dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-07-12, 21:21 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Nom Kinematografia w 2000 roku wyszla, uwielbiam ta plyte. Pomimo tego ze od jakiegos czasu jej nie mam (pozyczylam i nie pamietam komu :-/ ) to sciagnelam piosenki i slucham co jakis czas. Chyba jedyna plyta ktora od tak dlugiego czasu nie znudzila mi sie :-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-17, 09:55 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-14, 21:41
Posty:139
Lokalizacja: krakow
dawniej bylam fanka Hip-Hopu aleod 3 lat cos we mnie ten rodzaj muzyki wygasl..... :-/ nie wiem czemu ale ja nie potraie dlugo jednego rodzaju muyki sluchac... podziwiam tych co na okraglo mogli by sluchac Hip-Hopu .... ;-) :->


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-17, 21:48 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
anlla a teraz czego sluchasz ?? Czy tak poprostu przezucasz sie na to co akurat modne ?

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-19, 22:33 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-14, 21:41
Posty:139
Lokalizacja: krakow
Natty napisał(a):
anlla a teraz czego sluchasz ?? Czy tak poprostu przezucasz sie na to co akurat modne ?


wiesz ... to zalezy od nastroju w jakim jestem ... jak mam bardzo zly i jestem wsciekla z jakiegos powodu, to wtedy czegos mocnego dla rozladowania energii ... :-> a tak normalnie jak jest wszystko ok ... to albo tego co leci w radiu albo poprostu jakis ulubionych piosenek ... ;-) a ty Natty czego słuchasz ? :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-07-20, 18:21 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Hehe widac po avku chyba :-P
Muzyka jamajska to jest to co lubie :-) Reggae przede wszystkim, ale moga byc tez gatunki pokrewne np. ska, dab. Punka tez czasem poslucham, zalezy od nastroju, tak jak u Ciebie :-) Hip hop tez nie jest zly, ale te starsze produkcje i tylko wybrane sklady. Paktofonika i Grammatik, tak to jest to :) Jednak najwazniejsze w moim zyciu jest reggae :-) Nawet planuje kupic sobie beben afrykanski (ze sie tak pochwale) :P Zachecam Cie do posluchania :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-18, 17:47 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
yeti napisał(a):
jak sie szukalo po calej okolicy kasety z jakims hitem


o jery... to było coś cudownego..

Karramba, CathedralHill, WY3, Paktofonika, K44

teraz? teraz już nie ma dobrego polskiego hh... no.. moze za drobnymi malutenkimi wyjatkami...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-18, 22:43 
Karramba to dobry hip-hop?! ;o toż to szczyt prostactwa i to w kiepskim stylu;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-18, 22:49 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
alinQa ja zaczęłam słuchać hh w latach 95 -96 wtedy był dobry , nie mówię tutaj o tym co się dzieje na polskiej scenie muzycznej po 2000roku


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-19, 08:29 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
alinQa nie zabardzo czai czasy kiedy wszystko co choc troszeczke brzmialo jak hh bylo zajebiste... Liroy, Karramba, zaczynaly wyplywac wszystkie Warszawskie sklady, jesli o promocje tego wszystkiego idzie to u mnie machina polozyla ogromny kamien wegielny. Byly czasy:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-19, 21:46 
To, że ktoœ był prekursorem nie znaczy, że był najlepszy. Ja OBIEKTYWNIE uważam, że Karramba nie reprezentuje dobrego poziomu a wy patrzycie przez pryzmat sentymentu bo "och,on był wczeœniej więc on jest cacya inni sš be bo to komercha" :)
cóż, nie czaje tamtych czasów bo nie mieszczš się w moim pojęciu estetyki ani też nie uważam aby większoœć tych tekstów była na moim poziomie merytorycznym który chciałabym słuchać. :) i tak, nie przepadam za Liroyem i Karrambš, bo och, nie czaje tych czasów. :) trudno. Chociaż to raczej kwestia gustu niżeli "nie czajenia".

poza tym WYP3 też lubiłam K44 i 3xKlan :) więc uważam, że "nie czajenie" jest tym bardziej bezpodstawne. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO