane)


Nie wiem jakie szkoły ukończyłeś. Jeżeli nie skończyłeś podstawówki, to udaj się do swojego nauczyciela języka polskiego. Wyjaśni Ci, co źle zrobiłeś.

Cytuj:
nie chcą bawić w przedszkolu, a w internecie będzie mi rozkazywał co i jak mam pisać.


Twoje wypowiedzi są tak niesamowicie niepoprawne, że przekaz pozostaje niejasny. To zaczyna się robić żenujące.

Odnośnie tematu: Julek, nie wiem jak Ty widzisz porządek w państwie, ale dla mnie nie jest przykładem porządku, skucie kardiochirurga i wyprowadzenie go w kajdankach. Potem minister sprawiedliwości, za nic mając domniemanie niewinności, głosi swoje tezy.

Oprócz tego inwigilowano mnie, nie stawiając mi konkretnego zarzutu, nie wszczynając dochodzenia w mojej sprawie - ot tak zrobiono to dla sportu. Mam wymieniać dalej?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-23, 12:35 
Chyba Renata z Samoobrony za to poszła w odstawkę a każdy w Sejmie powinien głosować zgodnie ze swoim sumieniem.PO doszła do władzy wmawiając narodowi,przez prywatne media,jaki reżim wprowadziły rządy PiS i co ich czeka,przecież to była normalna walka z korupcją.Przyznaję,że aresztowanie kardiochirurga było pokazowe,upokarzające a przedstawienie ile uciułał niesmaczne - obydwaj ponieśli karę.Zastanówmy się czy politycy są powiązani z biznesem i światem przestępczym,czy dawniej było więcej afer czy dzisiaj.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-23, 18:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-14, 15:30
Posty:31
CzcigodnyBuc no i jeszcze czytać cię nie nauczyli.

_________________
forum kulturystyczne


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-26, 14:46 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-28, 09:05
Posty:95
atleta napisał(a):
CzcigodnyBuc no i jeszcze czytać cię nie nauczyli.

Czyzby niski poziom rozmowy opaty na obelgach Ci odpowadał?

[ Dodano: 2010-03-26, 13:59 ]
Julek 47 napisał(a):
Chyba Renata z Samoobrony za to poszła w odstawkę a każdy w Sejmie powinien głosować zgodnie ze swoim sumieniem.PO doszła do władzy wmawiając narodowi,przez prywatne media,jaki reżim wprowadziły rządy PiS i co ich czeka,przecież to była normalna walka z korupcją.Przyznaję,że aresztowanie kardiochirurga było pokazowe,upokarzające a przedstawienie ile uciułał niesmaczne - obydwaj ponieśli karę.Zastanówmy się czy politycy są powiązani z biznesem i światem przestępczym,czy dawniej było więcej afer czy dzisiaj.

To bez znaczenia Julku. Problem w tym, że opierasz swój światopogląd na niechęciach i zachwytach, a te przysłaniaja prawdziwy obraz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-26, 17:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-14, 15:30
Posty:31
Wracając do tematu... Mam nadzieje że Kaczyński będzie dalej prezydentem, bo im więcej słucham o tym PO i prawyborach tym dla nich gorzej.

_________________
forum kulturystyczne


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO