dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-08-08, 17:18 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-28, 14:46
Posty:164
Lokalizacja: wrocLOVE !
no ostatnio próbowałam rzucić..

i rzuciłam...


przy filtrze... :/

_________________
Obrazek


:*


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-08, 21:26 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
a ja nie pale :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-08, 22:50 
Pożegnałem się z papierosami 11 lat temu,jest mi z tym bardzo dobrze.Najbardziej szczęśliwa jest moja rodzina,wszyscy odetchnęliśmy świeżym powietrzem.Życzę czystej atmosfery wszystkim. :-D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-23, 17:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 17:18
Posty:5
ja niestety palę i coraz bardziej chciałabym rzucić ale jeszcze nie mam aż tak silnej woli wrrrr


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-23, 23:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 21:31
Posty:18
kiedyś sobie powiedziałam "zajdę z ciążę- rzucę palenie" na szczęście rzuciłam miesiąc przed tym jak się dowiedziałam że będziemy mieli Dzidzię... ani razu nie pomyślałam żeby zapalić... jestem zadowolona :-D a paliłam 7 lat?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-24, 11:20 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
to taki smierdzacy nalog...
w moim rodzinnym domu pala wszyscy- rodzice, rodzenstwo... ja na szczescie nigdy nie mialam problemow z nalogami i nie pociagaja mnie papierosy.
Moze to kwestia tego, ze w "doroslosc" wkroczylam beda juz " na swoim"

tak sie zastanawialam kiedys jak bardzo duzy wplyw ma to, czy kobieta w ciazy pali na uzaleznienia dziecka ktore nosi pod sercem w przyszlosci...?

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-24, 12:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 21:31
Posty:18
Janja, nie wiem. nie czytałam o tym,ani nie pytałam. ale teraz sobie wyobrażam jak mam Dzidzię w sobie i palę papierosa! a moja Dzidzia cała w tym dymie! o fuj! okropieństwo! nie raz widziałam Kobiety z ładnymi brzuszkami i z papieroskiem w ustach. no cóż mi to się nie podoba...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-18, 12:33 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-10-18, 12:23
Posty:25
nie pale ..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-18, 14:46 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Palę nałogowo jakieś dwadzieścia trzy lata. Nie rzucam i nie zamierzam rzucać.

Palenie w ciąży, nie tylko wpływa na zwiększenie szansy na uzależnienie się przez dziecko, ale także jest jedną z największych krzywd, którą wyrządza się dziecku. Dzieci palaczek rodzą się z niedowagą, mogą cierpieć na psychozy, mieć halucynacje, problemy z nauką, nieprawidłowo rozwinięte narządy, problemy z koncentracją itp. Należy pamiętać, że w trakcie ciąży, dziecko jest częścią krwiobiegu matki, więc co ona przyjmuje, przyjmuje także dziecko. A ponieważ młody organizm nie ma tak dobrze wykształconych mechanizmów obronnych, jak jego matka, jest bardziej podatny na karcogenne działanie tytoniu.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-27, 22:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-04-05, 13:59
Posty:25
KTO DO CZEGO MA PRAWO: ty do trucia, denerwowania, nękania Nas; szkodzenia Nam; pogrążania Nas; działań szkodliwych, destrukcyjnych, aspołecznych, czy MY do zdrowia, życia, wolności od strachu, smrodu, stresu, nikotynizmu, wydatków z tym związanych!!

www.o2.pl | Sobota [30.05.2009, 18:35] 1 źródło
TYTOŃ ZABIJE MILIARD LUDZI
Do końca stulecia. Bo co sześć sekund umiera jeden palacz.

Przed zabójczymi skutkami tytoniu ostrzega Światowa Organizacja Zdrowia. Tylko do 2030 roku nałóg zabije 175 milionów osób na całym świecie.
Jeśli będą nadal palili tyle, co obecnie, do końca stulecia, umrze na naszej planecie miliard ludzi - ostrzega WHO.
Jak dodają eksperci organizacji, obecnie tytoń zabija prawie 5,4 miliona ludzi rocznie. A to oznacza, że przez papierosy jedna osoba umiera co sześć sekund. Palenie jest przyczyną co dziesiątego zgonu. | JK

www.o2.pl | Piątek, 08.05.2009 08:37 | PULS BIZNESU
Z danych Światowej Organizacji Zdrowia wynika jednak, że pali 30% obywateli UE. A europejska gospodarka traci z powodu szkodliwości nałogu i leczenia palaczy - około 100 mld EUR rocznie. Rygorystyczne prawo przeciw paleniu jest już m.in. w Irlandii, Anglii i Norwegii.
www.pb.pl
Rafał Mościcki
rafal.moscicki@hotmoney.pl

[Czyli za te pieniądze można by było wybudować np. tysiące elektrowni wiatrowo-wodnych. Nie bylibyśmy truci ani trucizną nikotynową, ani z kominów domowych, ani elektrowni węglowych. – red.]

Więcej:
16. TRUCIZNA NIKOTYNOWA
http://www.wolnyswiat.pl/16h1.html

16a). TRUCIZNA NIKOTYNOWA - materiały do własnego przygotowania do druku
http://www.wolnyswiat.pl/16ah1.html

_________________
www.wolnyswiat.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO