dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-21, 01:27 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-21, 01:04
Posty:31
Nie palę. Kadzidełek... 8-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kadzidełka :)
PostNapisane: 2009-08-11, 00:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-08-01, 22:07
Posty:15
Nie lubię kadzidełek, drażni mnie ten zapach, zaraz łapie mnie kaszel i tyle. Miałam kiedyś koleżankę, która miała fioła na punkcie kadzidełek, okropne to było... Uwielbiała je sobie wszędzie rozkładać.

Jak dla mnie to wszystkie te kadzidełka mają drażniący zapach, co innego zapachowe świeczki, które czasem pachną naprawdę ładnie. Przy paleniu świeczek zawsze mnie jakaś melancholia łapie i swego rodzaju skłonność do wspominania przeszłości, ech....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-08, 00:56 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-08, 00:21
Posty:8
uwielbiam kadzidełka, ale jak juz ktoś napisał trzeba je stosować z umiarem. no i niektorych zapachów nie trawię...

uznaję też wyższość świeczek zapachowych nad kadzidełkami!;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kadzidełka :)
PostNapisane: 2010-06-01, 22:30 
A próbowałyście japońskich?
Znalazłam takie ale nie wiem czy warto :->


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kadzidełka :)
PostNapisane: 2010-09-13, 19:03 
Czy ktoś zna adres hurtowni z kadzidełkami HEM w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kadzidełka :)
PostNapisane: 2010-10-11, 15:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-29, 15:38
Posty:16
Dym z palonych kadzidełek jest bardziej szkodliwy niż dym papierosowy, więc ja używam bardziej softowych odświeżaczy powietrza, czyli np. kominków i olejków do armoaterapii.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kadzidełka :)
PostNapisane: 2010-10-12, 13:26 
Ja bardzo lubię kadzidełka. Trochę mi się kojarzą z czasami studenckimi. Paliliśmy je żeby ładniej pachniało w pokoju np. na imprezach :) Nadal lubię palić kadzidełka jak wiem ze ktoś ma do mnie przyjść. Lubie mieś świadomość że po moim domu roztacza się ładny zapach


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kadzidełka :)
PostNapisane: 2010-11-04, 14:07 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
Kadzidełak nie lubie, ale olejki armatyczne bardzo, jest taki sposób na waniliowy zapach w domu. Kilka kropel olejku do aromaterapii - waniliowego- kropisi sie do piekarniak, kóry jest tylko trochę rozgrzany, a wtedy piekny aromat roznosi się po całym domu. To sposób zaczerpniety z porad agentów nieruchomości, którzy zapachem również sprzedaja mieszkania.

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kadzidełka :)
PostNapisane: 2010-11-13, 12:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 21:48
Posty:17
Ja kiedyś lubiłem kadzidełka ale od kond mam papugi w domu uznałem że to możę być dla nich zbyt szkodliwe i przeżuciłem się na opisaną wyżej aromaterapie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kadzidełka :)
PostNapisane: 2011-03-03, 13:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-06-04, 16:32
Posty:21
Ja miałam hopla na tle kadzidełek. Do dziś jeszcze kilka opakowań leży w szafce. Ale nie pamiętam kiedy ostatni raz zapalałam choć jedno. Tak jakoś przeszło mi :D Teraz wolę zapalić świeczkę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO