dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-14, 18:08 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Davis napisał(a):
Haha, no jesteś, jesteś;p Ale mnie też to @#$%uje :F


Mnie to nie irytuje. Słyszałem tylko, jak rezydenci między sobą wyśmiewali się z tego, że stażyści się witają słowem "elo". Dla mnie jest ono raczej śmieszne, niż drażniące ;-)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-14, 20:26 
A dla mnie "ziomale" i "elosy" są i śmieszne i drażniące, kojarzą mi się z dresami lub nastolatkami, którzy słuchają hip-hopu i chcą być "joł" na czasie. Żal -.-


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 22:50 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-11-15, 18:22
Posty:108
Lokalizacja: ...z daleka;p
Mrozu i czarne rytmy...to jakis joke? :-P Nie moje klimaty ale pozdrowienia dla fanow heh.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-04, 18:18 
To mi was żal bo niedoceniacie tej muzyki (bez obrazy)ale ta muzyka ma swoje serce....(jestem chora na jeso punkcie i dla tego tak szaleje :-P )jak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-> muwi Mrozu "Ide szlakiem mych nug"("Co nam pisane")A wogule polecam też Davida Guette...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

jezu
PostNapisane: 2010-02-04, 20:14 
ale wy jestescie poqebani nasmiewacie sie z elo... to jest dla normalnych kolesi a to ze wy chodzicie w gej plaszczykach i w obcislych portkach i sie witacie czesc i cquj wie jak inaczej nie moja sprawa a ty dina naucz sie pisac :)
mrozu to najgorszy smiec jaki kiedykolwiek pokazal w sie w pl nagral z peja nute.. potem nagral diss z tede (zjebem) na peje i co to mialo byc? to zwykly smiec on ma w dupie jakas dzieciarnie co pisza sobie na forum jak kochaja jego muzyke i jego samego ogladalem kiedys z nim wywiad... gadal ze chce zarobic miliona na tej jednej piosence milony monet
powtarzam jeszcze raz!!! to smiec mu chodzi o kase i ma was w dupie:) dziekuje za uwage:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-12, 21:35 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
ej to ten od miliona święcących monet?
Żal.

Elo - jo - jest tak na siłę luzackie, że aż sztywne.

Prosze o zachowanie kultury wypowiedzi. Posty z wulgaryzmami zostaną wyedytowane. Kolejne przekleństwo = Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-18, 10:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-01-16, 17:30
Posty:7
MROZU = PORAZKA .... bleeeeeeee bzydal!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Mam pytaniedo Łukasza Mroza??
PostNapisane: 2010-04-04, 23:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-04-04, 22:55
Posty:1
Chciałem sie dowiedzieć w jaki sposób wiazałes arafatke na teledysku Miliony monet?? Bardzo mi sie ten sposób podoba a nie wiem jak mam to zrobic.Mógł bys mi podpowiedziec,doradzic pokazac sposób??? Bardzo mi zależy :)

[ Dodano: 2010-04-04, 23:07 ]
pachol20


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO