dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-05-07, 21:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-19, 22:07
Posty:29
Lokalizacja: z 1-ego piętra ;)
Najbardziej to polecam Kretę i hotel Sergios. To był wspaniały wyjazd, byłam na obozie z ok-tours i muszę powiedziec, że zarówno biuro się świetnie spisało, jak i pokochałam Kretę. Tam jest tak pięknie, ludzie wspaniali. Można odpocząć, pozwiedzać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-13, 20:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-04-22, 19:29
Posty:3
Na mnie największe wrażenie zrobiły Chiny;) Uwielbiam ten kraj,jest pełen kontrastów,nowoczesny,a zarazem tradycyjny,bardzo kolorowy... Bardzo bym chciała tam z moim facetem pojechać,niech zobaczy,co mnie tak bardzo zachwyciło;D Moim ukochanym miastem jest takie trochę bliżej-Wilno;D Byłam tam dwa razy i przygotowuję się do wyjazdu po raz trzeci-świetna atmosfera,cudowne stare miasto,bardzo spokojne. Jest takie...krakowskie,mogłabym tam zamieszkać;) O,a ukochane miejsce do plażowania to Egipt;D Byłam tam też z ok-tours jaki ten świat mały mala_mi;D Kraj jest bardzo,ale to bardzo sympatyczny,ludzie mili, hotele w wysokim standardzie,a temperatury... mrrr,takie lubię;D No,a że to był obóz,to nie musiałam się niczym przejmować,mogłam w pełni poświęcić czas na leżenie plackiem;) W tym roku zastanawiam się nad Grecją albo Bułgarią,zobaczymy co będzie;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-19, 10:10 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-05-16, 14:24
Posty:18
czy ktoś był w Indiach w Punie w ośrodku medytacyjnym Osho :?: :?:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-21, 21:14 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-05-18, 20:25
Posty:27
Lokalizacja: Nibylandia xP
japonia, Chiny, Indie, Nowa zelandia, Australi, Kanada, USA (czego by nie powiedziec co oglądać tam mają ;]), Brazylia, Meksyk, Chile, Hiszpania, Wenezuela, Francja, Egipt, Włochy, Norwegia... Poczatek listy xD


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-13, 12:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-06-11, 15:32
Posty:4
Ja trochę jeździłam tu i ówdzie heh ale najlepiej wspominam Grecję. Byłam tam w zeszłym roku i polecam każdemu, bo to fantastyczny kraj. Byłam z biurem Ok-tours i mieliśmy dość dużo zwiedzania w programie i odpoczynku też pod dostatkiem. Byłam po prostu zafascynowana tą kulturą i faktem, że stoję w miejscu, gdzie pare tysięcy lat temu składano bogom ofiary hehe super wycieczka polecem :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-13, 23:56 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
A mi sie cos ostatnio ubzdurała CHorwacja...

Ma ktos ciekawe propozycje ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-26, 00:07 
Ja podróżuję głównie po Europie. Ostatni weekend spędziłam w Wiedniu - było cudownie! Chociaż muszę przyznać, że dwa dni to stanowczo za mało na zwiedzenie całego miasta. Co ja mówię! Nawe jednej trzeciej nie zobaczyłam. Ale obiecałam sobie, że jeszcze tam kiedyś pojadę:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-29, 00:09 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2008-10-03, 10:25
Posty:98
ja sie zastanawiam czy sie nie wybrac z plecakiem do maroka w pazdzierniku. ktos moze byl? troszke sobie poczytalam i wyglada interesujaco.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 11:11 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
Austria- Wieden ale najpiekniej wieczorem, noca..
Kitzbuhel na narty polecam- nie za duzo ludzi a miejsce piekne.

Z tych moich bardziej ulubionych to Kopenhaga- bardzo mi sie podobalo ale nade wszystko Italia :)

Zakochalam sie z Como, w listopadzie jedziemy na kilka dni do Mediolanu na targi motocyklowe.
Ponoc Wenecja jest smierdzaca, nie bylam i sie nie wybieram ale znajomi twierdza, ze bylo okropnie. Coz, ponoc wszystko kwestia gustu.

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 14:24 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Filipiny. Miła zmiana, w stosunku do Europy, plaże są piękne, ale niektórzy tubylcy są aż zbyt gościnni.

Indie. Brudno, wszędzie unosi się kurz, ludzie sprawiają wrażenie nieszczęśliwych. Polecam raczej celem zwiedzania. Na wypoczynek lepiej wybrać się na Malediwy.

Bali. Rajskie plaże, bardzo miła obsługa hotelowa, ale po tygodniu zaczyna się robić nudno.

Egipt. Brudno, gorzej niż w Indiach, tubylcy nie zawsze rozumieją europejskie podejście do prawa własności. Obsługa nie szkolona w uprzejmości.

Hiszpania. Też brudno, piasek dziwnego koloru, ale wspaniała pogoda, tubylcy nieco zbyt nadgorliwi w swej gościnności, ale da się znieść.

Grecja. Mój najgorszy wakacyjny wybór. Pełno Polaków, którzy koniecznie chcieli się zaprzyjaźniać, tubylcy złośliwi i nieuczciwi, hotel paskudny.

Kuba. Wyspa piękna, obsługa bardzo pomocna i uprzejma, ceny, po przeliczeniu na złotówki, całkiem przystępne. A te ich plaże...

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO