dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-21, 21:24 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-21, 01:04
Posty:31
U mnie zależy od pory roku :-) W zimę najczęściej internet... ;-) poza tym tv i czipsy, albo grzaniec w kubku i dobra książka. W bardziej słonecznym okresie przejawiam więcej aktywności :-) Przede wszystkim rower, jazda konna, jakieś wycieczki po okolicy tej bliższej i dalszej, w cieplejsze dni kąpiele słoneczne z książką i radiem przy uchu, wieczorami kawiarnie pod gołym niebem.
Przy okazji pragnę zaznaczyć, że od dzisiaj mamy WIOSNĘ z czego się niezmierrrnie cieszę! :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-21, 23:54 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 02:35
Posty:100
Lokalizacja: stąd
Olga napisał(a):

Przy okazji pragnę zaznaczyć, że od dzisiaj mamy WIOSNĘ z czego się niezmierrrnie cieszę! :mrgreen:

Ooo, faktycznie! :mrgreen:

A co do leniuchowania, to ja lubię w fotelu z ksiażką i paczką ulubionych ciastek:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-24, 21:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-15, 20:55
Posty:12
Czytam książkę, zajadając się czekoladą, albo śpię ;) uwieelbiam spać w dzień :p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-27, 00:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-03-27, 00:17
Posty:3
Leniuchowanie to moje ulubione zajęcie :) Najczęściej wtedy piję kawę, siedzę przed komputerem i albo wypowiadam się na forach, albo gram w gierki flash na tej stronie:
http://www.gryflash.sadurski.com/Najpopularniejsze/

Często tez zdarza mi się czytać książki, ale robię to zazwyczaj na łóżku, więc momentalnie usypiam :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-04, 16:19 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-10-27, 15:30
Posty:3
z jednej strony jak jestem w pracy to chętnie bym poleniuchował, ale jak z niej wracam to powiem szczerze, że szkoda mi czasu na leniuchowanie ;) kurcze życie jest takie krótkie! Tak chętnie bym gdzieś się ruszył coś zobaczył... powstrzymuje mnie tylko to że znów jutro trzeba się stawić w robocie... Na szczęście są jeszcze weekendy, tyle tylko, że człoweik jest czasem wtedy tak zmęczony tygodniem, że już na nic nie ma ochoty :( Ostatnio pomyślałem żeby wybrać się do zoo, wszedłem na neta żeby zobaczyć jak jest otwarte i znalazłem coś takiego: http://wawazoo.notlong.com no i nie było sensu już się ruszać z domu... rany gdzie podziała się moja energia...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-05, 10:15 
Siedzenie przy kompie z gorącą herbatką i szukanie piosenek, rozmowa na gg, czytanie wiadomości, czasem w jakąś gierę zagrać, albo pójść na trening/mecz albo do kuzyna na następną herbatę :P Kiedyś spałem w dzień, ale wiem, że nie jest to najlepszym rozwiązaniem, szczególnie w młodym wieku ;] (Podobno idąc spać po obiedzie tyje się, a ja muszę dbać o linię;PP )


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-05, 18:29 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Wolny czas. Tak bardzo chciałbym go mieć...

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-05, 22:59 
Było się nie zatrudniać na 25 etatach... ;PP :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 17:55 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis napisał(a):
Było się nie zatrudniać na 25 etatach... ;PP :D


Mam raptem dwa :) Chociaż ostatnio myślę nad trzecim.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 18:55 
To daj mi jeden, bo nie mam jak na razie;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO