dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak rzucić palenie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-12-27, 00:18 
Bo naprawdę te ich liquidy to nie tylko przyjemnosć dla palacza e-papierosów jak i dla otoczenia. Nie wychodzisz w koncu z takiej imprezki śmierdząca. Ja zaraz po nowym roku zamawiam e-papieroska Lime-już podjęlam decyzję i wiem że jest sluszna. W końcu będę miala dobrej jakości sprzęt i duży wybór fajnych liquidów.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2013-12-27, 22:26 
Zamawiaj bez obaw. Z tego co wiem to ich zestawy objęte są gwarancją więc na pewno są dobre. Ja już właśnie dziś zamówiłam taki zestaw dwóch e-papierosków. W końcu jak będę palić jednego to drugi będzie mi się ładował :-P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2013-12-28, 21:46 
Mogłaś zamówić ten zestaw SET B ze stacją ładującą, można w nim ładować dwie bateria jednocześnie a jak potrzeba to i komórkę podładujesz.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2013-12-28, 23:57 
Szkoda, że nie zauważyłam :crush: Trudno, ten zestaw mi też odpowiada. odbije sobie kupując smakowite liquidy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2013-12-29, 14:39 
Olka288 masz rację z tm zestawem. Jest bardzo funkcjonalny i lepiej oplaca się go kupć. Widzialyście, że maja dostawę gratis? Fajnie. Wiem, że mja gwarancję na swoje produkty, tylko ciekawi mnie na jak długi okres?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2013-12-31, 22:11 
Nie zgadzam sie, że trzeba rzucić tak od razu. W moim przypadku nie było to mozliwe więc dlatego przeszlam na e-papieroska i w tej chwili jestem na etapie najniższej dawki nikotyny i daję radę. Mam nadzieję, że się uda, a jak nie to po prostu będe puszczać dymka ale bez nikotyny.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2014-01-04, 16:39 
Po co rzucać? Ja palę dla przyjemności, nikt mnie nie zmuszał. Lubię iść ze znajomymi na imprezę czy po prostu usiąść, pogadać i zapalić. Oczywiście przerzuciłam się na e-papierosy, bo są mniej szkodliwe. Palenie jest jeszcze przyjemniejsze, bo mam duży wybór smaków. Mój ulubiony to palona czarna kawa i czekolada.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2014-01-07, 20:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-01-07, 20:00
Posty:11
Rzucanie palenia jest strasznie trudne. Wiem bo moi znajomi zmagają się z tym nałogiem już wiele lat i ciężko im się z niego wyciągnąć. Może warto zastosować jakieś tabletki? Bądź po prostu rzucić z dnia na dzień i starać się unikać palaczy?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2014-01-28, 13:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-12-01, 17:05
Posty:51
Najczęstrzym sposobem przełamania nałogu jest samozaparcie chęci i lekarz


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2014-01-29, 17:48 
A ja się zastanawiam czy faktycznie przejście na e-palenie może pomóc w rzuceniu nałogu. Dostałam pod choinkę zestaw Lime z liquidem mietowo-śliwkowym i e-palę już miesiąc. Mam zamiar przekonać się na własnym przykładzie, może się uda.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO