dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-07-11, 15:58 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-25, 11:01
Posty:16
błagam,czy ktoś zna piosenkę hip hopową w której na początku facet mówi ''teraz będzie dobrze'' ?? jaki ma on tytuł i jakiego wykonawce? kojarzy ktoś?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-13, 13:11 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Podaj więcej szczegółów.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-15, 12:06 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
Potrzebowałbym żeby ktoś mi napisał jaki to jest kawałek, który leci w tle tego filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=M48FFg9BLzY

Będę wdzięczny :)

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

szukam piosenki
PostNapisane: 2009-05-08, 17:39 
hej. poszukuję piosenki, w której teledysku tańczy miniaturkowa kobieta z facetem. ubrani są w jakieś indiańskie ciuchy, a na końcu siedzą razem na jakimś meblu i machają nogami..
BYŁABYM BARDZO WDZIĘCZNA ZA POMOC ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-09, 19:35 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Eric Prydz - pjanoo :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-15, 18:19 
Witam poszukuję piosenki tylko całkiem możliwe, że dobrze nie dosłyszałam słów, więc to będzie mniej więcej. Piosenka to takie delikatne techno i śpiewa dziewczyna ładnym spokojnym głosem: I am falling love and you ... never..
czy coś takiego cause i am falling love with you..
podobnie babka śpiewa jak w piosence I remember - deadmau5 i kaskade i muzyka też taka spokojna jest. Utwór jest przepiękny, aż mnie ciarki przechodziły jak go słyszałam.. Jakby ktoś wiedział co to może być proszę o odpowiedzi na maila moncia1986@o2.pl lub gg 4890230


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-14, 10:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-10-07, 17:48
Posty:1
http://w195.wrzuta.pl/audio/4wGZ0CNV43T ... am_tytulu# mógłby ktoś podać tytuł :cry:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-18, 20:36 
Hej. Kiedyś, kilka lat temu kuzyn miał taką płytkę ze składanką techno i dance... no i płyta gdzieś zaginęła, natomiast była tam taka piosenka, która była po prostu świetna. Niestety nie wiem jaki tytuł i kto ją wykonywał. Mogę jedynie powiedzieć, że było to coś w rodzaju muzyki techno, ale to była piękna muzyka a charakterystyczne dla tego kawałka było to, że muzyka to były jakieś szkockie dźwięki kobzy! Wiem, że pewnie wydaje się to wam śmieszne, ale to było zaje.... :) Szkockie kobzy i taka wspaniała, radosna i szybka muzyka!!! Może ktoś wie co to było, bo to było wspaniałe i chciałabym to kiedyś jeszcze usłyszeć...!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

szukam piosenki o kowboju joe
PostNapisane: 2009-10-24, 16:17 
witam, poszukuję starej piosenki dla dzieci o kowboju joe w refrenie szło tak : "stróżem słabszych był da niech wciąż siebił taki był właśnie kowboj joe" błagam pomóżcie!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

poszukuje piosenki
PostNapisane: 2009-12-28, 00:57 
poszukuje piosenki ale pamiętam tylko teledysk trochę opowiada o takiej kobiecie która tańczy w jakimś konkursie i pokonuje wszystkich przeciwników podstępem i wygrywa jakieś buty i kasę tylko tyle pamiętam

z góry dzienx :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO