dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-08, 23:03 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
ja tam bylam w wenecji i sie zauroczylam. smierdzi czy nie to kwestia dnia i tego w jakiej dzielnicy sie jest. wiadomo ze jak goraco to jednak ta woda ma swoj zapach ale samo zobaczenie miasta na wodzie jest niesamowite.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-18, 15:09 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-10-18, 12:23
Posty:25
byłam w Francji w Nantes .. niesamowite miejsce .. i mili ludzie ..
byłam w Brukseli w wesołym miasteczku ... super przeżycie
Niemczech zwiedziłam podstawowe zabytki , chociaż nie lubie niemiec , sam język mnie odrzuca ..
Grecja .. to najcudowniejszy kraj w jakim byłam , może a zarazem obok góry , piekne widoki i piękni grecy ;p bardzo lubią tam polaków a zwłaszcza polki , sam język też mi sie podoba ..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-01, 10:47 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Na mnie największe wrażenie zrobiła podróż do USA. Jestem wręcz zakochana w tym kraju i chcę tam jeździć jak najczęściej tylko będę mogła. Wielkie miasta z samej stali i betonu robią na mnie wrażenie, szczególnie w nocy, jak to wszystko jest tak pięknie oświetlone. Jak wyszłam pierwszy raz z metra na Manhattan to myślałam, że wkręci mi szyję :) Ale poza wielkimi miastami, poza tym betonem Stany są piękne :) Polecam każdemu wizytę w USA jeśli tylko macie taką możliwość!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-03, 13:06 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
nie bylam ale powiem szczerze ze wcale mnie nie ciagnie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-28, 15:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Byłam w Szwajcarii, we Włoszech, Egipcie, na Kubie i wielu innych krajach. Z każdego mam wspaniałe wspomnienia. Ogólnie to bardzo dużo podróżuje, w niektórych miejscach bywam nawet po kilka razy, oczywiście jeżeli miejsce przypadnie mi do gustu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-09, 00:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-02-06, 14:43
Posty:24
Ja mam za sobą trochę basenu morza śródziemnego - Hiszpania, Włochy, Chorwacja...
Pewnie, że tam pięknie, ale szczerze mówiąc, to chyba już wyrosłam z leżenia na piasku i spiekania się na słońcu ;) Teraz wolę zwiedzać, a taki upał jak tam na to nie pozwala. Teraz jestem zafascynowana Wielką Brytanią, każdym jej regionem. Każdy jest inny. Mam nadzieję, że kiedyś zwiedzę te wszystkie miasta :) I jeszcze wybrzeże jurajskie z czerwonymi klifami! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-19, 23:47 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-07, 12:21
Posty:69
GRECJA - kolebka współczesnej kultury europejskiej, zachęcam, zwłaszcza ludziom takim jak ja, kochającym dzieła sztuki, ceniącym tradycję i historię.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-20, 00:32 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
W Grecji jest gorąco, sucho, brudno i brzydko. Odradzam.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kraje?
PostNapisane: 2010-05-14, 20:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-14, 19:39
Posty:24
Osobiście bardzo lubię Czechy - jedzonko dobre, wszystko tanie, ludzie fajni, mnóstwo zabytków i zamków. Raj dla podróżnika.

Poza tym podobało mi się też w Hiszpanii.

Największym zaś marzeniem jest Wschód - wszystko co od Japonii do Kaukazu. Obojętne jaki kraj :)

_________________
Kurs rysunku "Od zera do bohatera". Absolutnie dla każdego :) Zajrzyj koniecznie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kraje?
PostNapisane: 2010-06-18, 14:02 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Szkocja - zimna ale Edynburg piękny.
podobnie ze Szwecją - gorąco polecam, będąc nad morzem można sobie sprawić chociazby weekendową wyprawę na do sąsiadów z północy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO