dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak rzucić palenie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-05-12, 13:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-07-29, 12:19
Posty:70
Ja kupiłam E-papierosa w MediaJet za 130zł. Inwestycja okazała się trafna, bo nie kupuję już normalnych papierosów tylko palę "elektryka". E-papieros SPARK został skonstruowany tak, by jego działanie było identyczne z działaniem zwykłego papierosa. Podczas zaciągania się, mikroprocesor poprzez czujnik podciśnieniowy wykrywa przepływ powietrza i uruchamia atomizer. Atomizer wprowadza mikroskopijne kropelki płynu zawierającego nikotynę do przepływającego powietrza, przez podgrzanie go do temp. 150°C-180°C. Tworzy to parę, która jest inhalowana przez użytkownika. Glikol propylenowy oraz gliceryna powodują tworzenie się mgiełki przypominającej wyglądem dym tytoniowy. Myślę, że jest to skuteczny sposób na pierwsze kroki w rzucaniu palenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-05-12, 19:04 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-04-09, 13:25
Posty:65
Tylko po co się ogłupiać jakimś placebo? Jesli ktoś ma zacięcie, to i tak rzuci...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-05-17, 13:24 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-04-29, 21:07
Posty:4
Jeśli ktoś zdecyduje się na tarapię w centrum Chantal, to obecnie może liczyć nawet na 50 % rabat na niektóre usługi na hasło "facebook" . ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-05-18, 16:46 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-12, 19:55
Posty:5
Lokalizacja: Łódź
Ja nie korzystałam z żadnych "pomocy" przy rzucaniu. Silna wola, bardzo mocne postanowienie, że nie będę palić i nie chcę już palić i to wystarczyło. W kieszonce nosiłam jakieś miętowe cukierki na początku, żeby zająć się czymś, bo wiadomo, że tego najbardziej brakuje.

_________________
The rainbow in my mind.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-05-20, 15:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-02-25, 14:44
Posty:10
Aby rzucić palenie trzeba chcieć i mieć silną wolę. Należy unikać miejsc kojarzących się z paleniem, aby nie było pokusy puszczenia dymka. Można też spróbować skorzystać z pomocy jakiegoś hipnotyzera. Nie wiem czy to działa czy nie, ale jedno jest pewne - wizyta to koszt min 100 zł.

Na Favore.pl jest gościu który twierdzi, że potrafi hipnozą wyleczyć ten paskudny nałóg.
http://www.favore.pl/287382_rzucanie-pa ... askie.html

Koszt to 150 zł, ale w sumie raz można spróbować, najwyżej drugi raz się już nie pójdzie.

_________________
Wiosna Wiosna Panie Sierżancie .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-05-30, 22:48 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 11:16
Posty:30
Paliłam kiedyś prawie dwie paczki papierosów dziennie.W pewnym momencie powiedziałam sobie-dośc.Nie ograniczyłam,tylko wogóle przestałam palic.Było trudno,bardzo.Nie palę już 20 lat.Ale wiem,że gdybym zapaliła jednego...,to potem sięgnełabym po następne.

_________________
"ŻYJ TAK BY INNI PRZEZ CIEBIE NIE ŻAŁOWALI, ŻE ŻYJĄ..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-06-08, 11:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-07-29, 12:19
Posty:70
U mnie e-papieros Spark okazał się skutecznym rozwiązaniem. Palę mniej i czuję że już niedługo w ogóle rzucę ten wstrętny nałóg.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-07-25, 14:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-07-24, 22:30
Posty:10
Trzeba mieć silne DLACZEGO chce się rzucić palenie. Dobrze jest się porządnie zastanowić nad tym dlaczego tak naprawdę chcę rzucić palenie. Najlepiej wszystkie plusy rzucenia palenia napisać na kartce i powiesić w widocznym miejscu.

Każdego dnia warto czytać literaturę i artykuły na temat skutków palenia tytoniu.
Można też zacząć robić coś co kłóci się z paleniem papierosów np. uprawiać sport.

Najlepiej rzucić palenie od razu. Stopniowe rzucanie palenia to moim zdaniem jest oszukiwanie samego siebie.

_________________
Pozdrawiam
Grzeszkowiak Eryk
Generator Listy - dowiedz się jak zbudować dużą listę mailingową i na niej zarabiać!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2011-10-31, 11:37 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Miałam to samo,też paliłam jak smok.Ale jak papierosy zaczynały być coraz droższe,postanowiłam z tym skończyć.To było w sobotę,miałam w paczce 5 papierosów.Wypaliłam je jeden po drugim,aż mi się słabo robiło i już po ostatnim postanowiłam,że od poniedziałku koniec z tym.I tak zrobiłam.Zresztą po wypaleniu tych 5 tak się źle czułam,że na samo wspomnienie mnie odrzucało.I nie palę do dzisiaj.Jeśli mocno sobie postanowisz i tak zrobisz jak ja,uda Ci się.Trzymam kciuki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak rzucić palenie?
PostNapisane: 2012-01-03, 15:51 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-14, 16:41
Posty:24
Może wam się to wydawać śmieszne, ale mnie do rzucenia palenia zmobilizowała apteka internetowa i nie mam tu na myśli wcale jakiś gum do żucia dla palaczy i tego rodzaju, im podobnych wynalazków. Po prostu kiedyś przeczytałam artykuł na ich stronie, taki naprawdę porządnie napisany, gdzie poruszane były konsekwencje nałogowego palenia. Tekst był tak obrazowy i sensowny jednocześnie, że serio się przestraszyłam i po prostu rzuciłam palenie. Zabawne to jest nawet, bo wcześniej nawet mój własny lekarz nie był w stanie wybić mi fajek z głowy ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO