dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-28, 14:52 
no, romantyczna jak sto pięćdziesiąt ;) biciki na pianinku. tralala verba gra ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-28, 17:44 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
?? O co chodzi?? Bo wiesz... romantyczką nie jestem... rzadne biciki na pianinku i Verba to nie hip hop. :D

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-28, 22:31 
hip hop ;) chyba, ze ktoz wierzy w hiphopolo ;) ale ja jestem przeciwniczką tego określenia. :))))

poza tym "W cztery płyty hip hop skurwił się nieco" :) więc już nie słucham, ot i co. ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-31, 12:40 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
verba i hip hop? jedyne co mają z tym wspólne to toże tez starają się jako tako do rymu i składnie wszystko ułożyć... Litości.... Hip hop, to nie tylko rymy i dobrze sprzedana płyta... To cała kultura.. tworzyła się latami... Nie każdy kto zaspiewa - bądż wyjęczy - jak kto woli - "Moglismy dojść najdalej ze wszystkich..: może być nazanym hiphopowcem.. to samo się tyczy wg mnie Meza,i wielu innych...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-31, 13:02 
mery_blue napisał(a):
verba i hip hop? jedyne co mają z tym wspólne to toże tez starają się jako tako do rymu i składnie wszystko ułożyć... Litości.... Hip hop, to nie tylko rymy i dobrze sprzedana płyta... To cała kultura.. tworzyła się latami... Nie każdy kto zaspiewa - bądż wyjęczy - jak kto woli - "Moglismy dojść najdalej ze wszystkich..: może być nazanym hiphopowcem.. to samo się tyczy wg mnie Meza,i wielu innych...


przestan, Mezo wywodzi sie zpodziemia ;)
miał chyba jednego nielegala;Dhaha ;D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-31, 13:04 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
tia i to może czyni z niego mistrza? ehh... no nie przesadzajmy... : :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-31, 13:23 
no pewnie ;D "jest super extra dyska" hahaha żonciii ;D {rządzi}

ja ogólnie słucham troche innego hh wiec takie meza i inne verby mnie nie obchodzą, raczej nawet nie zadaje sobie wysiłku zastanawiania sie czy to jeszcze hiphop ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-31, 13:38 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
w gruncie rzeczy ja juz dawno odstawiłam hh na rzecz poezji śpiewanej ale do tej pory lubię wiedzieć "co w trawie piszczy" :mrgreen: zresztą zagraniczny hh też zaczyna wchodzić w bardziej pop dance r'n'b czy soul...
Ogólnie sam hh zmienia się cały czas, a wiąże się to z możliwościami jakie można teraz uzyskać dzięki nowoczesnej technologii..

a szkoda bo kiedyś na pewno zatęsknimy za starymi dobrymi kawałkami K44, KathedralHill czy WY3


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-31, 14:41 
ja nie zatesknie bo do nich wracam ;)

wiesz, mi sie zdaje, ze zagraniczny HH, amerykanski juz dawno zrobił się "synkretyczny" jesli chodzi o gatunki muzyczne, jeszcze zanim nasz rodzimy zacZął się scierwic :>


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-31, 17:01 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
Dla mnie ogólnie piosenki HH są fajne, ale to no nie wiem jak mi sie ogólnie rytm spodoba i wogóle.....ale ogólnie podobają mi się piosenki w tym stylu jak no nie wiem opowiadają w pewnym sensie o życiu.....czyli tak jakby większość :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO