dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-09-29, 16:42 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
CzcigodnyBuc napisał(a):
Mówiąc brzydko, chodzenie na wybory podnieca tylko młodych.

mnie wybory nie podniecają...

CzcigodnyBuc napisał(a):
skoro i tak nie ma na kogo głosować?

to już inna sprawa :-P

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-01, 12:45 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
NO nie ma na kogo glosowac i to sie raczej nie predko zmieni ..
Niestety dla nas...

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-04, 10:46 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
Jak to się mówi "głosowanie w wyborach to obywatelski obowiązek i prawo każdego obywatela". jakoś niemoge zrozumieć tego że "niegłosowanie" to już coś złego.
Zastanawiające. :-/ Moim prawem jest zarówno głosować jak i nie głosować, a zreszto czemu ludzie mają obywatelski obowiązek głosować jeśli nawet niewiedza po co???
To już mi zaczyna śmierdzieć komunizmem.

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-04, 17:41 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
A dla mnie, to śmierdzi ignorancją. Przestań wszędzie szukać zaczepki, bo to żałosne :)

Ja bym chętnie poszedł na wybory, gdyby była możliwość oddania głosu pustego.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-05, 09:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-09-21, 08:17
Posty:3
Moim zdaniem najbardziej godnym zaufania politykiem jest Bronisław Komorowski. Według mnie zasługuje on na miano prezydenta.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-12, 11:31 
Tak przeglądam te Wasze wypowiedzi i nasuwają mi się różne myśli, nie powiem jakie.
U mnie na zaufanie zasłużył sobie były marszałek sejmu Marek Jurek, który nie podpisał przegłosowanej ustawy o aborcji i nie dbając o stanowisko podał się do dymisji (powiedział, że nie przyłoży ręki do zabijania płodów). Przypomnę tylko, że NIE premier A marszałek sejmu jest drugą osobą w kraju po prezydencie (o czymś to świadczy?).

Cytuj:
Do władzy dojdzie polityk,który potrafi wcisnąć ludziom,każdą "blagę"


No i doszedł, złotousty i złotoręki Donald, bravo! Teraz macie pokaz w wykonaniu rządu PO, jak lecą dymisje i ujawniają się afery xD A premier zamiast nagradzać, to zwalnia
(m.in. szefa CBA Kamińskiego), pozbywając się przy tym niewygodnego zawodnika w politycznej grze!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 19:45 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Polityk z racji swojego zawodu musi obiecywac,zeby zyskac jakiekolwiek poparcie.Polityk,ktory nie obiecuje,paradoksalnie wydaje sie nam byc " niepowazny".Wiekszosc politykow to demagodzy,ktorych wiarygodnosc nie polega na tym,ze maja jakis pomysl na rozwiazanie problemow spolecznych ,lecz na tym,ze potrafia czyms zaimponowac,wywolujac sympatie i nadzieje w otoczeniu.A co do glosowania to zastanawia mnie fakt,ze ludzie ktorzy tego nie robia,potem narzekaja na sytuacje w kraju albo rzadzacych politykow.Widac ,ze spoleczenstwo obywatelskie przezywa powazny kryzys.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 20:20 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
kalina napisał(a):
Polityk z racji swojego zawodu musi obiecywac,zeby zyskac jakiekolwiek poparcie.Polityk,ktory nie obiecuje,paradoksalnie wydaje sie nam byc " niepowazny".Wiekszosc politykow to demagodzy,ktorych wiarygodnosc nie polega na tym,ze maja jakis pomysl na rozwiazanie problemow spolecznych ,lecz na tym,ze potrafia czyms zaimponowac,wywolujac sympatie i nadzieje w otoczeniu.A co do glosowania to zastanawia mnie fakt,ze ludzie ktorzy tego nie robia,potem narzekaja na sytuacje w kraju albo rzadzacych politykow.Widac ,ze spoleczenstwo obywatelskie przezywa powazny kryzys.


Na prawdę uwierzyłaś, że społeczeństwo obywatelskie jest nam do czegokolwiek potrzebne? Bo ja, po początkowej fascynacji polityką zrozumiałem, że lepiej zająć się swoją pracą, swoim życiem, czy rozwijaniem zainteresowań, niż nurzać się w polityce.

Polityka, na dobrą sprawę, nie jest nam do niczego potrzebna. Owszem, istnieje potrzeba aktualizacji prawa, ale o wiele bardziej celowe byłoby powołać instytucję referendum, mogłoby być pocztowe.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 22:00 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Hmm..najwidoczniej jestem jeszcze w tym wieku,kiedy uwazam ze polityka ma jakies znaczenie.Niestety w chwili obecnej mamy doczynienia z czyms takim,jak brak kultury politycznej,co powoduje w nas frustracje i zniechcecenie do jakiegokolwiek wspoldzialania w sprawach publicznych.Z tego co dobrze kojarze,spoleczenstwo obywatelskie jest jednym z wyznacznikow panstwa demokratycznego dlatego jego istnienie ma spore,jak i nie kolosalne znaczenie("narod suwerenem").Byc moze jeszcze zbyt malo przezylam i mam zbyt idealistyczne podejscie ;-) Skoro kazdy z nas powinien sie zajac wlasnym zyciem,praca wiec po co ma istniec panstwo?Co do instytucji referendum to..hm pomysl ciekawy ale jak kazde,dosc odwazne wyjscie ,ma wiele minusow.W obecnej chwili jadna z przeszkod wprowadzenia tej intratnej propozycji mogloby byc to,ze przeciez mamy kryzys spoleczenstwa obywatelskiego,a co za tym idzie,natykamy sie na przeszkode jaka jest,brak wiedzy na tematy,z ktorymi boryka sie polska polityka( jak mozna wypowiadac sie o rzeczach ,o ktorych nie mamy zadnej wiedzy?Idealne srodowisko do faunkcjonowania i rozwoju manipulacji,ktora z czasem moze doprowadzic do strasznych rzeczy np.totalitaryzmy!)Brakiem zainteresowanie nie uleczymy polskiej sceny politycznej:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 17:41 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Kalina, ale po co ją leczyć? Można ją po prostu zignorować i nie zajmować się problemami politycznymi. Politycy, niezależnie czy zaangażujemy się w działania obywatelskie, czy też nie, i tak będą czynić jak czynią. Udając że nic nie widzimy, przynajmniej mamy trochę spokoju, zaś stacje telewizyjne będą miały szansę zrozumieć, że wcale nas te problemy nie interesują i zaczną nas zabawiać tanią rozrywką dla ludu.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO