dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-12-20, 08:18 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
a czy ktos mowil ze ma Ci sie podobac, ja tylko mowilem ze mam respect dla tych ludzi, cokolwiek teraz soba reprezentuja to i tak beda dla mnie kims za to ze robili to czego chcieli i nie patrzyli na wszystko wokol.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-20, 09:55 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
alinQa napisał(a):
Ja OBIEKTYWNIE uważam, że Karramba nie reprezentuje dobrego poziomu a wy patrzycie przez pryzmat sentymentu bo "och,on był wczeœniej więc on jest cacya inni sš be bo to komercha" :)


a kto tak powiedział? słuchaj wyrazam swoja opinie o hh - od tego od czego ja zaczynałam, dlaczego wg Ciebie Karamba nie mieści się na poziomie?
alinQa napisał(a):
cóż, nie czaje tamtych czasów bo nie mieszczš się w moim pojęciu estetyki
a gdzi etam była estetyka? albo teraz gdzie jest?

alinQa napisał(a):
ani też nie uważam aby większoœć tych tekstów była na moim poziomie merytorycznym który chciałabym słuchać.

i nikt ci nie kaze słuchać, ale jeśli nie słuchasz - nie znasz - nie wypowiadaj bezpodstawnie zdań


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-20, 11:13 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
nic dodac nic ujac. Wsjo w tjematie :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-20, 19:16 
"i nikt ci nie kaze słuchać, ale jeśli nie słuchasz - nie znasz - nie wypowiadaj bezpodstawnie zdań" hm,czemu niby nie znam? ;) chyba mało kto nie zna Karramby i Liroya. :) więc owszem, nie słucham ich, ale miałam nikłą przyjemność przesłuchać ich płyt niejednokrotnie albowiem moja przyjaciółka za nimi szalała :) oczywiście, wieki temu. ;)

"a gdzi etam była estetyka? albo teraz gdzie jest? "
no jest. :) i była. Chociaż raczej trudno mówić o estetyce przy tekscie "pocałuj mnie w dupe i jak gówno poczuj się bo ze wszystkich sił ja dziś pierdolę Cie" {to chyba najbardziej znany tekst Karramby ale nawet nie o sam tekst chodzi. Tylko całokształt który nie mieści się w moim pojęciu estetyki - estetyczny to (dla mnie)jest praktik z dizkretem czy bez, waco, paktofonika/pokahontaz k44 itp itd etc} :)

"No wlasnie, jak sie zapatrujecie na ten gatunek muzyki.
Jesli lubicie to dlaczego i jakie preferujecie sklady" Taki był pierwotnie temat więc nieuzasadnione jest pisanie "a czy ktos mowil ze ma Ci sie podobac, (...)."
Więc ja tylko napisałam, że nie podoba mi się i uzasadniłam czemu :)
i nigdzie nie napisałam, że nie szanuje tych ludzi chociaż Liroya daże raczej antypatią :)

"dlaczego wg Ciebie Karamba nie mieści się na poziomie?" - nie mieści się w moim pojęciu estetyki, co pokrotce wyjasnilam wyzej, merytoryka jego utworow raczej także nie jest taka jakiej bym sobie życzyła słuchać. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-21, 08:28 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
to jest jeszcze (podobno) wolny kraj, wiec mozesz sobie sluchac czego chcesz i miec swoje poglady. Ja mam swoje i mam zamiar miec je po wsze czasy, wiec koncze ta bezpodstawna przepychanke.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-21, 08:30 
nie narzucałam Ci swoich :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-21, 08:35 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
znowu zaczynasz:P
A ja w zwiazku z tematem wlasnie odpalilem sobie Liroya-"Kiedys przyjdzie taki dzien!!!":D Alez ten teledysk jest zryty<rotfl>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-21, 10:10 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
alinQa napisał(a):
więc owszem, nie słucham ich, ale miałam nikłą przyjemność przesłuchać ich płyt niejednokrotnie albowiem moja przyjaciółka za nimi szalała :) oczywiście, wieki temu. ;)


chetnie się w takim razie dowiem których płyt miałaś okazję przesłuchać.....

alinQa napisał(a):
no jest. :) i była


ale zadałam pyt. gdzie????

alinQa napisał(a):
Chociaż raczej trudno mówić o estetyce przy tekscie "pocałuj mnie w dupe i jak gówno poczuj się bo ze wszystkich sił ja dziś pierdolę Cie" {to chyba najbardziej znany tekst Karramby ale nawet nie o sam tekst chodzi.


i to mni właśnie wkurza.. wszyscy Karambe znają tylko z tego utworu?? a gdzie "AIDS", "A gdzie była policja" "Memento mori" ?? to tylko niektóre utwory pokazujące wiele prawd i morałów,,,...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-21, 15:58 
hehe :) nie wszyscy, niektórzy znają go szerzej :) poprostu ten kawałek jest dość wyrazisty :P

gdzie estetyka w hip-hopie?! {moim zdaniem} w muzyce/wersach, czystym flow, wpasowaniu się rapera w bit, słownictwie i w ogóle wydaje mi się to oczywiste,nie wiemco mam Ci powiedziec na ten temat. :)

ad płyty Karramby to czyzby Vatos Locos? :)


"To kolejny drink dzisiejszego wieczora, moja psychika naprawdę jest chora. Siedzę sam zamknięty w pustych czterech ścianach, sam aż do samego rana. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz się śmiałem, nie pamiętam kiedy dobry humor miałem." ;o no prosze, proste rymy, zero wysiłku/proste rymy-prosty text:) a'la <i> doła miałem póki sie nie najebałem za duzo wychlałem wiec sie wyrzygałem. </i> :) co ogólnie mi się nie podoba :) wolę chociażby obrazowość Sokoła. tyle :) alesą gusta i gusciki.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-28, 13:34 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Dobra, dobra. Teraz macie od czynienia z prawdziwą fanką HH xD Lubię ten typ muzycki, bo... bo... a własciwie nie wiem czemu... podoba mi sie... moze nie jest to muza do tańca, ale jest rytmiczna i ma fajne biciki... rymy itp... Eh bez HH życia nie ma :mrgreen:

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO