dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

poker to nalog?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-01, 01:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-02-15, 13:16
Posty:4
gram w pokera online wieczorami na pieniadze. uwazam to raczej jako mozliwosc dodatkowego zarobku i rozrywke... czy to moze jednak nalog? gram kilka razy w tygodniu i nie pamietam tygodnia bez jakiejs rozgrywki :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-01, 11:02 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 18:37
Posty:137
Jesli grasz codziennie przegrywasz czy wygrywasz nie am znaczenia bo nie zawsze bedzie wygrywac takze stanie sie to nalogiem

_________________
http://julie.eu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-01, 14:13 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-28, 09:05
Posty:95
Łatwo to sprawdzić - postaraj sie nie grać np. przez miesiąc i znajdziesz odpowiedź


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-01, 18:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-01-12, 15:30
Posty:27
Hm nalogiem faktycznie taka gra moze sie stac, ale z drugiej strony dla Ciebie to jakas forma zarobku, wiec moze nie jest tak zle. Ja zamierzam dzisiaj uskutecznic pokerka, ale tylko na zetony :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-03, 15:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-02-15, 13:16
Posty:4
no mi sie wydaje ze to nie jest nalog. jest mnostwo rzeczy ktore sie robi regularnie i nie ma co rezygnowac z nich na miesiac czy wiecej po to zeby sie sprawdzic :) np. regularne chodzenie na basen. problem w tym ze moja dziewczyna tego nie lapie :) dla niej to hazard - hazard to nalog - nalog to zlo.

ciezko mi jej wybic z glowy tak mocno zakodowany uklad :P
dla mnie to bardziej sport bo licza sie moje umiejetnosci. rownie dobrze mozna powiedziec ze pilka nozna to hazard bo nigdy nie wiadomo kiedy jakis zawodnik (w porowniu do karty) zostanie kontuzjowany, albo tym bardziej na kogo sie trafi w grupie :)

[ Dodano: 2010-03-03, 14:17 ]
a btw. jak lubisz gre na zetony to ostatnio widzialem na fb strone fanipokera.pl gdzie mozna grac bez kasy tylko na punkty a przy okazji na starcie za zebranie 6 osob (kumpli) do stolika dostaje sie nagrody typu walizka do pokera :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-03, 23:36 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-28, 09:05
Posty:95
janekjanek napisał(a):
no mi sie wydaje ze to nie jest nalog. jest mnostwo rzeczy ktore sie robi regularnie i nie ma co rezygnowac z nich na miesiac czy wiecej po to zeby sie sprawdzic :) np. regularne chodzenie na basen. problem w tym ze moja dziewczyna tego nie lapie :) dla niej to hazard - hazard to nalog - nalog to zlo.

ciezko mi jej wybic z glowy tak mocno zakodowany uklad :P
dla mnie to bardziej sport


A widzisz nałóg to choroba woli, mimo zasad ogólnie przyjetych i zdrowemu rozsądkowi - ktoś chronicznie brnie w ślepą uliczke. Nie na darmo powiedziałem o tym miesiącu bo to pokaże jak silna jest wola testowanego.
Jak myślisz ile osób ma problemy z dziewczynami przez pływanie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-05, 12:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Chyba niewiele. Wydaje mi się,ze samo to,ze ktoś zadaje sobie pytanie, zastanawia się czy ma problem to bardzo pozytywny symptom. Najgorzej jest wtedy, gdy ktoś usilnie próbuje wmówić innym i przede wszystkim sobie,że nie jest nałogowcem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-05, 17:38 
A granie na takich portalach typu fanipokera.pl, ktory podajesz jest legalne? Majac na uwadze nowa ustawe hazardowa juz nie wiem co jest ok a co nie :(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-05, 20:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-02-15, 13:16
Posty:4
no raczej. przeciez sie nie gra tam na pieniadze :)
a jak sie chce na pieniadze to wystarczy znalezc strone zarejestrowana w kraju gdzie to legalne. ja gram na paradise poker - zarejestrowane na wyspach.

[ Dodano: 2010-03-05, 19:52 ]
a jesli gram tez dlatego zeby byc coraz lepszym?

niektorzy na tym bardzo dobrze zarabiaja - w dlugim okresie trzeba pameitac ze to gra umiejetnosci a nie szczescia.
jeden polak - ksywa góral - na turnieju w londynie zajal 3 miejsce i wygral 1.3 mln zł ...
nie mowie ze mam szanse stac sie takim wymiataczem ale on chyba nie przestawal grac zeby sprawdzic czy to nalog :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-07, 16:30 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-28, 09:05
Posty:95
Mówienie o pieniądzach odnośnie nałogów to spłycanie tego problemu - o jasność i trzeźwośc umysłu chodzi!!!

Odnosnie pokera
Jesli gra w pokera pomaga w dotarciu do tego celu to jak najbardziej grać!!!!
Mam nadzieje, że oglądałes film Wielku Szu, własnie tam mowa o takich sprawach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO