dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-06, 21:35 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis napisał(a):
A właśnie, bo to zależy od tego, ile kto wypali na miesiąc ;] Nie wiem jaką można mieć satysfakcję z palenia i nie chcę wiedzieć:P W każdym razie zgodzę się, że to palący powinien odejść od osób niepalących gdzieś na bok i tam zapalić ^^


A niepalący nie powinni podchodzić. Wyobraź sobie teraz sytuację, gdy ktoś zapala papierosa. Podchodzi do niego niepalący. Czy palący ma teraz się oddalić? Załóżmy że się oddala. Podchodzi do niego kolejny niepalący. To zaczyna przypominać jakąś przewrotną wersję gry w berka :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 21:53 
Osoba paląca powinna odejść w jakieś ustronne miejsce, gdy chce zapalić. Jeśli podejdzie do niej ktoś niepalący to sam sobie szkodzi, bo nie powinien podchodzić. Jeśli powie, że przeszkadza mu papieros to niech sam odejdzie, bo palący był "tu" pierwszy, a dookoła jest dużo wolnej przestrzeni.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 22:01 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis napisał(a):
Osoba paląca powinna odejść w jakieś ustronne miejsce, gdy chce zapalić. Jeśli podejdzie do niej ktoś niepalący to sam sobie szkodzi, bo nie powinien podchodzić. Jeśli powie, że przeszkadza mu papieros to niech sam odejdzie, bo palący był "tu" pierwszy, a dookoła jest dużo wolnej przestrzeni.


W ustronne miejsca, to chodzi się za potrzebą :) Zapalić można wszędzie, gdzie nie będzie to przeszkadzać innym.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 22:13 
Zgadzam się. Ale mi przykładowo przeszkadza, gdy ktoś pali na przystanku autobusowym, a takich ludzi jest masa i mają w głębokim poważaniu to, czy Tobie to przeszkadza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 23:31 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Na przystankach tych otwartych to jeszcze ujdzie. Ale w windzie - masakra!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-06, 23:41 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
varna napisał(a):
Na przystankach tych otwartych to jeszcze ujdzie. Ale w windzie - masakra!


Jak można palić w windzie? Jako palacz przyznam otwarcie: to chore.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-10, 13:06 
Oj Czcigodny, jesteś panem doktorem i nie wiesz, że to niezdrowe? :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-11, 00:07 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis napisał(a):
Oj Czcigodny, jesteś panem doktorem i nie wiesz, że to niezdrowe? :P


Wypracowałem mechanizm wyparcia :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-24, 01:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-03-24, 00:49
Posty:1
ja pale i nie mam zamiaru tego zmienić . wiem że to jest nie zdrowe ale to słaby powód by przestać palić .Tak samo nie przestane jeść musztardy i keczupu chociaż zawierają składniki rakotwórcze . i strasznie mnie denerwuje jak ci niepalący koniecznie chcą mi pomóc zerwać z nałogiem ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re:
PostNapisane: 2010-05-26, 10:54 
[quote="Davis"]Zgadzam się. Ale mi przykładowo przeszkadza, gdy ktoś pali na przystanku autobusowym, a takich ludzi jest masa i mają w głębokim poważaniu to, czy Tobie to przeszkadza.[/quote]

Zgadzam się. A już w ogóle grubą przesadą są sytuacje, że wsiadając do autobusu jakiś "nikotynista" jeszcze w drzwiach musi wziąć ogromnego macha, po czym wyrzuca peta na chodnik a dym wydmuchuje do środka autobusu, prosto w twarz innym ludziom. Ja sama popalałam, ale uważam że można się powstrzymać i podarować sobie tego ostatniego macha... Od jakiegoś czasu palę e-papieroski NJOY i jestem z nich bardzo zadowolona - bo o ile lubię palić to nie znoszę śmierdzieć potem dymem i czuć "kapcia" w ustach. A dzieki e-petkom mogę palić bez żadnych takich skutów ubocznych, czyli sama przyjemnosć zaciągnięcia się, bez dymu, smrodu i substancji szkodliwych dla zdrowia.
A mój tata na e-petkach w ogóle rzucił palenie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO