dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-02, 22:46 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-09-23, 19:11
Posty:217
Lokalizacja: Gąsocin City
ja osobiście nie podążam za modą i ubieram się dla własnej wygody i praktyczności ;-)


ema napisał(a):
czuję straszny dyskomfort nosząc spodnie w których widać mi za przeproszeniem pośladki jak usiądę ;)


mnie osobiście specjalnie nie kręci jak dziewczyna usiądzie i to co wyżej :-P żenada raczej :mrgreen:

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-03, 10:26 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
A ja staram się nadążać za modą ale tylko wtedy kiedy czuje się dobrze w danym ubraniu, obecna moda mi odpowiada więc kupuje ubrania modne i takie które mi się podobają -> czyli zachowuje swój styl, ale kiedy była moda na białe spódniczki, niebieskie kozaczki i różowe bluzeczki to trzymałam się z daleka ;))

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-05, 17:09 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-05, 17:05
Posty:31
Lokalizacja: RzEsZóW
Jeśli panuje moda na jakieś spodnie które mi się podobają to oczywiście, że je kupię i będe je nosić, ale nie staram się podążać za modą i ubieram takie spodnie jakie chce.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-11, 20:03 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-11, 19:55
Posty:10
Ja jestem zwolenniczką spodni jeansowych i T-shirtów w tym czuje się najlepiej, aczkolwiek na taki strój mogę sobie pozwolić ale po pracy, ponieważ pracuje w biurze gdzie mam styczność z klientami muszę się dobrze reprezentować siebie,a przede wszystkim firmę dlatego zmuszona jestem do chodzenia w garsonkach. pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-30, 14:22 
ema napisał(a):
Rouge jeśli kobieta założy męskie spodnie, to jeszcze nie będzie tak źle, może nawet jeśli dobrze dobierze, będzie wyglądać fajnie, ale facet w damskim modelu zawsze wygląda... powiedzmy dziwaczne ;)


Nie zgodze sie z Toba. Wszystko zalezy od kroju spodni i figury danej osoby. Sam mam kilka par damskich spodni, bo jestem strasznie drobnej budowy i ciezko znalezc na mnie spodnie meskie. Po jednych widac (tych nie nosze), ze sa damskie, po innych w ogole. A wszystkie moje spodnie to dzwony- wiekszosc biodrowki (jak moge miec spodnie pod pachami? to okropne, zreszta takie to nawet z paskiem zawsze ze mnie leca).
W niektorych spodniach po prostu znaczne zwezenie w kolanie mowi wszysto... fakt wyglada to dziwnie, chociaz mi sie nawet podoba, ale przeciez nie bede pajaca z siebie robil na ulicy. Szerokosc w biodrach tez jest rozna- przymierzalem modele (w tym samym rozmiarze), ktore byly bardzo szerokie, ale tez takie, ktore byly ok). W kroczu nic nie cisnie- prawde mowiac tutaj nie odczuwam roznicy miedzy meskimi, a dobrze dobranymi damskimi spodniami.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-30, 16:30 
ja sie zastanawiam nad kupnem nowych spodni i nie wiem jeszcze jakie kupic


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-30, 16:32 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
rouge napisał(a):
ja sie zastanawiam nad kupnem nowych spodni i nie wiem jeszcze jakie kupic

Na pewno nie kupuj damskich :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-30, 16:36 
ema napisał(a):
Na pewno nie kupuj damskich :P
a to dlaczego ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-30, 16:38 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
rouge napisał(a):
ema napisał(a):
Na pewno nie kupuj damskich :P
a to dlaczego ?


Bo (przynajmniej według mnie) nie jest wielką sztuką rozróżnienie damskiego i męskiego modelu ;) A mężczyzna chodzący w babskich ciuchach jest raczej niekorzystanie odbierany przez otoczenie :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-30, 16:42 
dla ciebie to nie problem - ale jak dla mnie jest jakis tam - jak nie sa obcisle lub dopasowane to dla mnie wygladaja jednakowo - nawet na wieszaku (mam na mysli klasyczne kroje)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO