dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak rzucić palenie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-12-02, 18:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-26, 17:10
Posty:17
Lokalizacja: Poznań
Chęć do rzucenia palenia! Wysprzątane mieszkanie, wyprana odzież czyli generalnie usunięcie zapachu - wspomnienia nikotyny z dnia codziennego. Dobra - wysokowitaminowa dieta i ruch. Warto zadać sobie pytanie jaką korzyść z palenia czerpiemy i jeżeli nie do końca dajemy radę można choć nie zalecam dokupić coś bez recepty w aptece internetowej (polecam aptekę Natalia) bo taniej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2013-12-08, 17:57 
Ja się jak na razie przerzuciłam na e-paperosa. Nie wiem, czy wpłynie to na pozbycie się nałogu, ale mam nadzieję, że chociaż trochę mi to ułatwi. E-papieros nie szkodzi tak jak zwykły, więc korzyści są. Co do rzucenia to zobaczymy. Nie palę dużo, nie zawsze też z konieczności i chęci zapalenia. Miło raz na jakiś czas puścić dymek.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2013-12-08, 22:24 
Ja już próbowałam rzucać palenie wielokrotnie, ale niestety nie udało mi się. Każdy sposób prowadził do niczego. Zastanawiam się nad tym e-papierosem, ale jest ich tyle na rynku że nie wiadomo czym się sugerować przy zakupie. Próbowałam kiedyś i niby może dałoby radę ale ja palę miętowe i rożnosmakowe papierosy i taka zwyczajna nikotyna mi nie odpowiada.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2013-12-09, 21:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-26, 17:10
Posty:17
Lokalizacja: Poznań
ninnka napisał(a):
Ja się jak na razie przerzuciłam na e-paperosa. Nie wiem, czy wpłynie to na pozbycie się nałogu, ale mam nadzieję, że chociaż trochę mi to ułatwi. E-papieros nie szkodzi tak jak zwykły, więc korzyści są. Co do rzucenia to zobaczymy. Nie palę dużo, nie zawsze też z konieczności i chęci zapalenia. Miło raz na jakiś czas puścić dymek.


W to, że wkład e-papierosa nie jest szkodliwy raczej bym powątpiewał.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2013-12-12, 14:47 
Panna napisał(a):
Ja już próbowałam rzucać palenie wielokrotnie, ale niestety nie udało mi się. Każdy sposób prowadził do niczego. Zastanawiam się nad tym e-papierosem, ale jest ich tyle na rynku że nie wiadomo czym się sugerować przy zakupie. Próbowałam kiedyś i niby może dałoby radę ale ja palę miętowe i rożnosmakowe papierosy i taka zwyczajna nikotyna mi nie odpowiada.


Ja właśnie szukam jakichś smacznych :mrgreen: większość to tylko zwykła mięta lub original o smaku zwykłego tytoniu :roll: jak znajdziesz inne smaki to daj znać bo wątpię żeby istniały albo źle szukam :(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2013-12-12, 22:27 
Raczej źle szukasz. Albo nie wiesz jaki smak by ci odpowiadał. Ja lubię zachodnie smaki, owocowe, najbardziej ananasowy. Zerknij sobie na smaki na mylime.pl - ja tam sobie zamawiam i ten mogę Ci polecić, innych jeszcze nie próbowałam, więc daj znać jak coś nowego spróbujesz.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2013-12-14, 21:24 
Właśnie zerkam na smaki mylime.pl i jestem oszołomiona ile przeróżnych smaków liquidów mają w swojej ofercie!Znalazłam nawet smak dawnej gumy balonowej do żucia. Tak się również zastanawiam nad zmianą wysłużonego już e-papierosa. Chcialabym takie z których przede wszystkim nie wycieka. :evil:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2013-12-16, 09:38 
Balonowego nie próbowałam, ale smakował mi ten bananowo-czekoladowy. Zamówiłam dwa zestawy startowe na prezent gwiazdkowy. Koleżanka brała z tego sklepu jeden podwójny zestaw to mówiła, że nie przecieka.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2013-12-16, 21:09 
W sumie to dobry pomysł z tym prezentem gwiazdkowym. Pomyślę i ja nad kupnem dla taty i brata, a może uda im się zaoszczędzić trochę na zdrowiu no i rzecz jasna kwestia finansowa.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2013-12-23, 12:45 
Zamiana analogowych papierosów na elektroniczne moim zdaniem jest lepsza bo liquidy zawierają zdecydowanie mniej szkodliwych substancji. Do tego tak jak czytam o tych liquidach smakowych Lime, to myślę, że i dla otoczenia przyjemniej niż siedzieć w towarzystwie palaczy którzy palą zwykłe fajki.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO