dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-28, 21:45 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Natty napisał(a):
alkoholicy są częściej spotykani niż narkomanie - masz ich pod każdym sklepem.

Nie o to chodzi. Jeżeli obecnie jest więcej narkomanów dlatego, że narkotyki są zabronione, to idąc tym tokiem myslenia, więcej byłoby alkoholików gdybyśmy zabronili picia alkoholu. Śmiem w to wątpić.
Natty napisał(a):
marihuana nie działa tak jak tabletki gwałtu - poczytaj troszkę, potem się wypowiadaj.

a co to ma do rzeczy? Jeżeli zalegalizujemy tabletki gwałtu, to będzie je mozna kupić w każdej aptece i kiosku. Ich popularność wzrośnie.
Natty napisał(a):
Dariuszka to jest nasz forumowy skłócacz - po to pisze - żeby wprowadzić chaos i kłócić się ze wszystkimi, masz 2 możliwości, albo podejmujesz rękawicę albo olewasz, ja polecam drugą opcję :))

O ile ja się nie mylę to offtop i prywata. A to jest zabronione. :roll:

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 21:47 
I tak można kupić takie środki w aptece


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 10:58 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Dishman napisał(a):
Nie o to chodzi. Jeżeli obecnie jest więcej narkomanów dlatego, że narkotyki są zabronione, to idąc tym tokiem myslenia, więcej byłoby alkoholików gdybyśmy zabronili picia alkoholu. Śmiem w to wątpić.

Zgadzam się z Tobą, ale alkohol jest legalny od zawsze więc może skoro obecna metoda 'walki' z narkomanią nie pomaga czas spróbować czegoś co w innym kraju przyniosło efekt? Zresztą, o czym my tu mówimy, marihuana sama w sobie narkotykiem nie jest - jest ziołem - dilerzy robią z niej narkotyki dosypując różnych świństw.

Dishman napisał(a):
a co to ma do rzeczy? Jeżeli zalegalizujemy tabletki gwałtu, to będzie je mozna kupić w każdej aptece i kiosku. Ich popularność wzrośnie.

jesteś za tym żeby je zalegalizować?

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-29, 12:50 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
dziwny tok myślenia, żeby porównywać ziele do tabletek gwałtu. wiem, że ludzie po zielu nie mają takich odpałów pod kopułą niż po gorzole. Ale jak już napisałem wcześniej wisi mi to czy będzie legalizacja trawy w polsce czy nie

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 13:12 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-17, 11:37
Posty:172
Lokalizacja: Grójec
Stanowczo przeciw! Wystarczający burdel (czyt. nieporządek) zastaję na ulicach i bez legalnego zielska...

_________________
"There's an Error in my Soul..."
"Life Will Kill You!"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Marsz Wyzwolenia Konopi
PostNapisane: 2008-05-03, 23:34 
Do Zwoleników



Boisz się palić swoją ulubioną używkę? Denerwuje Cię niewiedza społeczeństwa i ksenofobiczne stereotypy? A może po prostu chcesz móc spokojnie nosić w kieszeni coś, co nie wyrządza nikomu szkody, co sprawia Ci przyjemność, bez żadnych konsekwencji kryminalnych?

Nie mów, że nie ma na to szans w Polsce! Wszystko jest w naszych rękach! 17 maja 2008 roku w Warszawie, o godzinie 16:00 spod Pałacu Kultury i Nauki ruszamy zmieniać nasz kraj! Każda osoba więcej, każdy krzyk więcej to pokazanie ludziom, że nie jesteśmy mniejszością tylko większością! Tylko od nas, zwolenników wyzwolenia konopi, zależy, czy jeszcze w tym roku będziesz mógł(mogła) chodzić bezstresowo z „głupim gramem"! Prawo nie zmieni się samo, my musimy mu w tym pomóc. Parę(-naście,-dziesiąt) tysięcy osób, które pojawi się na Marszu, to tylko CZĄSTKA wszystkich ludzi, którzy pragną normalizacji i wolności. Jeżeli tylko będziesz mieć możliwość, najmniejszą szansę na przybycie, zrób wszystko, by marzenia się spełniły. Taka parada to naprawdę niezapomniane przeżycie! Dlatego widzimy się 17 maja w Warszawie!

Nie ma szans, żebyś przyjechał(a)? To trudno, ale pamiętaj, Ty też możesz dołożyć swoje 5groszy do wolności! Rozwieszaj plakaty, wyklejaj vlepy, powiedz o Marszu wszystkim swoim znajomym; albo nawet zaangażuj się mocniej i zostań aktywistą Hemplobby, bojownikiem o Wolne Konopie! Dowiedz się więcej na www.wolnekonopie.pl


Do Wszystkich



Konopie – roślina znana i używana od samych początków naszej cywilizacji. Z jej włókien powstał pierwszy papier, od dawna jest uważana za świetne lekarstwo na wiele dolegliwości (w dzisiejszej medycynie w krajach zachodnich staje się niezastąpionym lekiem!). Mimo olbrzymiej ilości zastosowań jej uprawa jest zakazana a posiadanie suszu zwanego marihuaną jest powodem ponad 20 tysięcy „przestępstw” w skali roku w Polsce. O paleniu ganji, sensi, ziela, trawy słyszał prawie każdy. Jest też mnóstwo opinii na temat jej szkodliwości; Jednakże badania naukowe dowodzą, że palenie w rozsądny sposób nie ma żadnego negatywnego wpływu na zdrowie fizyczne ani psychiczne, jest o wiele mniej szkodliwe od stosowania legalnych używek, takich jak alkohol czy papierosy. „Nawet długotrwale palenie konopi w dużych ilościach nie wywołuje poważnych lub silnie upośledzających zaburzeń funkcji poznawczych” (raport WHO, Światowej Organizacji Zdrowia, agendy ONZ). Znając te fakty, warto zauważyć, ile kosztuje sama nielegalność tejże rośliny w Polsce – 20 tysięcy spraw w sądzie rocznie to: koszty rozpraw sądowych, opłacanie grup antynarkotykowych i akcji policyjnych, odciąganie służb od pracy nad poważnymi problemami na rzecz walki o statystyki, zakłady karne (które prowadzą najczęściej zwyczajnych młodych ludzi do demoralizacji i prawdziwych przestępstw), inne koszta. Śmiało można uznać, że w błoto idą rocznie dziesiątki, jeśli nie setki milionów złotych. Od roku 2001, kiedy zmieniono prawo na jeszcze bardziej restrykcyjne, gdzie nawet za niewielką ilość suszu konopnego można trafić do więzienia, ceny narkotyków syntetycznych znacząco spadły, a odsetek młodzieży, która miała kontakt z nielegalnymi i dużo niebezpieczniejszymi niż konopie środkami gwałtownie wzrósł. Zatem niezależnie od tego, jakie sam(a) masz podejście do konopi, normalizacja jest naszym wspólnym dobrem! Nie domagamy się całkowitej legalizacji konopi w Polsce – chcemy normalnego, racjonalnego prawa; w skrócie:

a) Zezwolenia na posiadanie suszu konopnego na własny użytek;
b) Zezwolenia na uprawę konopi dla siebie, oraz produkcję na potrzeby przemysłu, rolnictwa i nauki;
c) Większego finansowania edukacji, profilaktyki oraz terapii ludzi naprawdę uzależnionych od narkotyków;
d) Wprowadzenia tzw. Konopnych Klubów Społecznych (na wzór Cannabis Social Clubs): zamkniętych, kontrolowanych przez władze stowarzyszeń, w których pełnoletni użytkownik dla celów rekreacyjnych i medycznych mógłby zaopatrzyć się w susz konopny i potrzebne do jego wykorzystania sprzęty.

Więcej o naszej działalności, naszych propozycjach i zmianach możecie znaleźć na
www.wolnekonopie.pl
www.hemplobby.info
www.spliff.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-19, 01:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-05-12, 17:58
Posty:6
Oczywiście że na tak, jeżeli mamy legalny dostęp do alkoholu, to czemu mamy nie mieć do marihuany?Nie rozumiem, alkohol wyrządza dużo więcej szkód, nie tylko fizycznych ale również i psychicznych.Jeżeli miałbym wybór palić marihuanę, albo pić wódkę, wybrałbym oczywiście palić.Nieprawdą jest to że ludzie sięgają po cięższe narkotyki, alkohol w przeciwieństwie do marihuany potęguje wzrost agresji.Oczywiście to tylko moje indywidualne zdanie ZA legalizacją oczywiście.A co do wzrostu popularności to ja powiem tak "zakazany owoc, bardziej smakuje", i niektórzy kierują się tym paląc, pijąc czy co tam robią.
Więc podsumowując moje argumenty na plus:

+ załatanie dziur w budżecie.
+ Twoi rodzice/bracia/koledzy nie idą siedzieć za posiadanie nawet najmniejszej ilości(tak, u nas to też jest karane)
+ diler nie pyta dziecka ile ma lat, w Holandii Coffee Shopy są od 18-lat(czyli, dziecko nie ma kontaktu z narkotykami, ma normalny człowiek który sam powinien wybrać co jest dla niego dobre, a co złe)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-24, 21:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-06-24, 20:42
Posty:10
o mój Boże

[ Dodano: 2008-06-24, 21:20 ]
porażka


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-24, 21:36 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
porażką jest pisanie takich postów, daj jakieś argumenty człowieku bo tak se napisac 'porażka' to ja też mogę ale o Twoim poście, o !

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-25, 05:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Natty bez obrazy ale to Ty jestes nie w temacie. Albo sie zainteresuj albo nie gadaj glupot.

Dobra stronka to http://www.marihuana.prv.pl/

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO