dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: nawigacja - jaka?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-06-18, 19:18 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
jonasz napisał(a):
Szukam jakiejś dobrej nawigacji do samochodu, ale nie chciałbym przeznaczać na nią jakiejś bajońskiej sumy (myślę, że max 300 zł). Macie jakieś pomysły, co wybrać w tych granicach?



masz 300 zł, to nie masz nawigacji, nie kupuj tanich nawigacji, to sie nie opyla:D


"Larka" nie polecam,

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-18, 19:56 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
A tak w ogóle to jeszcze jedna sprawa mi się przypomniała.

Otóż - tym bardziej kup jakieś lepsze urządzonko, jeśli masz grzaną przednią szybę w aucie, lub jakieś inne wynalazki w tej szybie - filtry etc. Bo tanie urządzonka zwykle mają zbyt słaby odbiornik GPS i bez zewnętrznej anteny (o ile w ogóle jest złącze ;/) nie podchodź, sensowniejsze za to dają radę.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-18, 12:54 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-08-05, 17:00
Posty:12
Lokalizacja: Poznań
Ja dodam, że samo urządzenie to jeszcze nie wszystko. Trzeba mieć jeszcze dobrą mapę. najlepsza według mnie jest AutoMapa. Mam taką i sprawdza się świetnie. Nie mam żadnych problemów z trafieniem gdziekolwiek, co dla mnie jest zbawieniem, bo moja orientacja w terenie jest koszmarna.

_________________
Bo we mnie jest pasja


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-18, 13:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-05-13, 13:58
Posty:123
jonasz napisał(a):
zysio napisał(a):
Tylko że nieco ponad 3 setki wykracza.


No właśnie, a mój budżet jest jednak dość napięty :-P Może znacie coś tańszego?


Tu masz Mio MOOVa za 279 zł:) Co do Larka- to ja na nim jeżdżę i do rzeki mnie jeszcze nie wprowadził:) Używam co prawda sporadycznie, bo wolę sama jechać ale w nocy na nieznane trasy sie przydaje, bo zakręty widze na nim zanim zobaczę przed sobą;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

nawigacja
PostNapisane: 2009-08-26, 18:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-08-26, 18:12
Posty:3
tu masz trochę o nawigacji, może coś ciekawego wyczytasz:

nawigacja gps

_________________
http://www.stolicaonline.pl - Serwis dyskusyjny dla mieszkańców Warszawy!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-20, 10:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-07-26, 11:27
Posty:21
Dokładnie nawigacja TomTom jest najczęściej polecanym sprzętem. Mój tato zamawiał niedawno w lucasgsm.pl nawigację i właśnie zaproponowali mu TomToma. Dał za nią coś koło 430 zł i spisuje się świetnie. Ma system umożliwiający użytkownikom ulepszanie map i korzystanie z ulepszeń wprowadzonych przez innych użytkowników. Super opcją jest także Traffic Receiver, która aktualizuje zagęszczenie ruchu. Nawigacja za 300 zeta, nie może być jakimś porządnym sprzętem, dlatego według mnie lepiej dołożyć


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-24, 23:46 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
Ojciec mojej dziewczyny też niedawno korzystał z usług lucasgsm.pl i był bardzo zadowolony z obsługi - ponoć znają się na rzeczy. Szukał czegoś lepszego (tak powyżej tysiąca) i polecili mu Navroada - jak wrócił z wakacji, to cały czas opowiadał o plusach nowej zabawki... :lol:

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-21, 23:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
ja za to mam nawigację firmy Pentagram, wcześniej kojarzyłam ich tylko z routerów, ale na wasserman.pl spotkałam się też z ich nawigacją i okazała się całkiem dobra, a dokładnie ten model: http://www.wasserman.pl/index.php?produ ... rod_id=672, ma wgraną Automapę 5.1, czyli po Polsce jeździ się idealnie...jest szczegółowy i co najważniejsze - czytelny, odkąd jeżdżę właśnie z tą nawigacją, to jeszcze się nie zgubiłam, także z czystym sumieniem mogę ją polecić ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-28, 00:44 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
Wspominałam w innym wątku, że GPS to świetna sprawa do momentu, kiedy nie przestaje się myśleć;) Chyba każdy z nas widział filmik na youtube, jak to mądry kierowca za namową GPSa z piekła rodem wjechał prościutko do...jeziora. Tyle śmieszne co tragiczne. Widać zdarza się nam czasem za bardzo ufać technice


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-15, 19:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-01, 23:54
Posty:22
no powiem szczerze, że ciężko jest wybrać dobra nawigacje, to wszystko zalęży od indywidualnych upodobań klienta, ja np najbardziej zwracam uwage na cenę bo uważam ,że tańsze rzeczy wcale nie są gorsze no i ja wybrałem Vordona i jestem zadowolony, fajnie chodzi, ma duży wyświetlacz, także polecam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO