dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Papieroski :))
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-09-15, 09:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-15, 09:07
Posty:17
Mi paczka starcza na 2 - 3 dni, chyba że wieczorkiem wychodzę na piwo to wtedy idzie szybciej :p jeśli ktoś planuje rzucić polecam udanie się do lekarza, mój tata po ponad 20 latach rzucił wspomagając się farmaceutykami :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-09-22, 23:03 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 17:34
Posty:85
Ja próbowałem rzucić, a palę już ponad 5 lat. Niestety ani razu próba rzucenia sie nie powiodła. Wspomagałem się farmaceutykami (Tabex), co trochę zmniejszało chęć sięgnięcia po peta.

_________________
Jeśli a oznacza szczęście, to a = x + y + z; x - to praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Wrzuta mp3 Serwery cs


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-09-29, 09:41 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-29, 09:04
Posty:1
Ja paliłam ponad 15 lat, ale moja silna wola, determinacja i suplement diety Tobacoff pomogły mi z tym nałogiem wygrać :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-10-04, 10:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Jeśli kogoś interesuje - Tobacoff można kupić za śmieszne grosze na zakupach grupowych - http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte, ... omoze.html
To pomogło mojej siostrze. I ja próbuję.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-10-04, 15:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-10-04, 15:27
Posty:1
Właśnie nie dawno zakupiłam ten Tobacoff.Polecam bo jest w przystępnej cenie a ja zauważyłam,że rzadziej sięgam po papieroska:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-10-05, 08:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-10-05, 08:45
Posty:2
Może i ja się skuszę i spróbuję, przetestowałam już wiele preparatów i nic :((( tak to jest jak się nie ma silnej woli.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-10-19, 11:31 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-08-28, 15:51
Posty:2
Lokalizacja: Lublin
Niestety znowu zaliczam sie do osob palacych. Na szczęscie mam tak, ze jak powiem koniec z papierosami, to koncze! Pale, bo chce, ale moge rzucic w kazdej chwili i to jest moj plus:) tzreba miec silna wole nie warto truc sie specyfikami z ktorymi nalog i tak wygra. Lepiej kupic skarbonke i wrzucac kazde pieniadze, ktore wydalibysmy na papierosy, mysle ze bedzie to najlepsza terapia wstrzasowa:) powodzenia tym, ktorzy rzucaja palenie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-10-19, 11:53 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-10, 14:28
Posty:175
kleo.giecz@onet.pl napisał(a):
Niestety znowu zaliczam sie do osob palacych. Na szczęscie mam tak, ze jak powiem koniec z papierosami, to koncze! Pale, bo chce, ale moge rzucic w kazdej chwili i to jest moj plus:) tzreba miec silna wole nie warto truc sie specyfikami z ktorymi nalog i tak wygra. Lepiej kupic skarbonke i wrzucac kazde pieniadze, ktore wydalibysmy na papierosy, mysle ze bedzie to najlepsza terapia wstrzasowa:) powodzenia tym, ktorzy rzucaja palenie!


No chyba jednak nie do końca jest prawdą to co piszesz. Jeżeli możesz rzucić kiedy chcesz, to czemu znowu zaliczasz sie do palących? Postanowiłeś rzucić, a po chwili postanowiłeś wrócić do palenia, bo doszedles do wniosku, że możesz rzucić kiedy chcesz, ale nie teraz? Jak to jest? ;)

_________________
działki pod inwestycje * darmowe ogłoszenia * coaching


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-10-21, 09:48 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-06-01, 13:29
Posty:11
Kumplowi pomogła hipnoza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-10-21, 10:17 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-10, 14:28
Posty:175
Z tymi hipnozami to też jest ciekawie - pewnei nie wszedzie, ale... Znajomy tez poszedł na hipnozę, wszystko było ok, nie palił, nie kusiło itp. Mineły ze 2 miechy i jakby nigdy nic znowu zaczął sobie palić jak przed hipnozą. Okazało się, że był "zaprogramowany" na 2 miechy, a jak chce znowu, to znowu trzeba zarzucic "programik". Pewnie zalezy to od osoby, która to stosuje. No bo po co na amen kogoś "odzwyczaić", jak można co jakiś czas brac z tego $ :]

_________________
działki pod inwestycje * darmowe ogłoszenia * coaching


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO