dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

smart shopping??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-02-03, 17:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-09-11, 16:04
Posty:3
Znajoma która od dłuższego czasu interesuje się smart shoppingiem podsyła mi różne strony o tej tematyce. (porady ) Czy ktoś z Was też wyznaję takie zasady? Jak to sie przenosi na wasze życie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-02, 13:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 18:37
Posty:137
Ja wyznaje tylko zasadę idź do sklepu i kup :>

_________________
http://julie.eu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: smart shopping??
PostNapisane: 2010-05-31, 10:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-31, 10:45
Posty:26
:) reklama dźwignia handlu - jak najbardziej smart shopping ale ja osobiście lubię kupować w necie więc mój smart shopping nigdy nie jest pewnie za bardzo smart.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: smart shopping??
PostNapisane: 2010-05-31, 11:46 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
Smart shopping? :D
O rany, pierwsze słyszę.
Ale w sumie zacna to idea, bo nie każdy potrafi sie poprawnie ubrać.
Jak czasem mijam na ulicy te świecące choinki to aż żal się robi.
Zatem jestem na tak dla idei smart shoppingu :P zdecydowanie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: smart shopping??
PostNapisane: 2010-05-31, 15:22 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Pracowałam kiedyś w sklepie i wiem jak to wszystko wygląda z drugiej strony. Niestety bardzo wiele klientów nie zdaje sobie sprawy z przysługujących mu praw jako konsumentowi. A generalnie uważam, że wiele ludzi powinno dowiedzieć się jak mądrze robić zakupy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: smart shopping??
PostNapisane: 2010-06-07, 11:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-31, 10:45
Posty:26
No tak jak najbardziej, ale nie każdy ma czas i ochotę chociażby żeby zapamiętać kilka sklepów i ceny jakie w nich są - ja na prawdę stawiam na zakupy w internecie (może nie koniecznie z ciuchami chociaż tez znam kilka rewelacyjnych sklepów) ale np. co do sprzętu AGD i RTV to nie ma u mnie innego zwycięzcy niż redcoon.pl - a pewnie większość ludzi nawet nie zajrzy do internetu przed pójściem i zakupem czegoś droższego - poza tym nadal wola zobaczyć coś na oczy a nie na stronie a to bardzo duży błąd!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: smart shopping??
PostNapisane: 2010-06-08, 15:47 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
allme, a korzystałas kiedyś z opcji karty upominkowej w tym sklepie, o którym wspomniałas?
Wiem, że jest taka mozliwość, myslę nad jej kupnem dla rodziców na prezent, ale chciałabym najpierw dowiedzieć się czy wszystko gra i czy warto :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: smart shopping??
PostNapisane: 2010-06-08, 16:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-31, 10:45
Posty:26
Sama nigdy nie korzystałam, ale oczywiście kupuję kartę upominkową dość często. Świetne jest to, że nie spotkałam się jeszcze żeby sklep tego typu oferował karty upominkowe dlatego tez go uwielbiam bo w przypadku prezentu an parapetówkę czy prezentu dla faceta (szczególnie) to genialny pomysł bo inwencja twórcza mi się już kończy a tak to sami sobie sami wybiorą to co im odpowiada czy czego im brakuje. Zdecydowanie wszystko gra, zobaczysz rodzicom tez się pomysł spodoba :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: smart shopping??
PostNapisane: 2010-06-23, 19:26 
Rusza nowy sklep internetowy na zasadach zupełnie nowych niż allegro. Cena produktu nie jest znana a ujawnia się dopiero po kliknięciu w przedmiot. Każde klknięcie obniża jego cenę o 0,50zł. Im częsciej produkt jest oglądany tym mniej kosztuje. Ciekawa propozycja. Podobno na zachodzi popularna.
Odsyłam do linka:
http://www.geloo.pl/start/22289765/index.html
Można kupić coś za bezcen i sprzedać na allegro :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: smart shopping??
PostNapisane: 2010-08-11, 17:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-10, 18:13
Posty:69
Uwielbiam zakupy :-)
Dla mnie smart shopping to korzystanie z rabatów promocji :-) Mam tez sporo kart członkowskich w sklepach, jestem w programie5plus gdzie zbieram punkty, a od pewnego czasu mam karte Payback na ktora zbieram punkty w Realu, BP, Aptece, na allegro etc. Fajna sprawa bo na jedna karte zbiera sie punkty w wielu miejscach. Sledze tez oferty na Groupon.pl

Zaraz sobie obejrzę to galoo :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO