dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Czy jesteś za wprowadzeniem w Polsce EURO w 2012roku?
Tak
Nie
trudno powiedzieć
Możesz wybrać tylko jedną opcję

Pokaż wyniki

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-12-27, 20:09 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-18, 22:31
Posty:63
Lokalizacja: Wrocław
Jestem jak najbardziej ZA wprowadzeniem euro w Polsce. Watpie zebysmy byli gotowi do 2012 roku, bo I kwartal przyszlego roku chyba juz zweryfikuje nasz cud gospodarczy ;p

Na pewno po wejsciu euro ceny wzrosna, ale nie sadze, aby byly to jakies drastyczne wzrosty i dramatyczne przeliczniki. Nie sugerujmy sie Niemcami, bo to gospodarczo kraj o polke (jedną?) wyżej.

Wielkie plusy to na pewno wplyw na saldo handlu zagranicznego, skonczy sie sezonowsc niektorych firm, ktore po spadku/wzrosnie kursu musialy mocno manipulowac stopniem produkcji. A stabilnosc na pewno niesie ze soba lepsze nastroje dla inwestorow :)

Poza tym, uwazam, ze to ulatwienie w mobilnosci i szczypta normalnosci w tym "oryginalnym" kraju :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-30, 01:45 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
szczypta normalnosci? co przez to rozumiesz bo mnie to troszke intryguje? :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-30, 15:26 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-18, 22:31
Posty:63
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
szczypta normalnosci? co przez to rozumiesz bo mnie to troszke intryguje? :)

Taki powiew zachodu ;) Na pewno zniknie problem manipulacji kursem złotówki, a to już spora normalność.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-30, 22:20 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
wiesz ja tam za zachodem tak mocno nie jestem, a co do manipulacji cenami zlotowki to nie zapominaj ze na zmianie kursy nie musimy tracic, wrecz przeciwnie :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-30, 23:39 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-18, 22:31
Posty:63
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
wiesz ja tam za zachodem tak mocno nie jestem, a co do manipulacji cenami zlotowki to nie zapominaj ze na zmianie kursy nie musimy tracic, wrecz przeciwnie :)

Jedni tracą, inni się bogacą - ot cały kapitalizm ;) Walutami się nie bawię, sentymentu do złotówki nie mam, więc jak zniknie płakał nie będę, wręcz przeciwnie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-05, 00:48 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
Coś w temacie.

Janusz korwin-Mikke o wprowadzeniu EURO.

http://www.youtube.com/watch?v=Mx5IUJ9U ... re=related

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-07, 13:56 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-18, 22:31
Posty:63
Lokalizacja: Wrocław
IMHO kompletne bzdury... opieranie koniunktury jedynie na wprowadzeniu euro to duuuuze naduzycie. Nie wspomne o jego dziwnych kombinacjach na temat ryzyka kursowego :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-07, 20:38 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-09-26, 17:03
Posty:23
Lokalizacja: Gdańsk
Moim zdaniem to specjaliści z różnych dziedzin w specjalnie powołanym zespole powinni podjąć decyzję kiedy wprowadzać nową walutę. Inna kwestia to kto taki zespół powoła ?!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-08, 22:58 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
antony60 twoj pomysl pachnie mi wprowadzeniem kolejnych komisji kontrolujacych dzialanie pracy takich zespolow, i tak bez konca, i wszystko oczywiscie za nasze pieniazki, a tak czy siak to raczej unia odgornie takie sprawy narzuca dajac ramy czasowe wiec poprostu sie w nich smiescmy bez jakiejs szczegolowej deadlinowej daty

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-08, 23:39 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-18, 22:31
Posty:63
Lokalizacja: Wrocław
Z tego co mi wiadomo, to Unia nic nie narzuca - Polska decyduje kiedy jest gotowa i ustalajac to z UE - wprowadza Euro. dDeadline raczej nie istnieje, no chyba, ze w przypadku zaakceptowania daty wprowadzenia waluty UE kontroluje nasze dzialania.

Cytuj:
Moim zdaniem to specjaliści z różnych dziedzin w specjalnie powołanym zespole powinni podjąć decyzję kiedy wprowadzać nową walutę. Inna kwestia to kto taki zespół powoła ?!

Przeciez tak to funkcjonuje, kazde decyzje sa poparte ekspertyzami fachowcow. Jakosc tych ekspertyz i gierki polityczne to juz inna sprawa... ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO