dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Czy jesteś za wprowadzeniem w Polsce EURO w 2012roku?
Tak
Nie
trudno powiedzieć
Możesz wybrać tylko jedną opcję

Pokaż wyniki

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-12-12, 10:44 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
ceny mąki piekarniczej w dniu dzisiejszym wahaja sie od 715 do 727 zlotych za tone, uwazasz ze taka cena podrozy chleb do kilku euro? zmiany nie sa wcale tak kosmetyczne, w moim lokalnym osiedlaku wahania w cenach chleba wynosza nawet 2,5 pln, przy tych samych cenach maki niektore piekarnie sprzedaja go 2 razy drozej od konkurencji

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-12, 18:01 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
To są dzisiejsze wahania...
Ale po zmianie waluty ulegną one tez zmianie :)

NIe mozna zmieniając waluty w całym panstwie przeliczyc czesci produktów a czesci nie !


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-12, 18:19 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
wiem ze dzisiejsze ale mniej wiecej to oddaje to o co mi chodzilo :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-13, 08:52 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
Butters napisał(a):
ceny mąki piekarniczej w dniu dzisiejszym wahaja sie od 715 do 727 zlotych za tone, uwazasz ze taka cena podrozy chleb do kilku euro? zmiany nie sa wcale tak kosmetyczne, w moim lokalnym osiedlaku wahania w cenach chleba wynosza nawet 2,5 pln, przy tych samych cenach maki niektore piekarnie sprzedaja go 2 razy drozej od konkurencji


Zaponinasz o jednej podstawowej rzeczy, a mianowicie że UE jest socjalistyczna, więc ceny będą takie jekie nam centrala zafunduje.

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-13, 11:41 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-07, 21:34
Posty:31
UE jest socjalistyczna :lol: A nawet jeśli, to czy Twoim zdaniem pozwoli, aby ludzie mieszkający w Polsce zbankrutowali, zbiednieli? Jeszcze nie dawno (okres wakacyjny) paliwo było po 4,7-4,9 zł. Mielisy najdrozszą benzyne w całej europie, mieszkania w Warszawie były drozsze już nie od krajow UE tylko od...Manhatanu :) Zastanowmy sie, kto pod soba dolki kopie...a potem mowmy, ze UE jest instytucja socjalistyczna.

_________________
10stycznia2009.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-13, 13:40 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-15, 15:10
Posty:116
Nie żeby tak w 100% to był socjalizm, raczej mamy do czynienia z jakimś miksem komunizmu i kapitalizmu; theran przyjrzyj się temu bliżej;
bo czy utrzymywanie rzesz milionów imigrantów na koszt obywatela to nie socjalizm? a może opodatkowanie czasami dwukrotnie przekraczające wartość towaru to nie socjalizm? a może odgórne ustanawianie jedynie słusznej prawdy to nie socjalimz? a może coroczne niszczenie gigantycznych plonów byle tylko nie spadły ceny to nie socjalizm?
Jakoś nie zabardzo chce być obywatelem socliberalnej UE,bo dlaczego ja mam niby utrzymywać rzesze darmozjadów, którzy z łaski swojej wypłacą mi pensje???
Każdy powinien dostać tyle ile zarobił, a ceny winny być takie jakie nakreśli wolny rynek, czyli odpowiednio zgodne z popytem i podażą, a nie takie jak nakleślą sobie "komisarze"(vide: ceny papierosów - bardzo wyrazisty przykład).

_________________
Nie znać historii to być zawsze dzieckiem
- Cyceron

Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości. -J.Piłsudski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-13, 13:57 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
theran, najdroższe paliwo?? Ty chyba nosa po za Polske nie ruszasz i nie widziałes co sie działo w Europie z cenami paliwa człowieku ...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-13, 14:11 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
theran ma racje co do paliwa, w wakacje po przeliczeniu na euro dzieki bardzo silnej zlotowce bylo najdrozsze w europie zachodniej, Piorun co bysmy nie robili to raczej z Unii sie utopii nie zrobi, a taka wlasnie wizje widze w twoim poscie :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-16, 21:46 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-07, 21:34
Posty:31
mary-blue otóż Butters mnie uprzedził :) Gwarantuje Ci, ze ceny paliwa byly wieksze, przykladem sa Niemcy, Czechy, Słowennia, Austria, Holandia, Hiszpania. Wiesz ile kosztował litr paliwa na Wyspach Kanaryjskich (Hiszpania)? 2,50 zl :) Na Cyprze ok. 3,50 zl gdy u nas w granicach 4,7-4,8...To są czyste fakty.

_________________
10stycznia2009.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-17, 08:45 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Jeszcze ani razu - a tankuje prawie codziennie w przeliczeniu na złotówki paliwo u mnie nei było tansze niz w Pl
Fakty faktami ale ja mieszkam zagranica wiec widziałam jakie ceny są u nas :)

i litosci nie mary... :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO