dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak rzucić palenie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-02-03, 20:53 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
Ja niedawno przerzuciłam się na papierosa elektronicznego i po tej zmianie stwierdzam, że zdecydowanie wolę palić e-papierosy bo są dużo zdrowsze i do tego mogę zaoszczędzić więcej kasy, do tego czerpię dużo większą przyjemność z tego, że mogę codziennie palić sobie inne liquidy smakowe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2014-02-04, 22:53 
Mi też nie udało się rzucić, więc zmieniłam na elektroniczne. 20 ml starcza mi na około miesiąc, kupuję sobie olejki Lime po 19 zł za 10 ml, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyłam sobie na lekcje tańca :-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2014-02-08, 14:53 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
dobre podejście, mówisz o olejkach Lime, powiedz mi czy mają duży wybór liquidów smakowych bo sama poszukuję jakichś ciekawych smaków. Czy wszystkie olejki smakowe kształtują się w takiej cenie jaką podałaś?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2014-02-15, 15:55 
Wybór bardzo duży, maja fajnie podzielone smaki na kategorie, smaki północy, południa, wschodu i zachodu. Teraz jest promocja, więc jak się pospieszysz to się jeszcze załapiesz na cenę 15,90.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2014-02-16, 12:15 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
czyli generalnie firma ma bardzo szeroki asortyment, muszę się pośpieszyć żeby załapać się na promocję, podasz mi stronkę przez jaką można zamówić te liquidy?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2014-02-17, 11:53 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Oj dziewczyny - olejki, elektroniczne papierosy,tabletki,plastry - to wszystko bzdura.Jeśli chcemy rzucić palenie, potrzebna jest tylko i wyłącznie silna wola. Helloooo!!! Sądzicie, że ja nie kopciłam?? Jeszcze jak i to z dnia na dzień rzuciłam,ale najpierw wypaliłam jeden po drugim to co mi pozostało w paczce,a reszty możecie sobie dośpiewać ;) Ważne, że pomogło,a jeszcze jak pomyślałam, że fajki drożeją bez przerwy - to była ostateczna decyzja.Bo jeśli czegoś chce się tak naprawdę dokonać - zrobi się to,tak jak wiele innych spraw które mamy do zrealizowania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2014-02-17, 20:35 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-02-17, 20:02
Posty:4
polecam tabexy, albo desmoxan - mi pomogły :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2014-02-19, 18:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-02, 19:28
Posty:15
Ja chyba jeszcze do rzucenia fajek nie dorosłam, był okres że przeżuciłam się na e-papierosa ale wróciłam do zwykłych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2014-02-20, 21:16 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
ja póki co korzystam dalej z e papierosa poza tym teraz odkryłam nowe smaki Lime no i palenie sprawi ami teraz jeszcze większą przyjemność


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2014-02-21, 10:42 
Jestem w trakcie rzucania palenia i powiem szczerze, ze tylko silna wola może coś zdziałać! Żadne e-papierosy! moim zdaniem , to gorsze niż palenie tradycyjnych papierosów. W tej chwili przedstawia się te elektroniczne zastępniki jako coś zdrowego, można palić je wszędzie, bo przecież "nie szkodzą"... poczekajmy jeszcze kilka lat, na pewno pojawią się badania na temat ich szkodliwości, pewnie już są, nie orientuję się do końca ;) Wystarczy spojrzeć na to jak zwykłe papierosy były kiedyś popularne, palił każdy i wszędzie :)

Chcesz rzucić palenie, zmień myślenie i tyle.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO