dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re:
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-10-11, 15:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-29, 15:38
Posty:16
Davis napisał(a):
Zgadzam się. Ale mi przykładowo przeszkadza, gdy ktoś pali na przystanku autobusowym, a takich ludzi jest masa i mają w głębokim poważaniu to, czy Tobie to przeszkadza.



Ale przecież palenie na przystankach autobusowych jest zakazane i można za to dostać mandat :-? W moim bloku niestety często w windzie czuć tę woń, która wskazuje na to, że jakiś miły sąsiad nie mógł się powstrzymać i puścił sobie dymka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2010-10-28, 17:34 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-28, 17:23
Posty:5
ja też nie znoszę papierosów - jeśli ktoś już musi zapalić niech to robi u siebie w domu - miejsce publiczne jest dla wszystkich - jeśli ktoś ma prawo tam palić, to dlaczego ktoś inny ma nie mieć prawa oddychać po prostu świerzym powietrzem...??!! Poza tym ostatnio mój znajomy zaczął palic e-papierosy - wiem, że papierosy to ogromny nałóg, więc jest to dobrą alternatywą.... przynajmniej nie śmierdzą i nie ma chmury dymu... ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2010-10-29, 19:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
Coć czasami i ja sobie zapalę, to nie znoszę kiedy ktoś przy mnie pali w zamkniętym pomieszczeniu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-01-09, 01:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-01-09, 01:16
Posty:2
A ja palę e-papierosy od ponad roku i jestem zachwycony tym wynalazkiem. Dla osób chcących nadal palić jest to znakomita alternatywa.

_________________
E-Papierosy to droga do zdrowszego palenia. Zajrzyj na E-Papieros Forum i dowiedz się więcej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-02-09, 13:38 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-02-09, 13:24
Posty:17
Jestem w trakcie rzucania palenia, nie palę ponad miesiąc. Jest mi bardzo ciężko, ale wcale nie jestem za tym, żeby przesadnie tępić palaczy. Fakt, dostrzegam teraz więcej minusów papierosów, jak na przykład straszny smród, którego wcześniej nie czułam, ale nie popadajmy w paranoję. Na ulicy, na światłach, czy przed kinem - niech sobie palą - mogę przecież odejść. Nie twórzmy jakieś dyktatury...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-02-16, 01:20 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-02-15, 10:02
Posty:15
Ja palę od 16 roku życia i lubię to :P Ile razy chciałam rzucić ze wzgledu na kasę chociażby, w życiu mi nie wyszło... Już po kilku godzinach czułam się tak jakbym miesiąc nie paliła, no i po postanowieniu..

Co do palenia w miejscach puplicznych - przed pracą owszem pale na przystankach np., ale w pomieszczeniach zamknietych? Nieee.. Tylko we własnym domu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-02-27, 14:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-25, 03:13
Posty:2
Lokalizacja: Milanówek
ja mam poważny problem bo palę juz po 2,5 paczki dziennie i nie czuje się z tym dobrze, mace jakies naprawde skuteczne sposoby na żucenie palenia????

_________________
baseny - baseny kartony - kartony


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-03-09, 23:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-09, 21:41
Posty:50
qintrix napisał(a):
ja mam poważny problem bo palę juz po 2,5 paczki dziennie i nie czuje się z tym dobrze, mace jakies naprawde skuteczne sposoby na żucenie palenia????


Hmm...ja generalnie nigdy nie byłam nałogową palaczka. Paliłam dla przyjemności, w towarzystwie, ale bardzo lubiłan fajczyć i robiłam to coraz częsciej i czesciej. I pewnego dnia po prostu postanowiłam, obiecałam sobie, że to był juz ostatni raz. Zastanowiłam się czy warto się dalej truć, niszczyc organizm, wydawac na to pieniądze. Odp brzmiała: NIE i to wystarczyło. Good luck!

CO najsmieszniejsze nadal lubie zapach papierosow i wcale mi nie przeszkadza kiedy ktos pali obok. Czasem jest pokusa,ale wiem ze nie moge i juz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-03-14, 01:24 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-03-13, 18:22
Posty:2
Lokalizacja: Gdynia
ja pale pare papierosków dziennie ok 10szt, i w sumie mi nie przeszkadza to że pale, potrafie czasami nawet nie palić pare dni, nie uważam się za osobe uzależnioną, pale tak juz z 8 lat

_________________
odzysk ciepła - odzysk ciepła systemy wentylacyjne - systemy wentylacyjne


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Papieroski :))
PostNapisane: 2011-04-03, 22:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-04-03, 21:58
Posty:2
http://apps.facebook.com/herolegend/?ft ... 0635949557


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO