dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-28, 11:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
Marycha to narkotyk i palą ja narkusy takie jak na przystnaku brudstok.

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 12:36 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
mgr_Kaszaczek napisał(a):
Marycha to narkotyk i palą ja narkusy takie jak na przystnaku brudstok.

że skąd? z brudstok? a co to jest brudstok ?
Na woodstock jeżdża osoby za pewne mądrzejrze od Ciebie, czystsze (w co nie wątpię, zapewne są gejami bo używają antyperspirantów).

Czysta marihuana to jest zioło - w niektórych kulturach używane leczniczo - bo takie właściwości posiada. A że w Europie czystego zioła sprzedawać dealerom się nie opłaci bo nic by nie zarobili to dosypują różnego świństwa i tym sposobem nie mamy marihuany a skuna - truciznę podobną do papierosów. Ludzie to palą bo marihuana w tym jest, ale czysta ganja to to nie jest. W Holandii gdzie mają specjalne ustawy mają towar czysty, nie ma zatruć i ludziom nic się nie dzieje a co najważniejsze liczba narkomanów zmniejsza się, bo jak wiadomo zakazany owoc kusi bardziej a jak coś jest dostępne to ludzie sobie spróbują raz i drugi i tyle.


Znam przypadek: student chciał spróbować, zrobił sobie ustawkę z dilerem akurat była łapanka i obydwaj trafili do więzienia. Diler miał kasę więc załatwił sobie dobrego adwokata i wyszedł a student dostał bodajże 5 lat bo chciał raz spróbować, to jest sprawiedliwość?

aha i prosze nie stawiać marihuany na tej samej półce co tabletki gwałtu bo to niedorzeczne.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 12:39 
poza tym takie samo dzialanie jak tabletka gwaltu maja lekarstwo na padaczke polaczone z alkoholem! i co teraz?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 12:57 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
trzeba zakazać używania tabletek na padaczkę - ja innego wyjścia nie widzę :roll: jak prawo i sprawiedliwość to prawo i sprawiedliwość! Zresztą ja np nie mam ochoty oglądać pijanych żuli i narąbanych kiboli - chcę żeby wódka też była zakazana - sama nie piję więc nie chce żeby inni ją pili.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 15:49 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-30, 16:46
Posty:540
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
a ja oddałem na nie palę i mam to w dupie, bo nie palę a paliłem i nie żałuję, że skończyłem z tym.

_________________
po prostu, zwyczajnie, normalnie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 16:19 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Natty napisał(a):
Na woodstock jeżdża osoby za pewne mądrzejrze od Ciebie, czystsze (w co nie wątpię, zapewne są gejami bo używają antyperspirantów).

A skąd taki wniosek, że tylko geje używają antyperspirantów? Proponuję jednak przed użyciem antyperspirantu się umyć, bo same kosmetyki dają żałosny i śmierdzący efekt.

Natty napisał(a):
Ludzie to palą bo marihuana w tym jest, ale czysta ganja to to nie jest. W Holandii gdzie mają specjalne ustawy mają towar czysty, nie ma zatruć i ludziom nic się nie dzieje a co najważniejsze liczba narkomanów zmniejsza się, bo jak wiadomo zakazany owoc kusi bardziej a jak coś jest dostępne to ludzie sobie spróbują raz i drugi i tyle.

Bo narkoman jest zjawiskiem normalnym. to tak jakby twierdzić, że gdyby alkohol był zakazany to nagle ilość pijaków by wzrosła.
Natty napisał(a):
Znam przypadek: student chciał spróbować, zrobił sobie ustawkę z dilerem akurat była łapanka i obydwaj trafili do więzienia. Diler miał kasę więc załatwił sobie dobrego adwokata i wyszedł a student dostał bodajże 5 lat bo chciał raz spróbować, to jest sprawiedliwość?

Tak. Do tego dochodzi jeszcze gapiostwo.
dariuszka napisał(a):
poza tym takie samo dzialanie jak tabletka gwaltu maja lekarstwo na padaczke polaczone z alkoholem! i co teraz?

Zalegalizujmy tabletki gwałtu i sprzedajmy je w barze na dyskotece. Z pewnością będzie mniej gwałtów... .

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 16:30 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Dishman napisał(a):
A skąd taki wniosek, że tylko geje używają antyperspirantów? Proponuję jednak przed użyciem antyperspirantu się umyć, bo same kosmetyki dają żałosny i śmierdzący efekt.

to nie mój wniosek a Kaszaczka który twierdzi że zadbani faceci to geje.
Również polecam się myć, Dishman odkryłeś Amerykę w konserwie, gratuluje!

Dishman napisał(a):
Bo narkoman jest zjawiskiem normalnym. to tak jakby twierdzić, że gdyby alkohol był zakazany to nagle ilość pijaków by wzrosła.

alkoholicy są częściej spotykani niż narkomanie - masz ich pod każdym sklepem.
A skąd wiesz że gdyby zalegalizować ganje ilość narkomanów nie spadłaby - tak jak w Holandii ?

Dishman napisał(a):
Tak. Do tego dochodzi jeszcze gapiostwo.

Nie, to jest niesprawiedliwość, ślepiec albo głupiec tego nie widzi.

Dishman napisał(a):
Zalegalizujmy tabletki gwałtu i sprzedajmy je w barze na dyskotece. Z pewnością będzie mniej gwałtów... .

marihuana nie działa tak jak tabletki gwałtu - poczytaj troszkę, potem się wypowiadaj.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 16:35 
Dishaman nie bardzo wiem o co chodzi w Twoim tekscie
Dishman napisał(a):
Zalegalizujmy tabletki gwałtu i sprzedajmy je w barze na dyskotece. Z pewnością będzie mniej gwałtów... .
po prostu napisalam, ze tak samo dziala wiec nie wiem o co Ci chodzi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 16:37 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Dariuszka to jest nasz forumowy skłócacz - po to pisze - żeby wprowadzić chaos i kłócić się ze wszystkimi, masz 2 możliwości, albo podejmujesz rękawicę albo olewasz, ja polecam drugą opcję :))

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 21:20 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
dariuszka napisał(a):
Dishaman nie bardzo wiem o co chodzi w Twoim tekscie


Jemu chodzi o to po pierwsze żeby się pokłócić, a po drugie wszystko bierze zbyt dosłownie, więc jeżeli przez legalizację marychy spadłoby jej użycie, to oczywiście on twierdzi żeby zalegalizować tabletki gwałtu, to wtedy spadłaby ilość gwałtów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO